Spelprogram - F11 Röd:5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF 2 Ulf Johansson 0730917456 Gul/Svart/Gula svart rand
Danmarks IF F08 Olof Pousette Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK F08 Svart Erik Landfeldt Gula/Svarta/Gula
Håbo FF Vit Martin Johansson 0706092774 röd/röd/vit
IF VP Uppsala Orange Klara Hansson 0702477994 Orange/Mörkblå/Mörkblå
SK Wigör F08/09 Monica Steen 0706088412 Vit/Blå/Blå
Sunnersta AIF F08 Daniel Högström Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Unik FK F0708-röd Matilda Wallin 0736225992 röd/blå/röd
Vaksala SK Vit Jan Larsson 0766445514 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Håbo FF Vit - Gamla Upsala SK F08 Svart Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-01 12:45 IF VP Uppsala Orange - SK Wigör F08/09 Ekebydalen IP 4
2019-05-01 16:00 Danmarks IF F08 - Unik FK F0708-röd Danelid 6
2019-05-01 19:00 Vaksala SK Vit - Sunnersta AIF F08 Årsta IP Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Sunnersta AIF F08 - IF VP Uppsala Orange Granebergs IO 2
2019-05-05 15:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - Danmarks IF F08 Yrsa IP 4
2019-05-05 15:00 SK Wigör F08/09 - Håbo FF Vit Odensala IP 2
2019-05-06 18:00 Alsike IF 2 - Vaksala SK Vit Alsike Konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 09:30 IF VP Uppsala Orange - Alsike IF 2 Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-11 10:45 Unik FK F0708-röd - Gamla Upsala SK F08 Svart Valsätra Konstgräs
2019-05-11 14:10 Håbo FF Vit - Sunnersta AIF F08 Futurum 2
2019-05-12 16:30 Danmarks IF F08 - SK Wigör F08/09 Danelid 5
Omgång 4
2019-05-18 14:00 Alsike IF 2 - Håbo FF Vit Alsike Konstgräs
2019-05-18 14:00 Vaksala SK Vit - IF VP Uppsala Orange Årsta IP 3
2019-05-19 14:00 Sunnersta AIF F08 - Danmarks IF F08 Granebergs IO 2
2019-05-19 15:00 SK Wigör F08/09 - Unik FK F0708-röd Odensala IP 2
Omgång 5
2019-05-25 09:30 Unik FK F0708-röd - Sunnersta AIF F08 Valsätra Konstgräs
2019-05-25 14:10 Håbo FF Vit - Vaksala SK Vit Futurum 2
2019-05-25 16:15 Alsike IF 2 - Danmarks IF F08 Alsike Konstgräs
2019-05-26 11:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - SK Wigör F08/09 Yrsa IP 4
Omgång 6
2019-05-30 10:00 Sunnersta AIF F08 - Gamla Upsala SK F08 Svart Granebergs IO 2
2019-05-30 11:30 Vaksala SK Vit - Danmarks IF F08 Årsta IP Konstgräs
2019-05-30 14:45 Alsike IF 2 - Unik FK F0708-röd Alsike Konstgräs
2019-06-02 10:30 IF VP Uppsala Orange - Håbo FF Vit Tiundaskolan Konstgräs
Omgång 7
2019-06-01 12:45 Unik FK F0708-röd - Vaksala SK Vit Valsätra Konstgräs
2019-06-02 15:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - Alsike IF 2 Yrsa IP 4
2019-06-02 15:00 SK Wigör F08/09 - Sunnersta AIF F08 Odensala IP 2
2019-06-02 16:30 Danmarks IF F08 - IF VP Uppsala Orange Danelid 5
Omgång 8
2019-06-05 19:00 Håbo FF Vit - Danmarks IF F08 Futurum 2
2019-06-06 11:45 Alsike IF 2 - SK Wigör F08/09 Alsike Konstgräs
2019-06-12 18:30 Vaksala SK Vit - Gamla Upsala SK F08 Svart Årsta IP 3
2019-09-04 18:30 IF VP Uppsala Orange - Unik FK F0708-röd Ekebydalen IP 2
Omgång 9
2019-06-08 10:00 Sunnersta AIF F08 - Alsike IF 2 Granebergs IO 2
2019-06-08 10:45 Unik FK F0708-röd - Håbo FF Vit Valsätra Konstgräs
2019-06-09 15:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - IF VP Uppsala Orange Yrsa IP 4
2019-06-09 15:00 SK Wigör F08/09 - Vaksala SK Vit Odensala IP 2
Omgång 10
2019-05-25 10:00 SK Wigör F08/09 - IF VP Uppsala Orange Odensala IP 2
2019-06-16 10:15 Unik FK F0708-röd - Danmarks IF F08 Valsätra Konstgräs
2019-08-14 19:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - Håbo FF Vit Yrsa IP 4
2019-09-04 18:00 Sunnersta AIF F08 - Vaksala SK Vit Granebergs IO 2
Omgång 11
2019-08-11 13:00 Vaksala SK Vit - Alsike IF 2 Årsta IP 5
2019-08-11 13:15 IF VP Uppsala Orange - Sunnersta AIF F08 Ekebydalen IP 4
2019-08-11 16:30 Danmarks IF F08 - Gamla Upsala SK F08 Svart Danelid 5
2019-08-20 19:00 Håbo FF Vit - SK Wigör F08/09 Futurum 2
Omgång 12
2019-08-17 10:00 Sunnersta AIF F08 - Håbo FF Vit Granebergs IO 2
2019-08-17 15:45 Alsike IF 2 - IF VP Uppsala Orange Brunnbyvallen 1
2019-08-18 15:00 SK Wigör F08/09 - Danmarks IF F08 Odensala IP 2
2019-08-18 15:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - Unik FK F0708-röd Yrsa IP 3
Omgång 13
2019-08-24 10:30 Håbo FF Vit - Alsike IF 2 Futurum 2
2019-08-24 18:00 Unik FK F0708-röd - SK Wigör F08/09 Valsätra Konstgräs
2019-08-25 16:30 Sunnersta AIF F08 - Danmarks IF F08 Granebergs IO 2
2019-09-07 13:30 IF VP Uppsala Orange - Vaksala SK Vit Ekebydalen IP 4
Omgång 14
2019-08-31 09:45 Danmarks IF F08 - Alsike IF 2 Danelid 6
2019-08-31 10:00 Sunnersta AIF F08 - Unik FK F0708-röd Granebergs IO 2
2019-09-01 13:00 Vaksala SK Vit - Håbo FF Vit Årsta IP 3
2019-09-01 15:00 SK Wigör F08/09 - Gamla Upsala SK F08 Svart Odensala IP 2
Omgång 15
2019-09-07 10:45 Unik FK F0708-röd - Alsike IF 2 Valsätra Konstgräs
2019-09-08 15:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - Sunnersta AIF F08 Yrsa IP 3
2019-09-08 16:00 Håbo FF Vit - IF VP Uppsala Orange Futurum 2
2019-09-10 18:00 Danmarks IF F08 - Vaksala SK Vit Danelid 5
Omgång 16
2019-09-15 10:00 Alsike IF 2 - Gamla Upsala SK F08 Svart Alsike Konstgräs
2019-09-15 13:00 Vaksala SK Vit - Unik FK F0708-röd Årsta IP 4
2019-09-15 14:15 IF VP Uppsala Orange - Danmarks IF F08 Ekebydalen IP 4
2019-09-18 18:00 Sunnersta AIF F08 - SK Wigör F08/09 Granebergs IO 2
Omgång 17
2019-09-21 09:30 Unik FK F0708-röd - IF VP Uppsala Orange Valsätra Konstgräs
2019-09-22 15:00 SK Wigör F08/09 - Alsike IF 2 Odensala IP 2
2019-09-22 15:00 Gamla Upsala SK F08 Svart - Vaksala SK Vit Yrsa IP 4
2019-09-22 16:30 Danmarks IF F08 - Håbo FF Vit Danelid 5
Omgång 18
2019-09-28 12:20 Håbo FF Vit - Unik FK F0708-röd Futurum 2
2019-09-29 09:30 Alsike IF 2 - Sunnersta AIF F08 Alsike Konstgräs
2019-09-29 13:00 Vaksala SK Vit - SK Wigör F08/09 Årsta IP 4
2019-09-29 15:15 IF VP Uppsala Orange - Gamla Upsala SK F08 Svart Ekebydalen IP 4