Spelprogram - P10 Röd:3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enköpings SK UK P09 Grön Mattias Berglund Grön/Svart/Grön
Fanna BK P09 Fredrik Åke Johansson Svart/Svart/Svart
Håbo FF 1 Fanny Näsman-Pettersson 0736415422 röd/röd/vit
Knarrbacken FC Lejon Jeanette Lindblad 0767602712 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Sigtuna IF FK P09 Blå Linda Nordenstam 0702275195 Blå/Blå/Blå
Åsunda IF P09 Per Svensk Blå/Blå/Blå
Örsundsbro IF P09 Mats Björkegren röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 09:00 Håbo FF 1 - Enköpings SK UK P09 Grön Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-04 12:00 Sigtuna IF FK P09 Blå - Örsundsbro IF P09 Ansgarsvallen 4
2019-05-04 14:00 Fanna BK P09 - Knarrbacken FC Lejon Fanna IP C-plan
Omgång 2
2019-05-11 13:00 Knarrbacken FC Lejon - Sigtuna IF FK P09 Blå Gröna Dalens IP 4
2019-05-12 11:00 Åsunda IF P09 - Håbo FF 1 Borgvallen 2
2019-05-12 11:00 Enköpings SK UK P09 Grön - Fanna BK P09 Enavallen teknikcenter
Omgång 3
2019-05-16 18:30 Örsundsbro IF P09 - Knarrbacken FC Lejon Åvallen 1
2019-05-18 12:00 Fanna BK P09 - Åsunda IF P09 Fanna IP C-plan
2019-05-19 13:30 Sigtuna IF FK P09 Blå - Enköpings SK UK P09 Grön Ansgarsvallen 4
Omgång 4
2019-05-25 11:00 Enköpings SK UK P09 Grön - Örsundsbro IF P09 Enavallen teknikcenter
2019-05-26 13:30 Håbo FF 1 - Fanna BK P09 Gröna Dalens IP 5
2019-05-28 18:00 Åsunda IF P09 - Sigtuna IF FK P09 Blå Borgvallen 2
Omgång 5
2019-06-01 11:30 Knarrbacken FC Lejon - Enköpings SK UK P09 Grön Gröna Dalens IP 4
2019-06-01 13:00 Sigtuna IF FK P09 Blå - Håbo FF 1 Ansgarsvallen 4
2019-06-02 15:00 Örsundsbro IF P09 - Åsunda IF P09 Åvallen 1
Omgång 6
2019-06-08 11:00 Åsunda IF P09 - Knarrbacken FC Lejon Borgvallen 2
2019-06-09 12:00 Håbo FF 1 - Örsundsbro IF P09 Gröna Dalens IP 5
2019-06-09 14:00 Fanna BK P09 - Sigtuna IF FK P09 Blå Fanna IP C-plan
Omgång 7
2019-06-11 17:30 Knarrbacken FC Lejon - Håbo FF 1 Futurum 2
2019-06-16 10:00 Enköpings SK UK P09 Grön - Åsunda IF P09 Enavallen teknikcenter
2019-06-16 15:00 Örsundsbro IF P09 - Fanna BK P09 Åvallen 1
Omgång 8
2019-08-17 11:00 Enköpings SK UK P09 Grön - Håbo FF 1 Enavallen teknikcenter
2019-08-17 13:00 Knarrbacken FC Lejon - Fanna BK P09 Futurum 2
2019-08-18 15:00 Örsundsbro IF P09 - Sigtuna IF FK P09 Blå Åvallen 1
Omgång 9
2019-08-24 12:00 Sigtuna IF FK P09 Blå - Knarrbacken FC Lejon Ansgarsvallen 4
2019-08-24 14:00 Fanna BK P09 - Enköpings SK UK P09 Grön Fanna IP C-plan
2019-08-25 12:00 Håbo FF 1 - Åsunda IF P09 Gröna Dalens IP 5
Omgång 10
2019-08-31 11:30 Knarrbacken FC Lejon - Örsundsbro IF P09 Gröna Dalens IP 4
2019-08-31 13:00 Åsunda IF P09 - Fanna BK P09 Borgvallen 2
2019-09-01 14:30 Enköpings SK UK P09 Grön - Sigtuna IF FK P09 Blå Enavallen teknikcenter
Omgång 11
2019-09-07 11:00 Sigtuna IF FK P09 Blå - Åsunda IF P09 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-09-07 14:00 Fanna BK P09 - Håbo FF 1 Fanna IP C-plan
2019-09-08 10:00 Örsundsbro IF P09 - Enköpings SK UK P09 Grön Åvallen 1
Omgång 12
2019-09-14 10:30 Enköpings SK UK P09 Grön - Knarrbacken FC Lejon Enavallen teknikcenter
2019-09-15 11:00 Åsunda IF P09 - Örsundsbro IF P09 Borgvallen 2
2019-09-15 13:30 Håbo FF 1 - Sigtuna IF FK P09 Blå Gröna Dalens IP 5
Omgång 13
2019-09-21 11:30 Knarrbacken FC Lejon - Åsunda IF P09 Gröna Dalens IP 2
2019-09-22 12:00 Sigtuna IF FK P09 Blå - Fanna BK P09 Ansgarsvallen 4
2019-09-22 16:00 Örsundsbro IF P09 - Håbo FF 1 Åvallen 1
Omgång 14
2019-09-28 13:00 Åsunda IF P09 - Enköpings SK UK P09 Grön Borgvallen 2
2019-09-29 15:00 Håbo FF 1 - Knarrbacken FC Lejon Gröna Dalens IP 5
2019-10-02 17:30 Fanna BK P09 - Örsundsbro IF P09 Fanna IP C-plan