Spelprogram - P10 Sydöstra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 SoGK Charlo - Spjutstorps IF vit Charlottenlunds IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Öja FF blå - Gislövs IF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-04-14 12:00 IFK Simrishamn blå - Tomelilla IF blå Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-04-16 18:00 Tomelilla IF blå - SoGK Charlo Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-19 12:00 Spjutstorps IF vit - Öja FF blå Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-04-22 11:00 Gislövs IF - IFK Simrishamn blå Gislövs IP F-plan 7-manna
2019-04-27 10:00 SoGK Charlo - Gislövs IF Charlottenlunds IP B-plan 7-manna 1
2019-04-27 13:00 Spjutstorps IF vit - Tomelilla IF blå Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:00 IFK Simrishamn blå - Öja FF blå Korsavads IP C-plan 7-manna
Maj
2019-05-01 11:00 Öja FF blå - Tomelilla IF blå Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-05-04 13:00 Gislövs IF - Spjutstorps IF vit Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-04 13:00 IFK Simrishamn blå - SoGK Charlo Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-05-10 18:00 SoGK Charlo - Öja FF blå Charlottenlunds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Tomelilla IF blå - Gislövs IF Tomelilla IP B-plan 7-manna 2
2019-05-11 13:00 Spjutstorps IF vit - IFK Simrishamn blå Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-17 18:00 Tomelilla IF blå - IFK Simrishamn blå Tomelilla IP B-plan 7-manna 2
2019-05-19 10:00 Gislövs IF - Öja FF blå Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 Spjutstorps IF vit - SoGK Charlo Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-25 11:00 SoGK Charlo - Tomelilla IF blå Charlottenlunds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Öja FF blå - Spjutstorps IF vit Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-05-26 12:00 IFK Simrishamn blå - Gislövs IF Korsavads IP C-plan 7-manna
Juni
2019-06-02 11:00 Spjutstorps IF vit - Gislövs IF Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-06-07 18:00 Tomelilla IF blå - Spjutstorps IF vit Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-08 14:00 Öja FF blå - IFK Simrishamn blå Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Gislövs IF - SoGK Charlo Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-06-15 10:00 SoGK Charlo - IFK Simrishamn blå Charlottenlunds IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Tomelilla IF blå - Öja FF blå Tomelilla IP B-plan 7-manna 1