Spelprogram - P11 Nordöstra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:30 Nosaby IF blå - Wä IF orange Nya Vallbjörka B-plan
2019-04-13 12:00 Kristianstad FC orange - Hässleholms IF svart Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-04-13 12:30 IFK Knislinge vit - Åhus Horna BK röd Färevallen Konstgräs
2019-04-14 10:00 Ifö Bromölla IF - Broby IF blå Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-22 10:30 Wä IF orange - IFK Knislinge vit Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-04-22 14:00 Hässleholms IF svart - Nosaby IF blå Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-22 15:00 Broby IF blå - Kristianstad FC orange Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-04-25 18:30 Åhus Horna BK röd - Ifö Bromölla IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Ifö Bromölla IF - Wä IF orange Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-27 10:30 Kristianstad FC orange - Åhus Horna BK röd Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
2019-04-27 11:30 IFK Knislinge vit - Nosaby IF blå Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-04-27 12:00 Hässleholms IF svart - Broby IF blå Österås IP F-plan 7-manna 2
Maj
2019-05-03 18:30 IFK Knislinge vit - Ifö Bromölla IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:30 Nosaby IF blå - Broby IF blå Nya Vallbjörka B-plan
2019-05-05 10:00 Wä IF orange - Kristianstad FC orange Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Åhus Horna BK röd - Hässleholms IF svart Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Ifö Bromölla IF - Nosaby IF blå Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Hässleholms IF svart - Wä IF orange Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-12 10:00 Kristianstad FC orange - IFK Knislinge vit Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Broby IF blå - Åhus Horna BK röd Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-05-18 10:00 Ifö Bromölla IF - Kristianstad FC orange Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2019-05-18 11:30 Nosaby IF blå - Åhus Horna BK röd Nya Vallbjörka B-plan
2019-05-18 12:00 Wä IF orange - Broby IF blå Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-05-18 12:00 IFK Knislinge vit - Hässleholms IF svart Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Broby IF blå - IFK Knislinge vit Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Kristianstad FC orange - Nosaby IF blå Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-05-25 12:30 Hässleholms IF svart - Ifö Bromölla IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-26 11:30 Åhus Horna BK röd - Wä IF orange Furehov IP plan 2 7-manna 1
Juni
2019-06-07 18:00 Åhus Horna BK röd - IFK Knislinge vit Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-06-09 11:30 Wä IF orange - Nosaby IF blå Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-06-09 17:00 Broby IF blå - Ifö Bromölla IF Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-06-10 18:30 Hässleholms IF svart - Kristianstad FC orange Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-06-13 18:30 IFK Knislinge vit - Wä IF orange Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Ifö Bromölla IF - Åhus Horna BK röd Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:00 Kristianstad FC orange - Broby IF blå Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-06-15 11:30 Nosaby IF blå - Hässleholms IF svart Nya Vallbjörka B-plan