Spelprogram - Div 4 västra damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eda/K/K Jonas Einarsson 0702045143 blå-svart/blåsvarta/svarta
Gunnarskog IK Lars-Peter Mattsson 057032466 0703993876 blå/blå/blå
IF Kil Anna Gräsberg 0735357404 0735357404 blå/vita/blå
IK Arvika Fotboll U Fredrik Tholén 0707464064 röd/blå/blå
Kronans FK Sandra Westby 0702855958 blå/blå/blå
Nor/Slottsbron Erica Didriksson 0738242328 blå-svart/svarta/blå
Säffle FF 2 Karin Rösvall Eldh 0703470987 grön/svarta/svarta
Årjängs IF Åsa Flink 057310537 0730709953 svart/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 180242001 Nor/Slottsbron - Kronans FK 2 - 8 Älvenäsvallen
2019-05-03 19:00 180242003 Årjängs IF - IF Kil 2 - 1 Tingevi A-plan
2019-05-05 13:00 180242004 Säffle FF 2 - Gunnarskog IK 3 - 1 Sporthälla IP
2019-05-06 19:00 180242002 IK Arvika Fotboll U - Eda/K/K 9 - 0 Solviksvallen
2019-05-09 19:00 180242007 Eda/K/K - Årjängs IF 5 - 4 Hammarsvallen
2019-05-10 19:00 180242005 Gunnarskog IK - Nor/Slottsbron 5 - 2 Gunnevi
2019-05-13 19:00 180242006 IF Kil - Säffle FF 2 2 - 3 Sannerudsvallen A-plan
2019-05-16 19:00 180242009 Gunnarskog IK - IF Kil 3 - 2 Gunnevi
2019-05-16 19:00 180242012 Säffle FF 2 - Eda/K/K 6 - 0 Sporthälla IP
2019-05-17 19:00 180242011 Årjängs IF - Kronans FK 0 - 6 Hagavallen
2019-05-20 19:00 180242010 IK Arvika Fotboll U - Nor/Slottsbron 2 - 2 Solviksvallen
2019-05-23 19:00 180242015 Nor/Slottsbron - IF Kil 1 - 1 Strandvallen, Slottsbron
2019-05-23 19:00 180242016 Eda/K/K - Gunnarskog IK 0 - 11 Hammarsvallen
2019-05-26 15:00 180242014 IK Arvika Fotboll U - Årjängs IF 4 - 1 Solviksvallen
2019-05-26 16:00 180242013 Kronans FK - Säffle FF 2 4 - 0 Edevi
2019-05-31 19:00 180242018 IF Kil - Eda/K/K 6 - 0 Sannerudsvallen A-plan
Juni
2019-06-02 14:00 180242019 Årjängs IF - Nor/Slottsbron 1 - 0 Tingevi A-plan
2019-06-02 17:00 180242017 Gunnarskog IK - Kronans FK 2 - 7 Gunnevi
2019-06-04 19:00 180242020 Säffle FF 2 - IK Arvika Fotboll U 6 - 1 Sporthälla IP
2019-06-13 18:30 180242008 Kronans FK - IK Arvika Fotboll U 6 - 0 Edevi
2019-06-16 14:00 180242021 Årjängs IF - Säffle FF 2 2 - 7 Tingevi A-plan
2019-06-16 16:00 180242023 Kronans FK - IF Kil 2 - 1 Edevi
2019-06-17 19:00 180242024 IK Arvika Fotboll U - Gunnarskog IK 0 - 1 Viksvallen
2019-06-18 19:00 180242028 Säffle FF 2 - Nor/Slottsbron 3 - 4 Sporthälla IP A-plan
2019-06-19 19:00 180242026 IF Kil - IK Arvika Fotboll U 4 - 1 Sannerudsvallen A-plan
2019-06-27 19:00 180242022 Nor/Slottsbron - Eda/K/K 4 - 0 Älvenäsvallen
2019-06-27 19:00 180242025 Gunnarskog IK - Årjängs IF 6 - 1 Gunnevi
2019-06-30 16:00 180242027 Eda/K/K - Kronans FK 0 - 2 Älvvallen
Augusti
2019-08-08 19:00 180242030 Eda/K/K - IK Arvika Fotboll U 0 - 6 Älvvallen
2019-08-09 19:00 180242031 IF Kil - Årjängs IF 1 - 0 Sannerudsvallen A-plan
2019-08-10 13:00 180242029 Kronans FK - Nor/Slottsbron 7 - 1 Edevi
2019-08-10 16:00 180242032 Gunnarskog IK - Säffle FF 2 1 - 4 Gunnevi
2019-08-16 19:00 180242033 Nor/Slottsbron - Gunnarskog IK 3 - 5 Strandvallen, Slottsbron
2019-08-16 19:00 180242035 Årjängs IF - Eda/K/K 3 - 4 Tingevi A-plan
2019-08-19 19:00 180242034 Säffle FF 2 - IF Kil 1 - 2 Sporthälla IP D-plan
2019-08-20 19:30 180242036 IK Arvika Fotboll U - Kronans FK 0 - 2 Viksvallen
2019-08-24 12:00 180242038 Nor/Slottsbron - IK Arvika Fotboll U 2 - 7 Älvenäsvallen
2019-08-25 13:00 180242040 Eda/K/K - Säffle FF 2 3 - 6 Gillevi
2019-08-25 16:00 180242037 IF Kil - Gunnarskog IK 3 - 4 Sannerudsvallen A-plan
2019-08-25 16:00 180242039 Kronans FK - Årjängs IF 5 - 1 Edevi
2019-08-30 18:30 180242044 Gunnarskog IK - Eda/K/K 7 - 4 Gunnevi
2019-08-30 19:00 180242042 Årjängs IF - IK Arvika Fotboll U 0 - 2 Hagavallen
September
2019-09-01 16:00 180242043 IF Kil - Nor/Slottsbron 4 - 1 Sannerudsvallen A-plan
2019-09-01 18:00 180242041 Säffle FF 2 - Kronans FK 3 - 4 Sporthälla IP A-plan
2019-09-05 18:30 180242046 Eda/K/K - IF Kil 0 - 5 Hammarsvallen
2019-09-07 12:00 180242047 Nor/Slottsbron - Årjängs IF 6 - 1 Strandvallen, Slottsbron
2019-09-08 16:00 180242045 Kronans FK - Gunnarskog IK 2 - 0 Edevi
2019-09-11 19:30 180242048 IK Arvika Fotboll U - Säffle FF 2 1 - 2 Lingonvallen 1
2019-09-14 13:00 180242050 Eda/K/K - Nor/Slottsbron 3 - 2 Hammarsvallen
2019-09-15 11:00 180242051 IF Kil - Kronans FK 0 - 0 Sannerudsvallen A-plan
2019-09-15 11:00 180242052 Gunnarskog IK - IK Arvika Fotboll U 6 - 0 Gunnevi
2019-09-15 16:30 180242049 Säffle FF 2 - Årjängs IF 7 - 0 Sporthälla IP B-plan
2019-09-19 19:00 180242053 Årjängs IF - Gunnarskog IK 3 - 3 Hagavallen
2019-09-20 17:30 180242055 Kronans FK - Eda/K/K 12 - 0 Edevi
2019-09-22 11:00 180242054 IK Arvika Fotboll U - IF Kil 1 - 1 Viksvallen
2019-09-22 11:00 180242056 Nor/Slottsbron - Säffle FF 2 1 - 7 Älvenäsvallen