Spelprogram - P14 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 12:00 131309027 Veberöds AIF svart - IFK Klagshamn blå 0 - 4 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-04-07 11:30 131309007 BK Olympic - Svedala IF vit 4 - 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-04-07 15:15 131309006 Lilla Torg FF svart - Veberöds AIF svart 1 - 4 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-04-12 19:00 131309001 Veberöds AIF svart - FC Trelleborg röd 1 - 5 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-04-12 19:00 131309002 Husie IF 2 - Gislövs IF vit 5 - 3 Husiegårds IP Konstgräs
2019-04-14 11:00 131309004 IFK Klagshamn blå - BK Olympic 1 - 7 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-04-14 11:00 131309005 Svedala IF vit - Lilla Torg FF svart 7 - 1 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-04-20 12:00 131309010 FC Trelleborg röd - Husie IF 2 14 - 7 Västervångs IP konstgräs 9-manna
2019-04-21 10:00 131309009 Gislövs IF vit - Skurups AIF grön 4 - 6 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-04-26 19:00 131309011 Veberöds AIF svart - Svedala IF vit 3 - 3 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-04-27 14:15 131309012 Husie IF 2 - Lilla Torg FF svart 7 - 2 Husiegårds IP Konstgräs
2019-04-28 11:00 131309013 Skurups AIF grön - FC Trelleborg röd 4 - 5 Skurups IP A-plan 9-manna
Maj
2019-05-03 18:30 131309016 Lilla Torg FF svart - Skurups AIF grön 5 - 7 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-05-05 10:00 131309018 Gislövs IF vit - BK Olympic 2 - 11 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-05-05 11:00 131309017 Veberöds AIF svart - Husie IF 2 6 - 6 Svalebo, konstgräs 9-manna
2019-05-05 13:30 131309019 FC Trelleborg röd - IFK Klagshamn blå 6 - 5 Västervångs IP konstgräs 9-manna
2019-05-11 11:00 131309022 Skurups AIF grön - Veberöds AIF svart 2 - 3 Skurups IP A-plan 9-manna
2019-05-11 13:00 131309024 BK Olympic - FC Trelleborg röd 6 - 1 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-05-12 11:00 131309023 IFK Klagshamn blå - Lilla Torg FF svart 6 - 4 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-05-12 14:30 131309021 Husie IF 2 - Svedala IF vit 3 - 7 Husiegårds IP Konstgräs
2019-05-17 18:30 131309026 Lilla Torg FF svart - BK Olympic 2 - 6 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-05-17 18:30 131309030 Svedala IF vit - Gislövs IF vit 4 - 4 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-05-17 19:00 131309028 Husie IF 2 - Skurups AIF grön 1 - 3 Husiegårds IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 131309014 IFK Klagshamn blå - Gislövs IF vit 12 - 4 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-05-25 10:00 131309035 Gislövs IF vit - FC Trelleborg röd 3 - 7 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-05-25 11:00 131309031 Skurups AIF grön - Svedala IF vit 2 - 2 Skurups IP A-plan 9-manna
2019-05-25 13:00 131309033 BK Olympic - Veberöds AIF svart 7 - 3 Lindängens IP, Malmö konstgräs
Juni
2019-06-08 13:00 131309036 Lilla Torg FF svart - Gislövs IF vit 4 - 0 Mariedals IP A-plan 9-manna
2019-06-09 14:30 131309038 Husie IF 2 - BK Olympic 1 - 9 Husiegårds IP Konstgräs
2019-06-10 18:30 131309039 Skurups AIF grön - IFK Klagshamn blå 2 - 7 Skurups IP A-plan 9-manna
2019-06-12 19:00 131309032 IFK Klagshamn blå - Husie IF 2 2 - 3 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-06-15 13:00 131309042 BK Olympic - Skurups AIF grön 0 - 0 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-06-16 10:00 131309045 FC Trelleborg röd - Lilla Torg FF svart 3 - 3 Västervångs IP konstgräs 9-manna
2019-06-16 11:00 131309041 IFK Klagshamn blå - Svedala IF vit 2 - 0 Klagshamns IP plan 3 9-manna
2019-06-16 13:00 131309044 Gislövs IF vit - Veberöds AIF svart 2 - 5 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-06-18 18:30 131309040 Svedala IF vit - FC Trelleborg röd 2 - 9 Svedalagårdens IP