Spelprogram - F 14 div 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Degerfors IF Ungdom Andreas Molin 0703800711 Röd/Vit/Vit
Filipstads FF Lena Degerstedt 0702325600 Vit/blå/blå
Hertzöga BK grön Jesper Ekelund 0701816434 Gul/Grön/Gula
IF Nyedshov Stefan Hedberg 0722159044 gul/svarta/gula
IFK Kristinehamn Susanne Pennert 0709354120 blå/vit/blå/blå
IFK Skoghall DF blå Malin Wåhlander 0709645577 vit/blå/blå
IFK Ås Helena Brunzell 0703339677 vit/blå/vita
IK Arvika Fotboll Johan Alestam 0706041213 Röd/Blå/Blå
Klässbols SK Kristin Lindström 0768123422 svart/svart/svarta
Älgå SK Kajs-Marie Forslund blå/svarta/blå
Östra Deje IK Daniel Simm 0731422337 Grön/svarta/Gröna
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 16:00 180432001 IFK Ås - IFK Skoghall DF blå 2 - 1 Åsvallen
2019-05-04 10:00 180432004 Filipstads FF - IFK Kristinehamn 1 - 3 Kalhyttan
2019-05-04 12:00 180432003 Östra Deje IK - Hertzöga BK grön 1 - 3 Tallmovallen
2019-05-05 17:00 180432005 IK Arvika Fotboll - Degerfors IF Ungdom 2 - 3 IP Vik
2019-05-06 18:30 180432006 IF Nyedshov - Klässbols SK 2 - 5 Molkoms IP
2019-05-09 18:00 180432007 Klässbols SK - IK Arvika Fotboll 1 - 0 Linnevi IP
2019-05-11 12:00 180432049 IFK Ås - Filipstads FF 1 - 6 Åsvallen
2019-05-12 13:00 180432010 Hertzöga BK grön - Älgå SK 5 - 0 Ilanda IP
2019-05-12 13:00 180432012 IFK Skoghall DF blå - IF Nyedshov 7 - 0 Lunnevi IP
2019-05-12 17:00 180432009 IFK Kristinehamn - Östra Deje IK 2 - 5 Sannaheden
2019-05-13 19:00 180432008 Degerfors IF Ungdom - Filipstads FF 1 - 0 Stora Valla
2019-05-17 19:00 180432015 Östra Deje IK - Degerfors IF Ungdom 2 - 1 Tallmovallen
2019-05-18 11:00 180432016 Filipstads FF - Klässbols SK 0 - 5 Kalhyttan
2019-05-18 13:00 180432017 IK Arvika Fotboll - IF Nyedshov 2 - 2 IP Vik
2019-05-19 16:00 180432014 Älgå SK - IFK Kristinehamn 0 - 1 Älgvallen
2019-05-22 19:00 180432013 IFK Ås - Hertzöga BK grön 2 - 3 Åsvallen
2019-05-26 10:00 180432024 IFK Skoghall DF blå - IK Arvika Fotboll 2 - 2 Lunnevi IP
2019-05-26 14:00 180432019 IF Nyedshov - Filipstads FF 1 - 0 Molkoms IP
2019-05-26 14:00 180432021 Degerfors IF Ungdom - Älgå SK 3 - 0 Stora Valla
2019-05-26 17:00 180432022 IFK Kristinehamn - IFK Ås 3 - 0 Sannaheden
2019-05-29 19:00 180432048 IFK Skoghall DF blå - Östra Deje IK 2 - 0 Lunnevi IP
Juni
2019-06-01 11:00 180432028 Filipstads FF - IK Arvika Fotboll 0 - 1 Kalhyttan
2019-06-02 13:00 180432027 Östra Deje IK - IF Nyedshov 1 - 0 Tallmovallen
2019-06-02 15:00 180432029 Hertzöga BK grön - IFK Skoghall DF blå 2 - 0 Ilanda IP
2019-06-02 16:00 180432025 IFK Ås - Degerfors IF Ungdom 2 - 2 Åsvallen
2019-06-04 19:00 180432033 Klässbols SK - IFK Ås 8 - 1 Linnevi IP
2019-06-06 10:00 180432036 IFK Skoghall DF blå - Filipstads FF 3 - 3 Lunnevi IP
2019-06-06 12:00 180432031 IK Arvika Fotboll - Östra Deje IK 0 - 3 IP Vik
2019-06-06 15:30 180432041 Hertzöga BK grön - Degerfors IF Ungdom 2 - 3 Ilanda IP
2019-06-09 14:00 180432032 IF Nyedshov - Älgå SK 6 - 1 Molkoms IP
2019-06-09 17:00 180432035 IFK Kristinehamn - Hertzöga BK grön 1 - 1 Sannaheden
2019-06-11 19:00 180432039 Östra Deje IK - Filipstads FF 3 - 1 Tallmovallen
2019-06-11 19:00 180432040 IFK Kristinehamn - IFK Skoghall DF blå 2 - 3 Sannaheden
2019-06-13 19:00 180432026 Älgå SK - Klässbols SK 1 - 2 Älgvallen
2019-06-16 11:00 180432043 Filipstads FF - Älgå SK 1 - 0 Kalhyttan
2019-06-17 19:00 180432047 Degerfors IF Ungdom - IFK Kristinehamn 5 - 0 Stora Valla
2019-06-18 19:00 180432037 IFK Ås - IF Nyedshov 1 - 3 Åsvallen
2019-06-18 19:00 180432038 Älgå SK - IK Arvika Fotboll 1 - 5 Älgvallen
2019-06-23 17:00 180432046 Klässbols SK - Hertzöga BK grön 3 - 2 Linnevi IP
2019-06-25 18:00 180432044 IK Arvika Fotboll - IFK Ås 1 - 1 IP Vik
2019-06-25 19:00 180432050 Älgå SK - Östra Deje IK 1 - 2 Älgvallen
2019-06-26 19:00 180432051 Degerfors IF Ungdom - IFK Skoghall DF blå 0 - 2 Stora Valla
Juli
2019-07-01 19:00 180432052 IFK Kristinehamn - Klässbols SK 1 - 1 Sannaheden
2019-07-01 19:00 180432053 Hertzöga BK grön - IF Nyedshov 3 - 2 Ilanda IP
Augusti
2019-08-06 19:00 180432055 Östra Deje IK - IFK Ås 6 - 2 Tallmovallen
2019-08-09 19:00 180432060 IFK Skoghall DF blå - Älgå SK 2 - 1 Lunnevi IP
2019-08-10 13:00 180432059 Klässbols SK - Degerfors IF Ungdom 6 - 0 Linnevi IP
2019-08-14 19:00 180432020 Klässbols SK - Östra Deje IK 4 - 1 Linnevi IP
2019-08-14 19:00 180432063 Degerfors IF Ungdom - IF Nyedshov 2 - 1 Stora Valla
2019-08-15 19:00 180432057 IK Arvika Fotboll - Hertzöga BK grön 6 - 2 IP Vik
2019-08-16 19:00 180432061 IFK Ås - Älgå SK 8 - 0 Åsvallen
2019-08-17 11:30 180432058 IF Nyedshov - IFK Kristinehamn 1 - 2 Molkoms IP
2019-08-18 11:00 180432062 Klässbols SK - IFK Skoghall DF blå 2 - 2 Linnevi IP
2019-08-18 15:00 180432065 Hertzöga BK grön - Filipstads FF 1 - 0 Ilanda IP
2019-08-18 17:00 180432064 IFK Kristinehamn - IK Arvika Fotboll 2 - 5 Sannaheden