Spelprogram - Kval till herrar div.5

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-10-05 13:00 136002002 Sösdala IF - Uppåkra IF 3 - 1 Hanåsvallen A-plan
2019-10-05 14:00 136002001 Gröstorps IF - Yngsjö IF 2 - 1 Impevallen A-plan
2019-10-05 14:00 136002003 Askeröds IF - Brunnby FF 1 - 1 Askeröds IP A-plan
2019-10-05 14:00 136002004 Åsums BK - Vittskövle IF 0 - 1 Wendesvallen A-plan
2019-10-05 14:00 136002005 Åhus Horna BK - Ljungbyheds IF 1 - 2 Furehov IP plan 1
2019-10-05 14:00 136002006 Stattena IF - Skabersjö IF 1 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-10-05 14:00 136002007 Lönsboda GoIF - FC Kopparmöllan 1 - 0 Snapphanevallen A-plan
2019-10-05 14:00 136002008 Anderslövs BoIK - Oxie SK 4 - 1 Anderslövs IP A-plan
2019-10-05 14:00 136002009 Hyllinge GIF - Åhus IF 2 - 0 Hyllinge IP B-plan
2019-10-05 14:00 136002010 NK Croatia - Harlösa IF 4 - 0 Kroksbäck IP A-plan
2019-10-05 14:00 136002011 Esperöds SK - FC Möllan 1 - 1 Björkavallen A-plan
2019-10-05 14:00 136002012 Båstads GoIF - Edenryds IF 2 - 3 Örebäcksvallen A-plan
2019-10-05 14:00 136002014 Balsby SK - Sibbhults IF 5 - 3 Balsby IP A-plan
2019-10-05 14:00 136002015 Korpen Malmö IF - Öja FF 0 - 3 Mellanhedens IP A-plan
2019-10-05 14:00 136002016 Häljarps IF - Bosnien Hercegovinas SK 1 - 1 Häljarps IP A-plan
2019-10-05 15:00 136002013 Munka Ljungby IF - Höörs IS 1 - 5 Munka IP A-plan
Omgång 2
2019-10-12 13:00 136002018 Uppåkra IF - Sösdala IF 1 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-12 13:00 136002022 Skabersjö IF - Stattena IF 2 - 1 Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
2019-10-12 14:00 136002017 Yngsjö IF - Gröstorps IF 3 - 2 Yngsjö IP A-plan
2019-10-12 14:00 136002019 Brunnby FF - Askeröds IF 4 - 2 Brunnbyvallen A-plan
2019-10-12 14:00 136002020 Vittskövle IF - Åsums BK 1 - 1 Möllekullen A-plan
2019-10-12 14:00 136002021 Ljungbyheds IF - Åhus Horna BK 2 - 4 Ljungavallen A-plan
2019-10-12 14:00 136002023 FC Kopparmöllan - Lönsboda GoIF 4 - 1 Åbyvallen, Klippan konstgräs
2019-10-12 14:00 136002024 Oxie SK - Anderslövs BoIK 1 - 4 Oxievångs IP, konstgräs
2019-10-12 14:00 136002025 Åhus IF - Hyllinge GIF 3 - 0 Åhus IP A-plan
2019-10-12 14:00 136002026 Harlösa IF - NK Croatia 3 - 2 Harlösa IP A-plan
2019-10-12 14:00 136002028 Edenryds IF - Båstads GoIF 3 - 4 Östersjöwallen A-plan
2019-10-12 14:00 136002030 Sibbhults IF - Balsby SK 6 - 0 Färevallen Konstgräs
2019-10-12 14:00 136002031 Öja FF - Korpen Malmö IF 2 - 3 Björkvallen, Öja A-plan
2019-10-12 14:00 136002032 Bosnien Hercegovinas SK - Häljarps IF 5 - 0 Kroksbäck IP A-plan
2019-10-12 15:30 136002029 Höörs IS - Munka Ljungby IF 5 - 3 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-10-12 16:00 136002027 FC Möllan - Esperöds SK 0 - 0 Sorgenfri IP, konstgräs