Spelprogram - P13 G2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 17:30 170351005 Storvreta IK P06:blå - Olands FF P06 2 - 6 Ärentunaskolans Konstgräs
Maj
2019-05-01 11:00 170351002 Östervåla IF - Vaksala SK Gul 2 2 - 7 Lundavallen 1
2019-05-01 13:00 170351001 Tierps IF P13 - Östhammars SK P13 4 - 1 Vegavallen 2
2019-05-04 15:00 170351009 Vaksala SK Gul 2 - Bälinge IF P06 4 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-05-05 11:00 170351010 Östhammars SK P13 - Olands FF P06 1 - 3 Frösåkersvallen 1
2019-05-05 16:00 170351006 Tierps IF P13 - Östervåla IF 2 - 2 Vegavallen 2
2019-05-11 13:00 170351012 Bälinge IF P06 - Tierps IF P13 6 - 4 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-11 14:00 170351013 Gamla Upsala SK P06 gul - Vaksala SK Gul 2 6 - 3 Yrsa IP 2
2019-05-12 11:00 170351011 Östervåla IF - Östhammars SK P13 3 - 2 Lundavallen 1
2019-05-18 09:00 170351019 Vaksala SK Gul 2 - Storvreta IK P06:blå 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 170351017 Östervåla IF - Bälinge IF P06 0 - 3 Lundavallen 1
2019-05-23 19:00 170351016 Gamla Upsala SK P06 gul - Tierps IF P13 2 - 2 Yrsa IP 2
2019-05-25 12:00 170351024 Olands FF P06 - Vaksala SK Gul 2 3 - 6 Korsängens IP 1
2019-05-25 17:00 170351023 Storvreta IK P06:blå - Tierps IF P13 5 - 3 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-26 11:00 170351022 Östervåla IF - Gamla Upsala SK P06 gul 3 - 0 Lundavallen 1
2019-05-26 11:30 170351021 Bälinge IF P06 - Östhammars SK P13 6 - 1 Bälinge IP 3
2019-05-30 11:00 170351027 Östervåla IF - Storvreta IK P06:blå 2 - 1 Lundavallen 1
2019-05-30 16:00 170351028 Bälinge IF P06 - Gamla Upsala SK P06 gul 3 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-30 17:00 170351026 Tierps IF P13 - Olands FF P06 1 - 9 Vegavallen 2
Juni
2019-06-02 12:00 170351031 Gamla Upsala SK P06 gul - Östhammars SK P13 3 - 2 Yrsa IP 2
2019-06-02 14:30 170351033 Olands FF P06 - Östervåla IF 3 - 3 Korsängens IP 1
2019-06-02 17:00 170351032 Storvreta IK P06:blå - Bälinge IF P06 1 - 5 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-04 19:00 170351038 Bälinge IF P06 - Olands FF P06 0 - 0 Bälinge IP 3
2019-06-06 12:30 170351039 Gamla Upsala SK P06 gul - Storvreta IK P06:blå 3 - 3 Yrsa IP 2
2019-06-06 16:00 170351040 Östhammars SK P13 - Vaksala SK Gul 2 1 - 6 Östhammars IP 1
2019-06-08 12:30 170351042 Olands FF P06 - Gamla Upsala SK P06 gul 6 - 2 Korsängens IP 1
2019-06-09 18:30 170351045 Vaksala SK Gul 2 - Tierps IF P13 6 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-06-15 14:00 170351047 Vaksala SK Gul 2 - Östervåla IF 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-06-18 19:00 170351050 Olands FF P06 - Storvreta IK P06:blå 4 - 3 Korsängens IP 1
2019-06-20 18:00 170351046 Östhammars SK P13 - Tierps IF P13 6 - 0 Östhammars IP 1
2019-06-28 18:30 170351041 Storvreta IK P06:blå - Östhammars SK P13 8 - 2 Skogsvallens IP 2
Augusti
2019-08-10 10:15 170351051 Östervåla IF - Tierps IF P13 5 - 3 Lundavallen 1
2019-08-10 11:00 170351054 Bälinge IF P06 - Vaksala SK Gul 2 0 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-11 15:00 170351055 Olands FF P06 - Östhammars SK P13 5 - 1 Korsängens IP 1
2019-08-17 09:30 170351058 Vaksala SK Gul 2 - Gamla Upsala SK P06 gul 4 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-08-17 14:00 170351056 Östhammars SK P13 - Östervåla IF 4 - 3 Östhammars IP 1
2019-08-18 13:00 170351057 Tierps IF P13 - Bälinge IF P06 1 - 7 Vegavallen 2
2019-08-24 15:00 170351062 Bälinge IF P06 - Östervåla IF 2 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-24 17:00 170351061 Tierps IF P13 - Gamla Upsala SK P06 gul 6 - 8 Vegavallen 2
2019-08-25 17:00 170351064 Storvreta IK P06:blå - Vaksala SK Gul 2 9 - 5 Skogsvallens IP 2
2019-08-30 18:30 170351066 Östhammars SK P13 - Bälinge IF P06 2 - 6 Östhammars IP 1
2019-08-31 10:30 170351069 Vaksala SK Gul 2 - Olands FF P06 3 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-08-31 17:00 170351067 Gamla Upsala SK P06 gul - Östervåla IF 1 - 1 Yrsa IP 1
September
2019-09-01 13:00 170351068 Tierps IF P13 - Storvreta IK P06:blå 2 - 8 Vegavallen 2
2019-09-08 11:00 170351073 Gamla Upsala SK P06 gul - Bälinge IF P06 1 - 3 Yrsa IP 2
2019-09-08 14:30 170351071 Olands FF P06 - Tierps IF P13 4 - 4 Korsängens IP 1
2019-09-08 17:00 170351072 Storvreta IK P06:blå - Östervåla IF 2 - 1 Skogsvallens IP 2
2019-09-13 19:00 170351077 Bälinge IF P06 - Storvreta IK P06:blå 1 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-14 11:00 170351078 Östervåla IF - Olands FF P06 3 - 1 Lundavallen 1
2019-09-14 11:30 170351076 Östhammars SK P13 - Gamla Upsala SK P06 gul 1 - 3 Östhammars IP 1
2019-09-21 12:00 170351083 Olands FF P06 - Bälinge IF P06 1 - 1 Korsängens IP 1
2019-09-21 14:30 170351085 Vaksala SK Gul 2 - Östhammars SK P13 4 - 8 Årsta IP 1
2019-09-22 17:00 170351084 Storvreta IK P06:blå - Gamla Upsala SK P06 gul 2 - 3 Skogsvallens IP 2
2019-09-28 13:00 170351086 Östhammars SK P13 - Storvreta IK P06:blå 1 - 5 Östhammars IP 1
2019-09-29 13:00 170351087 Gamla Upsala SK P06 gul - Olands FF P06 3 - 0 Yrsa IP 2
2019-09-29 13:00 170351090 Tierps IF P13 - Vaksala SK Gul 2 1 - 3 Vegavallen 2