Spelprogram - Träningsmatcher Elitettan - Div. 1 damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås FC United (D1D) Alingsås FC United(Föreningen)
Bergdalens IK (D1D) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Borgeby FK (E1) Borgeby FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Furulunds IK (D2D) Furulunds IK(Föreningen) gul, svart, gulsvart
Halmstads BK (D2D) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Hittarps IK (D1D) Ieva Melanija Kibirkstis 0735949209 Svart, Svart, Svart
IF Böljan Falkenberg (D1D) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IFK Örby (D1D) IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IK Friscopojkarna (D1D) Kristoffer Holmén 0733619322 Blå, Blå, Blå
IK Rössö Uddevalla (D1D) IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IS Halmia (D1D) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Onsala BK (D1D) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Sjömarkens IF (D1D) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skoftebyns IF (D1D) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Tofta GOIF (D3D) Tofta GIF(Föreningen) Blå, Vita, Blå
Tvååkers IF (D2D) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Valinge-Derome DFF (D1D) Valinge-Derome DFF(Föreningen) lila, svart, lila
Varbergs BoIS FC (D4D) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 13:00 071013017 Onsala BK (D1D) - IS Halmia (D1D) 1 - 1 Rydets IP Konstgräs
2019-02-09 14:00 071013007 IF Böljan Falkenberg (D1D) - IS Halmia (D1D) 0 - 0 Falkenbergs IP
2019-02-10 14:00 071013012 Valinge-Derome DFF (D1D) - Bergdalens IK (D1D) 2 - 6 Veddige IP C
2019-02-16 12:00 071013008 IF Böljan Falkenberg (D1D) - Halmstads BK (D2D) 4 - 1 Falkenbergs IP
2019-02-16 14:00 071013001 IS Halmia (D1D) - Valinge-Derome DFF (D1D) Inst. Halmstad Arena P6
2019-02-23 13:00 071013018 Onsala BK (D1D) - IFK Örby (D1D) Rydets IP Konstgräs
2019-02-23 14:00 071013009 IF Böljan Falkenberg (D1D) - Alingsås FC United (D1D) 0 - 3 Falkenbergs IP
2019-02-23 14:00 071013013 Valinge-Derome DFF (D1D) - Sjömarkens IF (D1D) 0 - 2 Veddige IP C
2019-03-03 14:00 071013004 Halmstads BK (D2D) - Hittarps IK (D1D) Halmstad Arena P7
2019-03-09 13:00 071013019 Onsala BK (D1D) - Skoftebyns IF (D1D) 1 - 1 Rydets IP Konstgräs
2019-03-09 14:00 071013003 IS Halmia (D1D) - Borgeby FK (E1) Inst. Halmstad Arena P6
2019-03-10 16:00 071013011 Tofta GOIF (D3D) - Valinge-Derome DFF (D1D) 1 - 5 Håstens IP konstgräs
2019-03-24 13:00 071013020 Onsala BK (D1D) - Alingsås FC United (D1D) 3 - 3 Rydets IP Konstgräs
2019-03-24 16:00 071013014 Valinge-Derome DFF (D1D) - Tvååkers IF (D2D) Inst. Övrevi C
2019-03-30 12:00 071013015 Valinge-Derome DFF (D1D) - Halmstads BK (D2D) 2 - 7 Veddige IP C
2019-04-06 12:00 071013010 IF Böljan Falkenberg (D1D) - IK Rössö Uddevalla (D1D) 1 - 3 Falkenbergs IP
2019-04-06 14:00 071013002 Halmstads BK (D2D) - Furulunds IK (D2D) 10 - 0 Halmstad Arena P6
2019-04-07 13:30 071013016 Valinge-Derome DFF (D1D) - IK Friscopojkarna (D1D) Övrevi C