Spelprogram - F10 Sydvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:30 FC Rosengård - Uppåkra IF Malmö IP 7-manna 1
2019-04-14 09:00 GIF Nike röd - Svedala IF vit Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Borgeby FK Vit - Åkarps IF Borgeby IP C-plan Konstgräs
2019-04-14 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 1 - IFK Klagshamn Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-19 10:00 Åkarps IF - FC Rosengård Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:00 Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-04-22 13:00 Uppåkra IF - GIF Nike röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-27 11:00 FC Rosengård - BK Höllviken vit Malmö IP 7-manna 1
2019-04-27 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Uppåkra IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 09:00 GIF Nike röd - Åkarps IF Pilängsplanen 7-manna 1
2019-04-28 09:30 IFK Klagshamn - Svedala IF vit Klagshamns IP plan 7 7-manna
Maj
2019-05-04 10:00 BK Höllviken vit - GIF Nike röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Åkarps IF - IF Limhamn Bunkeflo 1 Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Uppåkra IF - IFK Klagshamn Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-05 16:30 Borgeby FK Vit - FC Rosengård Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-11 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - BK Höllviken vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Svedala IF vit - Uppåkra IF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-05-12 09:00 GIF Nike röd - Borgeby FK Vit Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-12 09:00 IFK Klagshamn - Åkarps IF Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-05-14 18:00 BK Höllviken vit - Borgeby FK Vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Borgeby FK Vit - IF Limhamn Bunkeflo 1 Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-18 12:30 FC Rosengård - GIF Nike röd Malmö IP 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Åkarps IF - Svedala IF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 12:00 BK Höllviken vit - IFK Klagshamn Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:15 Svedala IF vit - BK Höllviken vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-05-25 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 1 - FC Rosengård Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Uppåkra IF - Åkarps IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-26 10:30 IFK Klagshamn - Borgeby FK Vit Klagshamns IP plan 7 7-manna
Juni
2019-06-08 09:00 GIF Nike röd - IF Limhamn Bunkeflo 1 Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-08 09:30 Borgeby FK Vit - Svedala IF vit Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-06-08 11:00 FC Rosengård - IFK Klagshamn Malmö IP 7-manna 2
2019-06-08 12:00 BK Höllviken vit - Uppåkra IF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Åkarps IF - BK Höllviken vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 09:30 IFK Klagshamn - GIF Nike röd Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-06-15 10:00 Svedala IF vit - FC Rosengård Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-06-15 14:00 Uppåkra IF - Borgeby FK Vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1