Spelprogram - P9 Sydvästra C4, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-12 18:00 Malmö IKF - Malmö City FC vit Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-04-14 10:00 Staffanstorp United FC gul - Husie IF svart Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-04-14 10:30 Kvarnby IK röd - Klågerups GoIF röd Bäckagårds IP plan 2 5-manna 2
2019-04-14 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Heleneholms SK 1 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-06-17 18:00 BK Olympic blå - FC Möjligheten vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
Omgång 2
2019-04-17 19:00 FC Möjligheten vit - Kvarnby IK röd Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-19 11:45 Husie IF svart - Malmö IKF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 12:00 Heleneholms SK 1 - BK Olympic blå Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-22 10:00 Klågerups GoIF röd - Staffanstorp United FC gul Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 1
2019-04-22 10:30 Malmö City FC vit - IF Limhamn Bunkeflo B2 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-26 18:00 Malmö IKF - Klågerups GoIF röd Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-04-27 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Husie IF svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-27 11:00 BK Olympic blå - Malmö City FC vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-04-28 10:00 Staffanstorp United FC gul - Kvarnby IK röd Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-05-09 19:00 FC Möjligheten vit - Heleneholms SK 1 Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
Omgång 4
2019-05-04 11:45 Husie IF svart - BK Olympic blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:30 Malmö City FC vit - FC Möjligheten vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Klågerups GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-05 12:00 Staffanstorp United FC gul - Malmö IKF Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-06-12 17:30 Kvarnby IK röd - Heleneholms SK 1 Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Omgång 5
2019-05-10 18:00 Malmö IKF - Kvarnby IK röd Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-05-11 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Staffanstorp United FC gul Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-12 09:45 BK Olympic blå - Klågerups GoIF röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-05-12 11:00 Heleneholms SK 1 - Malmö City FC vit Heleneholms IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-23 19:00 FC Möjligheten vit - Husie IF svart Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
Omgång 6
2019-05-17 18:00 Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo B2 Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-05-17 18:00 Husie IF svart - Heleneholms SK 1 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Klågerups GoIF röd - FC Möjligheten vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-18 12:00 Staffanstorp United FC gul - BK Olympic blå Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-19 10:30 Kvarnby IK röd - Malmö City FC vit Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Omgång 7
2019-05-25 09:30 Malmö City FC vit - Husie IF svart Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Kvarnby IK röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-26 09:45 BK Olympic blå - Malmö IKF Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-05-26 11:00 Heleneholms SK 1 - Klågerups GoIF röd Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-08 13:00 FC Möjligheten vit - Staffanstorp United FC gul Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
Omgång 8
2019-06-07 18:00 Malmö IKF - FC Möjligheten vit Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
2019-06-09 10:00 Staffanstorp United FC gul - Heleneholms SK 1 Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-06-09 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - BK Olympic blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-06-09 10:30 Kvarnby IK röd - Husie IF svart Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2019-06-09 11:00 Klågerups GoIF röd - Malmö City FC vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
Omgång 9
2019-06-03 17:30 Heleneholms SK 1 - Malmö IKF Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-10 19:00 FC Möjligheten vit - IF Limhamn Bunkeflo B2 Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
2019-06-15 11:30 Malmö City FC vit - Staffanstorp United FC gul Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 BK Olympic blå - Kvarnby IK röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-06-16 10:30 Husie IF svart - Klågerups GoIF röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2