Spelprogram - P12 Gul:2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Börje SK Vit Robert Jones 0732743137 Orange/Blå/Orange
Funbo IF P06/07 Daniel Salomonsson Blå/Blå/Blå
IF VP Uppsala Jonas Hjärtström 0705495030 Orange/Mörkblå/Mörkblå
SK Iron Joakim Ohldén 0704886519 Blå/Blå/Blå
Upsala IF 07FB Richard Waldevik Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Gul 3 Åsa Bergström Svart/gul randiga/Svart/Gula
Österlövsta FF P07/08 Ulric Hillstedt blå/svart/svart/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:30 Upsala IF 07FB - IF VP Uppsala Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-28 11:15 Funbo IF P06/07 - Österlövsta FF P07/08 Vargspåret IP 1
2019-05-02 18:30 SK Iron - Vaksala SK Gul 3 Björkvallen 1
Omgång 2
2019-05-01 19:00 Vaksala SK Gul 3 - Funbo IF P06/07 Årsta IP Konstgräs
2019-05-07 18:30 Börje SK Vit - Upsala IF 07FB Fjälliden IP 5
2019-05-14 18:50 IF VP Uppsala - SK Iron Tiundaskolan Konstgräs
Omgång 3
2019-05-05 11:30 SK Iron - Börje SK Vit Björkvallen 1
2019-05-05 13:00 Österlövsta FF P07/08 - Vaksala SK Gul 3 Sätravallen 1
2019-05-06 18:00 Funbo IF P06/07 - IF VP Uppsala Vargspåret IP 1
Omgång 4
2019-05-11 16:00 IF VP Uppsala - Österlövsta FF P07/08 Ekebyvallen IP 3
2019-05-12 09:00 Upsala IF 07FB - SK Iron Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-12 11:30 Börje SK Vit - Funbo IF P06/07 Fjälliden IP 5
Omgång 5
2019-05-18 09:30 Vaksala SK Gul 3 - IF VP Uppsala Årsta IP 3
2019-05-19 13:30 Österlövsta FF P07/08 - Börje SK Vit Sätravallen 1
2019-06-10 18:00 Funbo IF P06/07 - Upsala IF 07FB Vargspåret IP 1
Omgång 6
2019-05-18 13:00 Börje SK Vit - Vaksala SK Gul 3 Fjälliden IP 4
2019-05-25 11:30 SK Iron - Funbo IF P06/07 Björkvallen 1
2019-05-26 10:30 Upsala IF 07FB - Österlövsta FF P07/08 Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 7
2019-05-30 11:00 Vaksala SK Gul 3 - Upsala IF 07FB Årsta IP 3
2019-05-30 12:45 IF VP Uppsala - Börje SK Vit Ekebydalen IP 4
2019-05-30 13:30 Österlövsta FF P07/08 - SK Iron Sätravallen 1
Omgång 8
2019-06-02 13:00 Vaksala SK Gul 3 - SK Iron Årsta IP 5
2019-06-02 13:00 IF VP Uppsala - Upsala IF 07FB Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-02 15:00 Österlövsta FF P07/08 - Funbo IF P06/07 Sätravallen 1
Omgång 9
2019-06-03 18:30 SK Iron - IF VP Uppsala Björkvallen 1
2019-06-05 18:30 Funbo IF P06/07 - Vaksala SK Gul 3 Vargspåret IP 1
2019-06-09 10:30 Upsala IF 07FB - Börje SK Vit Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 10
2019-06-09 13:00 Vaksala SK Gul 3 - Österlövsta FF P07/08 Årsta IP 5
2019-06-09 16:00 IF VP Uppsala - Funbo IF P06/07 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-12 18:00 Börje SK Vit - SK Iron Fjälliden IP 4
Omgång 11
2019-06-13 18:30 SK Iron - Upsala IF 07FB Björkvallen 1
2019-06-15 11:00 Österlövsta FF P07/08 - IF VP Uppsala Sätravallen 1
2019-10-02 18:00 Funbo IF P06/07 - Börje SK Vit Vargspåret IP 1
Omgång 12
2019-06-16 11:30 IF VP Uppsala - Vaksala SK Gul 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-19 18:00 Börje SK Vit - Österlövsta FF P07/08 Fjälliden IP 4
2019-06-23 10:30 Upsala IF 07FB - Funbo IF P06/07 Ekebydalen IP Konstgräs
Omgång 13
2019-06-18 18:30 Funbo IF P06/07 - SK Iron Vargspåret IP 1
2019-08-11 10:00 Vaksala SK Gul 3 - Börje SK Vit Årsta IP Konstgräs
2019-08-11 15:00 Österlövsta FF P07/08 - Upsala IF 07FB Sätravallen 1
Omgång 14
2019-08-18 11:30 Börje SK Vit - IF VP Uppsala Fjälliden IP 4
2019-08-20 18:30 SK Iron - Österlövsta FF P07/08 Björkvallen 1
2019-08-21 18:30 Upsala IF 07FB - Vaksala SK Gul 3 Ekebyvallen IP 2
Omgång 15
2019-08-25 11:00 Funbo IF P06/07 - Österlövsta FF P07/08 Vargspåret IP 1
2019-08-28 18:30 Upsala IF 07FB - IF VP Uppsala Ekebyvallen IP 2
2019-08-29 18:00 SK Iron - Vaksala SK Gul 3 Björkvallen 1
Omgång 16
2019-08-25 11:30 Börje SK Vit - Upsala IF 07FB Fjälliden IP 5
2019-09-01 10:00 Vaksala SK Gul 3 - Funbo IF P06/07 Årsta IP 5
2019-09-01 12:30 IF VP Uppsala - SK Iron Ekebydalen IP 4
Omgång 17
2019-09-07 10:00 Funbo IF P06/07 - IF VP Uppsala Vargspåret IP 1
2019-09-08 11:30 SK Iron - Börje SK Vit Björkvallen 1
2019-09-08 15:00 Österlövsta FF P07/08 - Vaksala SK Gul 3 Sätravallen 1
Omgång 18
2019-09-15 Börje SK Vit - Funbo IF P06/07 Fjälliden IP 4
2019-09-15 10:30 Upsala IF 07FB - SK Iron Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-15 18:00 IF VP Uppsala - Österlövsta FF P07/08 Ekebydalen IP Konstgräs
Omgång 19
2019-09-21 15:00 Funbo IF P06/07 - Upsala IF 07FB Vargspåret IP 1
2019-09-22 15:30 Vaksala SK Gul 3 - IF VP Uppsala Årsta IP Konstgräs
2019-09-22 16:00 Österlövsta FF P07/08 - Börje SK Vit Sätravallen 1
Omgång 20
2019-09-29 10:00 Börje SK Vit - Vaksala SK Gul 3 Fjälliden IP 4
2019-09-29 10:30 Upsala IF 07FB - Österlövsta FF P07/08 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-29 11:30 SK Iron - Funbo IF P06/07 Björkvallen 1
Omgång 21
2019-09-19 18:00 Österlövsta FF P07/08 - SK Iron Sätravallen 1
2019-09-28 10:00 Vaksala SK Gul 3 - Upsala IF 07FB Årsta IP 5
2019-10-05 12:15 IF VP Uppsala - Börje SK Vit Stenhagens IP Konstgräs