Spelprogram - P14 Sydvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 131307001 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Skurups AIF vit 7 - 1 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-04-13 11:00 131307004 Svedala IF blå - Gislövs IF röd 6 - 6 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-04-13 13:00 131307002 Södra Sandby IF blå - Vellinge IF 8 - 7 Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
2019-04-14 14:00 131307003 Trelleborgs FF vit - Hyllie IK grönsvart 4 - 6 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-04-20 10:00 131307007 Gislövs IF röd - Heleneholms SK 12 - 3 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-04-20 10:00 131307010 Skurups AIF vit - Södra Sandby IF blå 5 - 7 Skurups IP A-plan 9-manna
2019-04-21 11:00 131307009 Vellinge IF - Trelleborgs FF vit 1 - 2 Vanningens IP Vellinge, konstgräs
2019-04-25 20:00 131307006 BK Olympic 3 - IF Limhamn Bunkeflo 2 3 - 1 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-04-27 12:00 131307013 Trelleborgs FF vit - Skurups AIF vit 2 - 5 Köpingeskolan 9-manna
2019-04-28 10:00 131307011 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Heleneholms SK 13 - 2 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-04-28 13:00 131307015 Gislövs IF röd - Hyllie IK grönsvart 6 - 7 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-04-28 16:00 131307012 Södra Sandby IF blå - BK Olympic 3 3 - 2 Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Maj
2019-05-04 11:00 131307020 Heleneholms SK - Hyllie IK grönsvart 2 - 6 Heleneholms IP konstgräs
2019-05-04 13:15 131307016 BK Olympic 3 - Trelleborgs FF vit 3 - 4 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-05-05 10:00 131307017 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Södra Sandby IF blå 3 - 5 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-05-05 11:00 131307019 Skurups AIF vit - Svedala IF blå 1 - 3 Skurups IP A-plan 9-manna
2019-05-05 15:00 131307018 Vellinge IF - Gislövs IF röd 5 - 4 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-05-10 18:30 131307025 Hyllie IK grönsvart - Vellinge IF 5 - 13 Hyllie IP konstgräs
2019-05-11 11:00 131307008 Hyllie IK grönsvart - Svedala IF blå 2 - 5
2019-05-12 10:00 131307022 Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo 2 1 - 1 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-05-12 13:00 131307021 Södra Sandby IF blå - Heleneholms SK 7 - 3 Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
2019-05-12 14:00 131307024 Gislövs IF röd - Skurups AIF vit 9 - 2 Gislövs IP A-plan 9-manna
2019-05-14 18:00 131307014 Svedala IF blå - Vellinge IF 7 - 1 Svedalagårdens IP
2019-05-18 12:00 131307026 BK Olympic 3 - Gislövs IF röd 9 - 1 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-05-18 12:00 131307028 Södra Sandby IF blå - Trelleborgs FF vit 2 - 3 Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
2019-05-19 10:00 131307027 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Svedala IF blå 5 - 4 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-05-19 11:00 131307029 Skurups AIF vit - Hyllie IK grönsvart 6 - 6 Skurups IP A-plan 9-manna
2019-05-19 12:00 131307030 Heleneholms SK - Vellinge IF 3 - 3 Heleneholms IP konstgräs
2019-05-21 19:15 131307035 Vellinge IF - Skurups AIF vit 8 - 1 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-05-24 18:30 131307032 Svedala IF blå - Södra Sandby IF blå 11 - 4 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-05-24 19:00 131307034 Hyllie IK grönsvart - BK Olympic 3 2 - 4 Hyllie IP konstgräs 9-manna
2019-05-25 10:00 131307031 Trelleborgs FF vit - Heleneholms SK 7 - 6 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-05-26 11:00 131307033 Gislövs IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 2 5 - 5 Gislövs IP A-plan 9-manna
Juni
2019-06-04 18:30 131307023 Svedala IF blå - BK Olympic 3 5 - 0 Svedalagårdens IP
2019-06-07 18:00 131307036 BK Olympic 3 - Vellinge IF 4 - 2 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-06-08 11:00 131307040 Heleneholms SK - Skurups AIF vit 7 - 5 Heleneholms IP konstgräs
2019-06-09 10:00 131307037 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Hyllie IK grönsvart 8 - 4 Brovallen, B-plan 9-manna
2019-06-09 13:00 131307038 Södra Sandby IF blå - Gislövs IF röd 2 - 6 Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
2019-06-09 15:00 131307039 Trelleborgs FF vit - Svedala IF blå 8 - 7 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
2019-06-10 19:00 131307005 Heleneholms SK - BK Olympic 3 4 - 2 Heleneholms IP konstgräs
2019-06-13 19:00 131307044 Vellinge IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 4 - 2 Vellinge IP Östranplan 9-manna
2019-06-14 18:30 131307041 Svedala IF blå - Heleneholms SK 8 - 2 Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
2019-06-16 12:30 131307045 Skurups AIF vit - BK Olympic 3 2 - 3
2019-06-16 13:00 131307043 Hyllie IK grönsvart - Södra Sandby IF blå 13 - 2 Hyllie IP konstgräs
2019-06-23 11:00 131307042 Gislövs IF röd - Trelleborgs FF vit 2 - 5 Gislövs IP A-plan 9-manna