Spelprogram - P 14 div 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bråtens IK Camilla Norman Carlberg 0707398104 blå/blå/blå
Ekshärads BK Anders Modén 0703187215 blå/blå/blå
FBK Karlstad 2 Peter Jansson Ling 054157376 0709838345 röd/vita/svarta
Hertzöga BK grön Björn Norén 0701827837 Gul/Grön/Gula
IFK Kristinehamn Kaiser Hussein Ismail 055012679 0702401405 blå/vit/blå/blå
IFK Skoghall Daniel Satokangas blå/blå/blå
Karlstads BK blå Liselotte Bryngelsson 0733981855 blå/vita/blå
KB Karlskoga Stefan Olsson 0735804034 blå/blå/blå
Lesjöfors IF Johan Gjermandsen 0738378875 röd/blå/röd
SK Sifhälla/Säffle FF vit Lotta Lövenhamn 0703547070 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 180331001 SK Sifhälla/Säffle FF vit - Lesjöfors IF 1 - 4 Sporthälla IP
2019-05-04 11:00 180331003 Hertzöga BK grön - IFK Kristinehamn 1 - 3 Ilanda IP
2019-05-04 11:30 180331004 KB Karlskoga - Ekshärads BK 1 - 0 KEMAB Arena
2019-05-04 13:00 180331005 IFK Skoghall - Bråtens IK 2 - 10 Mörmons IP
2019-05-06 18:30 180331002 Karlstads BK blå - FBK Karlstad 2 0 - 1 Våxnäs IP
2019-05-11 11:00 180331007 IFK Kristinehamn - KB Karlskoga 0 - 1 Sannaheden
2019-05-11 15:00 180331006 Ekshärads BK - IFK Skoghall 3 - 2 Aurénaborgen
2019-05-12 14:00 180331010 Bråtens IK - SK Sifhälla/Säffle FF vit 1 - 0 Bråtenvallen
2019-05-12 15:00 180331009 Lesjöfors IF - Karlstads BK blå 2 - 1 Stålvallen
2019-05-12 18:00 180331008 FBK Karlstad 2 - Hertzöga BK grön 2 - 2 Örsholmens IP
2019-05-17 19:00 180331012 SK Sifhälla/Säffle FF vit - IFK Skoghall 3 - 3 Sporthälla IP
2019-05-19 13:00 180331013 Karlstads BK blå - Bråtens IK 4 - 4 Våxnäs IP
2019-05-19 13:00 180331014 Hertzöga BK grön - Lesjöfors IF 7 - 2 Ilanda IP
2019-05-19 16:00 180331011 Ekshärads BK - IFK Kristinehamn 4 - 0 Aurénaborgen
2019-05-19 16:00 180331015 KB Karlskoga - FBK Karlstad 2 2 - 2 Kanalplan
2019-05-23 18:00 180331018 Bråtens IK - Hertzöga BK grön 4 - 2 Bråtenvallen
2019-05-24 19:00 180331019 SK Sifhälla/Säffle FF vit - Karlstads BK blå 1 - 2 Sporthälla IP
2019-05-25 13:00 180331020 IFK Skoghall - IFK Kristinehamn 0 - 9 Mörmons IP
2019-05-25 14:00 180331017 Lesjöfors IF - KB Karlskoga 5 - 1 Stålvallen
2019-05-26 11:00 180331016 FBK Karlstad 2 - Ekshärads BK 3 - 2 Örsholmens IP
2019-05-29 18:30 180331021 Ekshärads BK - Lesjöfors IF 1 - 2 Hagforsvallen
Juni
2019-06-01 11:00 180331022 IFK Kristinehamn - FBK Karlstad 2 2 - 1 Sannaheden
2019-06-02 11:00 180331023 Karlstads BK blå - IFK Skoghall 1 - 5 Våxnäs IP
2019-06-02 13:00 180331024 Hertzöga BK grön - SK Sifhälla/Säffle FF vit 0 - 2 Ilanda IP
2019-06-03 19:00 180331025 KB Karlskoga - Bråtens IK 0 - 0 Kanalplan
2019-06-06 12:30 180331034 Hertzöga BK grön - IFK Skoghall 3 - 3 Ilanda IP
2019-06-08 11:00 180331028 SK Sifhälla/Säffle FF vit - KB Karlskoga 3 - 2 Tegnér
2019-06-09 14:00 180331026 Lesjöfors IF - IFK Kristinehamn 5 - 1 Stålvallen
2019-06-09 14:00 180331027 Bråtens IK - Ekshärads BK 1 - 2 Bråtenvallen
2019-06-09 14:00 180331029 Karlstads BK blå - Hertzöga BK grön 4 - 1 Våxnäs IP
2019-06-11 19:00 180331030 IFK Skoghall - FBK Karlstad 2 0 - 5 Mörmons IP
2019-06-14 18:30 180331032 IFK Kristinehamn - Bråtens IK 3 - 2 Björkvallen
2019-06-15 12:00 180331035 KB Karlskoga - Karlstads BK blå 4 - 0 Kanalplan
2019-06-15 17:00 180331031 Ekshärads BK - SK Sifhälla/Säffle FF vit 0 - 5 Aurénaborgen
2019-06-16 16:00 180331033 FBK Karlstad 2 - Lesjöfors IF 1 - 5 Örsholmens IP
2019-06-19 18:30 180331036 Bråtens IK - FBK Karlstad 2 3 - 2 Bråtenvallen
2019-06-19 18:30 180331038 Karlstads BK blå - Ekshärads BK 5 - 0 Våxnäs IP
2019-06-20 19:00 180331037 SK Sifhälla/Säffle FF vit - IFK Kristinehamn 2 - 4 Tegnér
2019-06-23 16:00 180331040 IFK Skoghall - Lesjöfors IF 2 - 4 Mörmons IP
2019-06-26 19:00 180331043 FBK Karlstad 2 - SK Sifhälla/Säffle FF vit 7 - 7 Örsholmens IP
2019-06-26 19:30 180331045 KB Karlskoga - IFK Skoghall 3 - 2 Kanalplan
2019-06-30 17:00 180331041 Ekshärads BK - Hertzöga BK grön 1 - 2 Aurénaborgen
Juli
2019-07-03 18:30 180331042 IFK Kristinehamn - Karlstads BK blå 3 - 1 Sannaheden
2019-07-06 14:00 180331044 Lesjöfors IF - Bråtens IK 2 - 1 Stålvallen
2019-07-31 19:30 180331039 Hertzöga BK grön - KB Karlskoga 0 - 0 Ilanda IP
Augusti
2019-08-04 14:00 180331050 Bråtens IK - IFK Skoghall 6 - 1 Bråtenvallen
2019-08-07 18:30 180331047 IFK Kristinehamn - Hertzöga BK grön 3 - 1 Sannaheden
2019-08-08 19:00 180331046 Ekshärads BK - KB Karlskoga 4 - 0 Aurénaborgen
2019-08-10 14:00 180331049 Lesjöfors IF - SK Sifhälla/Säffle FF vit 5 - 3 Stålvallen
2019-08-15 19:00 180331081 Ekshärads BK - Karlstads BK blå 8 - 0 Aurénaborgen
2019-08-16 19:00 180331054 KB Karlskoga - IFK Kristinehamn 0 - 2 Kanalplan
2019-08-17 10:00 180331051 SK Sifhälla/Säffle FF vit - Bråtens IK 2 - 0 Sporthälla IP
2019-08-17 11:00 180331053 Hertzöga BK grön - FBK Karlstad 2 2 - 1 Ilanda IP
2019-08-17 17:00 180331055 IFK Skoghall - Ekshärads BK 3 - 2 Mörmons IP
2019-08-18 15:00 180331052 Karlstads BK blå - Lesjöfors IF 1 - 7 Våxnäs IP
2019-08-19 19:00 180331048 FBK Karlstad 2 - Karlstads BK blå 3 - 2 Örsholmens IP
2019-08-22 18:00 180331059 Bråtens IK - Karlstads BK blå 3 - 0 Bråtenvallen
2019-08-22 19:00 180331060 IFK Skoghall - SK Sifhälla/Säffle FF vit 1 - 7 Mörmons IP
2019-08-24 11:00 180331056 IFK Kristinehamn - Ekshärads BK 5 - 1 Sannaheden
2019-08-25 14:00 180331058 Lesjöfors IF - Hertzöga BK grön 3 - 4 Stålvallen
2019-08-25 18:30 180331057 FBK Karlstad 2 - KB Karlskoga 2 - 1 Örsholmens IP
2019-08-30 18:30 180331061 Ekshärads BK - FBK Karlstad 2 2 - 4 Aurénaborgen
2019-08-30 18:30 180331063 Karlstads BK blå - SK Sifhälla/Säffle FF vit 1 - 3 Våxnäs IP
2019-08-31 11:00 180331062 IFK Kristinehamn - IFK Skoghall 6 - 4 Sannaheden
2019-08-31 13:00 180331065 KB Karlskoga - Lesjöfors IF 2 - 7 Kanalplan
September
2019-09-01 13:00 180331064 Hertzöga BK grön - Bråtens IK 8 - 4 Ilanda IP
2019-09-03 18:30 180331070 IFK Skoghall - Karlstads BK blå 2 - 1 Mörmons IP
2019-09-04 18:30 180331067 Lesjöfors IF - Ekshärads BK 4 - 0 Stålvallen
2019-09-05 17:30 180331068 Bråtens IK - KB Karlskoga 0 - 0 Bråtenvallen
2019-09-07 11:00 180331069 SK Sifhälla/Säffle FF vit - Hertzöga BK grön 3 - 2 Tegnér
2019-09-08 17:00 180331066 FBK Karlstad 2 - IFK Kristinehamn 1 - 5 Örsholmens IP
2019-09-14 11:00 180331072 IFK Kristinehamn - Lesjöfors IF 1 - 1 Sannaheden
2019-09-15 13:00 180331074 Hertzöga BK grön - Karlstads BK blå 2 - 0 Ilanda IP
2019-09-15 16:00 180331075 KB Karlskoga - SK Sifhälla/Säffle FF vit 2 - 6 Kanalplan
2019-09-15 17:30 180331073 FBK Karlstad 2 - IFK Skoghall 1 - 2 Örsholmens IP
2019-09-19 18:00 180331077 Bråtens IK - IFK Kristinehamn Bråtenvallen
2019-09-21 14:00 180331076 Lesjöfors IF - FBK Karlstad 2 3 - 1 Stålvallen
2019-09-21 14:30 180331078 SK Sifhälla/Säffle FF vit - Ekshärads BK 3 - 1 Tegnér
2019-09-22 10:30 180331079 Karlstads BK blå - KB Karlskoga 3 - 1 Våxnäs IP
2019-09-22 11:00 180331071 Ekshärads BK - Bråtens IK 2 - 3 Aurénaborgen
2019-09-22 13:00 180331080 IFK Skoghall - Hertzöga BK grön 1 - 4 Mörmons IP
2019-09-28 11:00 180331082 IFK Kristinehamn - SK Sifhälla/Säffle FF vit 2 - 1 Sannaheden
2019-09-28 11:00 180331089 Hertzöga BK grön - Ekshärads BK 4 - 1 Ilanda IP
2019-09-28 14:00 180331084 Lesjöfors IF - IFK Skoghall 4 - 0 Stålvallen
2019-09-29 11:00 180331085 KB Karlskoga - Hertzöga BK grön 0 - 1 KEMAB Arena
2019-09-29 16:30 180331083 FBK Karlstad 2 - Bråtens IK 6 - 0 Örsholmens IP
Oktober
2019-10-05 13:00 180331088 Karlstads BK blå - IFK Kristinehamn 1 - 2 Våxnäs IP
2019-10-05 14:00 180331086 Bråtens IK - Lesjöfors IF Bråtenvallen
2019-10-05 15:00 180331087 SK Sifhälla/Säffle FF vit - FBK Karlstad 2 3 - 1 Sporthälla IP
2019-10-06 16:00 180331090 IFK Skoghall - KB Karlskoga 1 - 2 Mörmons IP