Spelprogram - P10 Nordvästra A, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-16 19:00 Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 12:00 Åstorps FF vit - Vikens IK blå Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-08-17 13:00 Helsingborgs IF svart - IK Wormo blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 14:00 Eskilsminne IF gul - Båstads GIF svart Västergårds IP 4, 7-manna
Omgång 2
2019-08-24 10:00 Båstads GIF svart - Helsingborgs IF svart Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 IK Wormo blå - Åstorps FF vit Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Vikens IK blå - Vikens IK vit Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-08-27 19:00 Eskilsminne IF blå - Eskilsminne IF gul Västergårds IP 2, 7-manna
Omgång 3
2019-08-31 10:00 Åstorps FF vit - Båstads GIF svart Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Helsingborgs IF röd - Vikens IK blå Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-09-01 11:00 Vikens IK vit - IK Wormo blå Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-01 15:30 Helsingborgs IF svart - Eskilsminne IF gul Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Omgång 4
2019-09-07 10:00 Båstads GIF svart - Vikens IK vit Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 IK Wormo blå - Helsingborgs IF röd Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-08 11:00 Vikens IK blå - Eskilsminne IF blå Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Helsingborgs IF svart - Åstorps FF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
Omgång 5
2019-09-14 10:00 Åstorps FF vit - Eskilsminne IF gul Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Vikens IK vit - Helsingborgs IF svart Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-15 11:00 Eskilsminne IF blå - IK Wormo blå Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-15 15:30 Helsingborgs IF röd - Båstads GIF svart Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Omgång 6
2019-09-21 11:00 Helsingborgs IF svart - Helsingborgs IF röd Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Båstads GIF svart - Eskilsminne IF blå Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Eskilsminne IF gul - Vikens IK blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-09-22 12:00 Åstorps FF vit - Vikens IK vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Omgång 7
2019-09-27 19:00 Helsingborgs IF röd - Åstorps FF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF svart Västergårds IP 2, 7-manna
2019-09-29 11:00 Vikens IK blå - IK Wormo blå Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-29 14:00 Vikens IK vit - Eskilsminne IF gul Vikvalla, konstgräs 7-manna 1
Omgång 8
2019-10-05 10:00 Åstorps FF vit - Eskilsminne IF blå Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Vikens IK vit - Helsingborgs IF röd Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-10-05 12:30 Eskilsminne IF gul - IK Wormo blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-10-06 10:30 Båstads GIF svart - Vikens IK blå Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
Omgång 9
2019-10-12 09:30 Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF gul Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Eskilsminne IF blå - Vikens IK vit Västergårds IP 2, 7-manna
2019-10-12 11:00 IK Wormo blå - Båstads GIF svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Vikens IK blå - Helsingborgs IF svart Vikvalla B-plan 7-manna 2