Spelprogram - Träningsmatcher Gestrikland 1 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Björsjöhöjden (D7H) Jakob Westerlund 0768130001 Vit, Vit, Vit
BK Legend (D6H) BK Legend(Föreningen) Svart, Svart, Svart
BK Legend (P17) BK Legend(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Brynäs IF FK (D7H) Per Olof Grufman 0708991079 Svart, Svart, Svart
Forsbacka IK 2 Joakim Lindgren 0706908324 Gul/Svart, Svart, Gul
Gefle IF FF (D2D) Maria Henriksson 026106782 0738176782 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gefle IF FF (F17) Jan Sjölund 0703242787 Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gårdskär GoIF (D6H) Gårdskär GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Hagaströms SK (D3D) Maria Hillman 0705620383 Gul, Svart, Gul
Hagaströms SK (P03) Hagaströms SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Helges IF (D5H) Helges IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hille IF (P16) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF 2 (D5H) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF F04 Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hofors AIF 2 (D6H) Kristian Lindström 0703321782 Blå , Blå, Blå
Högbo AIK Högbo AIK(Föreningen) Grön/vit, Vit, Grön
IFK Bergvik 2 (D5H) IFK Bergvik(Föreningen) vit, Blå, Blå
IK Huge HERR Adam Adla 0707408894 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Huge U17 Peter Norrbelius 0739684104 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
IK Sätra (D3D) IK Sätra(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Järbo IF Järbo IF P17 Järbo IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kvarnsvedens IK (P16) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Långshyttans AIK FK (D6H) Långshyttans AIK FK(Föreningen) Vit/Svart, Svart, Svart
Moheds SK (D3D) Moheds SK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
NorrHam (D3D) Mathias Sjöström 0703561622 Svart, Svart, Svart
Ockelbo IF 2 Ockelbo IF(Föreningen) Röd, röd, Röd
Sandvikens AIK FK (P16) Stefan Frölander 026257411 0706678228 Vit, Svart, Vit
Sandvikens IF (U16) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sandvikens IF International (D7H) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Skutskärs IF FK Dam Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Skutskärs IF FK F03 Skutskärs IF FK(Föreningen) grön, vit, grön
Skutskärs IF FK Herr Mattias Schäfer 026189141 0706656797 grön, vit, grön
Storviks IF (D5H) Mikael Simonsen 0730765787 Svart, Svart, Svart
Tierps IF Herr (D5H) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tobo/Örbyhus FF Tobo/Örbyhus FF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Torsåkers IF (P16) Torsåkers IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Valbo FF (P16) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valbo FF F04 Johan Bast 0708680739 Röd, Svart, Röd
Valbo FF P03 Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Åshammars IK (D6H) Åshammars IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älvkarleby IK 2 Älvkarleby IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 17:00 050888004 Sandvikens AIK FK (P16) - Valbo FF (P16) 2 - 4 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-03 11:30 050888005 Sandvikens AIK FK (P16) - Torsåkers IF (P16) Uppskj. Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-10 16:30 050888006 Sandvikens AIK FK (P16) - Hille IF (P16) 0 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-16 10:00 050888010 Torsåkers IF (P16) - Sandvikens AIK FK (P16) Inst. Jernvallen 1 Konstgräs
2019-02-23 16:30 050888008 Sandvikens AIK FK (P16) - Kvarnsvedens IK (P16) 5 - 2 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-01 12:00 050888009 Sandvikens AIK FK (P16) - Sandvikens IF (U16) 4 - 2 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 13:00 050888014 Torsåkers IF (P16) - Valbo FF (P16) 3 - 1 Stålringen
2019-03-09 15:00 050888001 Storviks IF (D5H) - Åshammars IK (D6H) 0 - 0 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 19:00 050888019 Skutskärs IF FK Dam - Tobo/Örbyhus FF 5 - 4 Sörby IP Fotbollshall
2019-03-16 10:00 050888015 Gestrikland P15 - Hälsingland P15 7 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-03-16 12:00 050888016 Gestrikland F15 - Hälsingland F15 5 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-03-16 14:00 050888017 Gestrikland P15 - Hälsingland P15 4 - 1 Sörby IP Konstgräs
2019-03-16 16:00 050888018 Gestrikland F15 - Hälsingland F15 7 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-03-17 13:00 050888020 Brynäs IF FK (D7H) - Skutskärs IF FK Herr 0 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-03-23 13:10 050888011 Hofors AIF 2 (D6H) - BK Legend (D6H) 0 - 4 Stålringen
2019-03-24 14:00 050888021 Torsåkers IF (P16) - Hille IF (P16) 0 - 0 Stålringen
2019-03-30 11:00 050888013 Hagaströms SK (D3D) - IK Sätra (D3D) Inst. Sörby IP Konstgräs
2019-03-31 13:00 050888027 Brynäs IF FK (D7H) - Högbo AIK 1 - 1 Sörby IP Konstgräs
2019-03-31 13:10 050888012 Hofors AIF 2 (D6H) - Sandvikens IF International (D7H) 3 - 0 Stålringen
2019-04-03 19:30 050888024 Ockelbo IF 2 - Högbo AIK 5 - 1 Ockelbo IP
2019-04-06 11:00 050888025 IK Huge U17 - BK Legend (P17) 0 - 4 Träffen Konstgräs
2019-04-07 10:00 050888022 Valbo FF F04 - Hille IF F04 0 - 4 Träffen Konstgräs
2019-04-07 11:00 050888029 Brynäs IF FK (D7H) - Gårdskär GoIF (D6H) 0 - 0 Sörby IP Konstgräs
2019-04-12 20:00 050888028 Forsbacka IK 2 - BK Björsjöhöjden (D7H) 1 - 1 Träffen Konstgräs
2019-04-13 14:00 050888002 Storviks IF (D5H) - Långshyttans AIK FK (D6H) Uppskj. Jernvallen 1 Konstgräs
2019-04-14 09:00 050888031 Valbo FF P03 - Hagaströms SK (P03) 0 - 2 Sörby IP Konstgräs
2019-04-14 13:00 050888026 IK Huge U17 - Järbo IF Järbo IF P17 5 - 1 Träffen Konstgräs
2019-04-14 17:00 050888023 Valbo FF F04 - Skutskärs IF FK F03 2 - 2 Träffen Konstgräs
2019-04-17 19:30 050888030 NorrHam (D3D) - Moheds SK (D3D) 4 - 0 Ockelbo IP
2019-04-22 13:00 050888003 Hille IF 2 (D5H) - Helges IF (D5H) 0 - 0 Träffen Konstgräs
2019-04-24 19:00 050888032 BK Björsjöhöjden (D7H) - BK Legend (D6H) 0 - 0 Nynäs IP Konstgräs
2019-04-28 11:00 050888033 Gefle IF FF (F17) - Gefle IF FF (D2D) 4 - 6 Gavlevallen