Spelprogram - P14 Nordvästra A, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 131311003 Harrie FF - Teckomatorps SK 2 - 3 Högalids IP, B-plan 9-manna
2019-08-16 19:00 131311005 IF Lödde - Fortuna FF svart 0 - 3 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-08-18 13:00 131311004 Ängelholms FF blå - Förslövs IF (Bjäre United) 10 - 3 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-21 18:30 131311006 Furulunds IK svart - Eskilsminne IF 2 2 - 4 Ljungvalla IP A-plan 9-manna
2019-08-23 19:00 131311007 Vejby IF - IF Lödde 1 - 5 Vejby IP B-Plan
2019-08-23 19:00 131311009 Förslövs IF (Bjäre United) - Harrie FF 3 - 4 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-08-25 14:15 131311008 Fortuna FF svart - Ängelholms FF blå 9 - 0 Rydebäcks IP, gräsplan 9-manna
2019-08-28 18:00 131311001 Eskilsminne IF 2 - Vejby IF 4 - 3 Västergårds IP 1 9-manna
2019-08-31 11:00 131311015 Ängelholms FF blå - IF Lödde 1 - 4 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-08-31 13:00 131311011 Vejby IF - Furulunds IK svart 2 - 1 Vejby IP A-Plan
2019-08-31 13:00 131311012 Eskilsminne IF 2 - Teckomatorps SK 4 - 4 Västergårds IP 1 9-manna
September
2019-09-07 11:00 131311017 Teckomatorps SK - Furulunds IK svart 14 - 5 Teckomatorps IP, naturgräs
2019-09-08 13:00 131311018 IF Lödde - Harrie FF 1 - 2 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-09-08 13:00 131311020 Ängelholms FF blå - Vejby IF 4 - 4 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-09-11 19:00 131311022 Furulunds IK svart - Förslövs IF (Bjäre United) 5 - 3 Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-09-12 19:00 131311014 Harrie FF - Fortuna FF svart 0 - 7 Högalids IP, B-plan 9-manna
2019-09-15 11:00 131311023 Eskilsminne IF 2 - Fortuna FF svart 1 - 15 Västergårds IP 1 9-manna
2019-09-15 12:00 131311021 Vejby IF - Teckomatorps SK 1 - 2 Vejby IP B-Plan
2019-09-18 17:45 131311016 Förslövs IF (Bjäre United) - Eskilsminne IF 2 1 - 5 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-09-20 18:30 131311027 Fortuna FF svart - Furulunds IK svart 7 - 2 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-09-21 10:30 131311028 Förslövs IF (Bjäre United) - Teckomatorps SK 3 - 2 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-09-21 11:00 131311026 IF Lödde - Eskilsminne IF 2 6 - 3 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-09-21 13:00 131311030 Harrie FF - Vejby IF 3 - 2 Högalids IP, B-plan 9-manna
2019-09-27 18:30 131311033 Furulunds IK svart - IF Lödde 1 - 12 Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-09-27 19:20 131311032 Teckomatorps SK - Fortuna FF svart 1 - 3 Teckomatorps IP, konstgräs
2019-09-29 11:00 131311034 Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF blå 5 - 8 Västergårds IP 1 9-manna
2019-09-30 19:00 131311031 Vejby IF - Förslövs IF (Bjäre United) 0 - 2 Vejby IP B-Plan
Oktober
2019-10-01 19:15 131311025 Harrie FF - Ängelholms FF blå 8 - 1 Högalids IP, A-plan 9-manna
2019-10-05 13:00 131311039 Fortuna FF svart - Förslövs IF (Bjäre United) 12 - 0 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-10-06 13:00 131311036 Harrie FF - Eskilsminne IF 2 5 - 1 Högalids IP, B-plan 9-manna
2019-10-06 14:00 131311038 IF Lödde - Teckomatorps SK 1 - 0 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-10-06 15:00 131311037 Ängelholms FF blå - Furulunds IK svart 7 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-10-12 12:30 131311041 Vejby IF - Fortuna FF svart 0 - 7 Vejby IP B-Plan
2019-10-13 11:00 131311042 Förslövs IF (Bjäre United) - IF Lödde 2 - 7 Bjärevallen A-plan 9-manna
2019-10-13 11:00 131311044 Furulunds IK svart - Harrie FF 2 - 6 Ljungvalla IP A-plan 9-manna
2019-10-25 19:00 131311043 Teckomatorps SK - Ängelholms FF blå 0 - 0 Teckomatorps IP, naturgräs