Spelprogram - P13 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 131414003 Malmö City FC gul - Husie IF vit 2 - 6 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 131414004 Klågerups GoIF - Lunds BK blå 1 - 5 Gamla IP, Klågerup konstgräs 9-manna
2019-04-14 11:30 131414001 Lunds FF - Åkarps IF 2 5 - 6 Smörlyckans IP Plan 2
2019-04-25 19:00 131414006 Bjärreds IF blå - Lunds FF 4 - 5 Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-04-26 18:30 131414012 Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF blå 4 - 1 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2019-04-28 10:00 131414013 Malmö City FC gul - Åkarps IF 2 1 - 5 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:00 131414015 Lunds BK blå - Husie IF vit 4 - 8 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Maj
2019-05-03 18:30 131414019 Åkarps IF 2 - Klågerups GoIF 4 - 6 Åkarps IP, konstgräs 9-manna
2019-05-05 11:00 131414017 Lunds FF - Staffanstorp United FC vit 2 - 6 Smörlyckans IP Plan 2
2019-05-07 18:30 131414010 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC vit 3 - 4 Åkarps IP, konstgräs 9-manna
2019-05-12 10:00 131414022 Malmö City FC gul - Lunds FF 5 - 4 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 131414023 Klågerups GoIF - Bjärreds IF blå 1 - 3 Nya IP, Klågerup A-plan
2019-05-12 12:30 131414024 Lunds BK blå - Åkarps IF 2 6 - 3 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-16 19:15 131414026 Bjärreds IF blå - Lunds BK blå 2 - 15 Borgeby IP E-plan konstgräs
2019-05-18 12:00 131414027 Lunds FF - Klågerups GoIF 4 - 2 Smörlyckans IP Plan 2
2019-05-18 12:00 131414028 Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC gul 5 - 0 Staffansvallen Plan 4, konstgräs
2019-05-18 13:00 131414029 Åkarps IF 2 - Husie IF vit 1 - 7 Åkarps IP, konstgräs 9-manna
2019-05-27 18:30 131414032 Klågerups GoIF - Staffanstorp United FC vit 4 - 3 Nya IP, Klågerup A-plan
2019-05-27 19:15 131414016 Bjärreds IF blå - Malmö City FC gul 4 - 3 Borgeby IP C-plan Konstgräs 9-manna
2019-05-29 18:30 131414033 Lunds BK blå - Lunds FF 3 - 3 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Juni
2019-06-04 19:00 131414034 Husie IF vit - Bjärreds IF blå 7 - 3 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 10:30 131414039 Malmö City FC gul - Klågerups GoIF 2 - 4 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 11:00 131414045 Åkarps IF 2 - Bjärreds IF blå 4 - 2 Åkarps IP, konstgräs 9-manna
2019-06-15 11:30 131414043 Husie IF vit - Staffanstorp United FC vit 1 - 3 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 131414037 Lunds FF - Husie IF vit 3 - 8 Smörlyckans IP Plan 2
2019-06-16 12:00 131414042 Lunds BK blå - Malmö City FC gul 7 - 4 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-06-18 19:00 131414008 Husie IF vit - Klågerups GoIF 2 - 4 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-25 18:45 131414038 Staffanstorp United FC vit - Lunds BK blå 5 - 0 Staffansvallen Plan 3, konstgräs