Spelprogram - Herrar Motion Västra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 12:00 130591004 Dösjöbro IF - Furulunds IK 2 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2019-04-28 16:00 130591002 Höörs IS - Torns IF 0 - 1 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-04-28 17:00 130591003 IF Lödde - Marieholms IS 3 - 1 Tolvans IP B-plan
Maj
2019-05-02 20:00 130591007 Torns IF - IF Lödde 1 - 5 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-05-05 16:00 130591006 Marieholms IS - Dösjöbro IF 4 - 3 Åvallen Marieholm A-plan
2019-05-12 16:00 130591012 Marieholms IS - Torns IF 3 - 3 Åvallen Marieholm A-plan
2019-05-12 17:00 130591011 IF Lödde - Uppåkra IF 2 - 1 Tolvans IP B-plan
2019-05-19 12:00 130591013 Furulunds IK - IF Lödde 2 - 2 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-05-19 15:00 130591015 Uppåkra IF - Marieholms IS 10 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-05-23 20:00 130591010 Höörs IS - Furulunds IK 3 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-05-23 20:00 130591020 Torns IF - Uppåkra IF 1 - 3 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-05-26 16:00 130591019 Marieholms IS - Furulunds IK 3 - 0 Åvallen Marieholm A-plan
2019-05-26 17:00 130591017 Höörs IS - Dösjöbro IF 3 - 2 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
Juni
2019-06-02 15:00 130591024 Dösjöbro IF - Uppåkra IF 3 - 3 Dösjöbro IP A-plan
2019-06-02 16:00 130591021 Furulunds IK - Torns IF 3 - 2 Ljungvalla IP A-plan
2019-06-06 20:00 130591023 Höörs IS - IF Lödde 2 - 3 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-06-09 14:00 130591028 Uppåkra IF - Furulunds IK 2 - 2 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-06-09 16:00 130591026 Marieholms IS - Höörs IS 2 - 3 Åvallen Marieholm A-plan
2019-06-09 17:00 130591025 IF Lödde - Dösjöbro IF 2 - 0 Tolvans IP B-plan
2019-06-17 19:15 130591016 Dösjöbro IF - Torns IF WO (3 - 0) Dösjöbro IP konstgräs
Augusti
2019-08-15 20:00 130591031 Torns IF - Höörs IS 1 - 5 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-08-18 16:00 130591030 Marieholms IS - IF Lödde 4 - 3 Åvallen Marieholm A-plan
2019-08-18 17:00 130591029 Furulunds IK - Dösjöbro IF 1 - 5 Ljungvalla IP A-plan
2019-08-25 11:30 130591034 Höörs IS - Uppåkra IF 0 - 5 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-08-29 20:00 130591038 Torns IF - Marieholms IS 3 - 5 Tornvallen, Stångby konstgräs
September
2019-09-01 17:00 130591039 Uppåkra IF - IF Lödde 2 - 3 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-05 20:00 130591044 Torns IF - Dösjöbro IF 1 - 2 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-09-08 16:00 130591043 Marieholms IS - Uppåkra IF 0 - 5 Åvallen Marieholm A-plan
2019-09-08 17:00 130591042 IF Lödde - Furulunds IK 1 - 2 Tolvans IP B-plan
2019-09-15 10:00 130591048 Dösjöbro IF - Höörs IS 2 - 3 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-15 17:00 130591045 Furulunds IK - Marieholms IS 4 - 0 Ljungvalla IP A-plan
2019-09-19 20:00 130591051 Torns IF - Furulunds IK 2 - 1 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-09-22 15:00 130591052 Uppåkra IF - Dösjöbro IF 3 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-09-22 17:00 130591049 IF Lödde - Höörs IS 8 - 0 Tolvans IP B-plan
2019-09-29 16:00 130591055 Höörs IS - Marieholms IS 4 - 0 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-09-29 16:00 130591056 Dösjöbro IF - IF Lödde 0 - 0 Dösjöbro IP A-plan
2019-09-29 17:00 130591053 Furulunds IK - Uppåkra IF 1 - 3 Ljungvalla IP A-plan
Oktober
2019-10-06 15:00 130591008 Uppåkra IF - Höörs IS 4 - 1 Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-06 17:00 130591035 IF Lödde - Torns IF 8 - 2 Tolvans IP B-plan
2019-10-06 17:00 130591036 Dösjöbro IF - Marieholms IS 2 - 1 Dösjöbro IP A-plan
2019-10-13 13:00 130591047 Uppåkra IF - Torns IF WO (3 - 0) Uppåkravallen, konstgräs 1
2019-10-13 16:00 130591037 Furulunds IK - Höörs IS 1 - 1 Vikenplanen, Furulund 11-manna