Spelprogram - P11 Röd:5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Håbo FF 2 Carina Andersson röd/röd/vit
IF VP Uppsala blå Marléne Åström 0704533535 Orange/Mörkblå/Mörkblå
Knarrbacken FC Tigrar Jan Rune Nilsson 0737143630 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Märsta FF Dory Gevryie 0704852319
Rosersbergs IK Per Mikael Schaerlund Röd/Blå/Röd
Sigtuna IF FK P08 Vit Linda Nilsson 0708441553 Blå/Blå/Blå
Unik FK 1 Janne Egemalm 0706779676 röd/blå/röd
Vaksala SK Svart 2 Ann-Kristin Birnbaum Lyxell 0709546406 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 11:30 Märsta FF - Rosersbergs IK Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-05-04 12:15 Unik FK 1 - Knarrbacken FC Tigrar Valsätra Konstgräs
2019-05-05 12:00 IF VP Uppsala blå - Vaksala SK Svart 2 Ekebydalen IP 4
2019-05-05 13:30 Sigtuna IF FK P08 Vit - Håbo FF 2 Ansgarsvallen 4
Omgång 2
2019-05-11 11:30 Märsta FF - IF VP Uppsala blå Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-05-11 12:20 Håbo FF 2 - Unik FK 1 Futurum 2
2019-05-12 10:30 Vaksala SK Svart 2 - Sigtuna IF FK P08 Vit Årsta IP 5
2019-05-12 12:00 Rosersbergs IK - Knarrbacken FC Tigrar Råbergsvallen Konstgräs
Omgång 3
2019-05-19 09:45 Unik FK 1 - Vaksala SK Svart 2 Valsätra Konstgräs
2019-05-19 10:00 Knarrbacken FC Tigrar - Håbo FF 2 Gröna Dalens IP 4
2019-05-19 12:00 IF VP Uppsala blå - Rosersbergs IK Ekebydalen IP 4
2019-05-19 15:00 Sigtuna IF FK P08 Vit - Märsta FF Ansgarsvallen 4
Omgång 4
2019-05-25 11:30 Märsta FF - Unik FK 1 Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-05-26 11:30 Rosersbergs IK - Håbo FF 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-26 12:00 IF VP Uppsala blå - Sigtuna IF FK P08 Vit Ekebydalen IP 4
2019-05-26 12:00 Vaksala SK Svart 2 - Knarrbacken FC Tigrar Årsta IP 5
Omgång 5
2019-05-30 13:00 Knarrbacken FC Tigrar - Märsta FF Gröna Dalens IP 3
2019-06-02 11:30 Unik FK 1 - IF VP Uppsala blå Valsätra Konstgräs
2019-06-02 15:00 Sigtuna IF FK P08 Vit - Rosersbergs IK Ansgarsvallen 4
2019-06-02 16:00 Håbo FF 2 - Vaksala SK Svart 2 Futurum 2
Omgång 6
2019-06-01 11:30 Rosersbergs IK - Vaksala SK Svart 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-08 11:30 Märsta FF - Håbo FF 2 Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-06-09 12:00 IF VP Uppsala blå - Knarrbacken FC Tigrar Ekebydalen IP 4
2019-06-09 12:00 Sigtuna IF FK P08 Vit - Unik FK 1 Ansgarsvallen 4
Omgång 7
2019-05-18 14:00 Vaksala SK Svart 2 - Märsta FF Årsta IP 4
2019-06-15 11:30 Unik FK 1 - Rosersbergs IK Valsätra Konstgräs
2019-06-16 10:30 Håbo FF 2 - IF VP Uppsala blå Futurum 2
2019-06-20 17:45 Knarrbacken FC Tigrar - Sigtuna IF FK P08 Vit Gröna Dalens IP 3
Omgång 8
2019-08-18 10:00 Knarrbacken FC Tigrar - Unik FK 1 Gröna Dalens IP 3
2019-08-18 11:30 Rosersbergs IK - Märsta FF Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-18 12:00 Vaksala SK Svart 2 - IF VP Uppsala blå Årsta IP 3
2019-08-18 16:00 Håbo FF 2 - Sigtuna IF FK P08 Vit Futurum 2
Omgång 9
2019-08-17 14:00 Sigtuna IF FK P08 Vit - Vaksala SK Svart 2 Ansgarsvallen 4
2019-08-24 08:45 Unik FK 1 - Håbo FF 2 Valsätra Konstgräs
2019-08-24 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Rosersbergs IK Gröna Dalens IP 3
2019-08-25 14:30 IF VP Uppsala blå - Märsta FF Ekebydalen IP 4
Omgång 10
2019-08-31 11:30 Märsta FF - Sigtuna IF FK P08 Vit Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-08-31 13:00 Rosersbergs IK - IF VP Uppsala blå Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-01 10:00 Vaksala SK Svart 2 - Unik FK 1 Årsta IP 3
2019-09-01 16:00 Håbo FF 2 - Knarrbacken FC Tigrar Futurum 2
Omgång 11
2019-09-08 10:00 Knarrbacken FC Tigrar - Vaksala SK Svart 2 Gröna Dalens IP 3
2019-09-08 12:15 Unik FK 1 - Märsta FF Valsätra Konstgräs
2019-09-08 13:30 Sigtuna IF FK P08 Vit - IF VP Uppsala blå Ansgarsvallen 4
2019-09-08 14:10 Håbo FF 2 - Rosersbergs IK Futurum 2
Omgång 12
2019-09-14 11:30 Märsta FF - Knarrbacken FC Tigrar Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-09-15 10:00 Rosersbergs IK - Sigtuna IF FK P08 Vit Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-15 10:00 Vaksala SK Svart 2 - Håbo FF 2 Årsta IP 3
2019-09-15 13:00 IF VP Uppsala blå - Unik FK 1 Ekebydalen IP 4
Omgång 13
2019-09-22 10:30 Unik FK 1 - Sigtuna IF FK P08 Vit Valsätra Konstgräs
2019-09-22 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - IF VP Uppsala blå Gröna Dalens IP 3
2019-09-22 12:30 Vaksala SK Svart 2 - Rosersbergs IK Årsta IP Konstgräs
2019-09-22 16:00 Håbo FF 2 - Märsta FF Futurum 2
Omgång 14
2019-09-28 11:00 Sigtuna IF FK P08 Vit - Knarrbacken FC Tigrar Ansgarsvallen 4
2019-09-28 11:30 Rosersbergs IK - Unik FK 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-28 11:30 Märsta FF - Vaksala SK Svart 2 Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-09-28 13:00 IF VP Uppsala blå - Håbo FF 2 Ekebydalen IP 4