Spelprogram - P15- 3A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 151147003 Enebybergs IF 3 - Sollentuna FK 7 2 - 2 Enebybergs IP 2
2019-04-06 14:00 151147005 Sollentuna FK 4 - IFK Vaxholm 5 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-06 15:00 151147001 Vallentuna BK 2 - AIK FF 5 2 - 3 Vallentuna IP 3
2019-04-06 16:00 151147002 Täby United FC 32 - Stockholms IF Midia 4 - 6 Erikslund 1
2019-04-08 20:00 151147004 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK T 6 - 3 Danderydsvallen 2
2019-04-13 10:00 151147011 Stockholms IF Midia - Vallentuna BK 2 7 - 3 Ärvinge BP 1
2019-04-13 10:30 151147007 Brottby SK - Sollentuna FK 4 1 - 3 Össeby IP 1
2019-04-13 12:00 151147012 AIK FF 5 - Hässelby SK FF 1 3 - 0 Skytteholms IP 2
2019-04-13 16:00 151147008 IFK Vaxholm - Danderyds SK FF 1 1 - 0 Vaxö IP 1
2019-04-14 14:00 151147010 Sollentuna FK 7 - Täby United FC 32 1 - 6 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-22 12:00 151147018 Stockholms IF Midia - AIK FF 5 4 - 5 Ärvinge BP 1
2019-04-22 14:15 151147017 Sollentuna FK 4 - Hässelby SK FF 1 1 - 6 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-22 14:45 151147014 Täby United FC 32 - IFK Lidingö FK T 4 - 1 Erikslund 1
2019-04-24 20:00 151147013 Vallentuna BK 2 - Sollentuna FK 7 0 - 3 Vallentuna IP 2
2019-04-24 20:00 151147016 Danderyds SK FF 1 - Brottby SK 5 - 5 Danderydsvallen 2
2019-04-26 19:30 151147020 Brottby SK - Enebybergs IF 3 4 - 4 Össeby IP 1
2019-04-27 10:30 151147015 Enebybergs IF 3 - IFK Vaxholm 8 - 2 Enebybergs IP 2
2019-04-27 11:30 151147019 Hässelby SK FF 1 - Danderyds SK FF 1 1 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-27 16:00 151147023 Sollentuna FK 7 - Stockholms IF Midia 2 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-28 09:00 151147022 IFK Lidingö FK T - Vallentuna BK 2 4 - 5 Breviks IP 2
2019-04-28 12:00 151147024 AIK FF 5 - Sollentuna FK 4 1 - 0 Skytteholms IP 2
2019-04-28 17:30 151147021 IFK Vaxholm - Täby United FC 32 3 - 5 Vaxö IP 1
Maj
2019-05-04 12:15 151147029 Sollentuna FK 7 - AIK FF 5 1 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-04 13:00 151147026 Täby United FC 32 - Brottby SK 8 - 2 Erikslund 1
2019-05-04 14:00 151147025 Vallentuna BK 2 - IFK Vaxholm 2 - 3 Vallentuna IP 2
2019-05-05 12:00 151147030 Stockholms IF Midia - IFK Lidingö FK T 6 - 5 Ärvinge BP 1
2019-05-05 15:15 151147027 Enebybergs IF 3 - Hässelby SK FF 1 1 - 5 Enebybergs IP 2
2019-05-08 20:00 151147028 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 4 3 - 3 Danderydsvallen 2
2019-05-11 11:00 151147033 Brottby SK - Vallentuna BK 2 3 - 3 Össeby IP 1
2019-05-11 12:00 151147036 AIK FF 5 - Danderyds SK FF 1 2 - 1 Skytteholms IP 2
2019-05-11 14:00 151147031 Sollentuna FK 4 - Enebybergs IF 3 4 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-12 12:00 151147032 Hässelby SK FF 1 - Täby United FC 32 8 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-12 14:30 151147035 IFK Lidingö FK T - Sollentuna FK 7 2 - 4 Breviks IP 2
2019-05-12 17:30 151147034 IFK Vaxholm - Stockholms IF Midia 3 - 5 Vaxö IP 1
2019-05-17 19:00 151147041 Sollentuna FK 7 - IFK Vaxholm 0 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-18 13:00 151147040 IFK Lidingö FK T - AIK FF 5 5 - 1 Breviks IP 2
2019-05-18 14:30 151147038 Täby United FC 32 - Sollentuna FK 4 0 - 5 Erikslund 1
2019-05-19 12:00 151147042 Stockholms IF Midia - Brottby SK 6 - 0 Ärvinge BP 1
2019-05-19 14:00 151147037 Vallentuna BK 2 - Hässelby SK FF 1 3 - 4 Vallentuna IP 2
2019-05-22 20:00 151147043 Danderyds SK FF 1 - Täby United FC 32 2 - 4 Danderydsvallen 2
2019-05-24 19:30 151147046 Brottby SK - Sollentuna FK 7 1 - 1 Össeby IP 1
2019-05-25 10:00 151147048 AIK FF 5 - Enebybergs IF 3 1 - 6 Bergshamra IP 1
2019-05-25 12:00 151147044 Sollentuna FK 4 - Vallentuna BK 2 3 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-25 14:30 151147045 Hässelby SK FF 1 - Stockholms IF Midia 3 - 1 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-26 17:30 151147047 IFK Vaxholm - IFK Lidingö FK T 0 - 0 Vaxö IP 1
2019-05-28 20:00 151147039 Enebybergs IF 3 - Danderyds SK FF 1 4 - 4 Enebybergs IP 2
2019-05-31 20:00 151147051 IFK Vaxholm - AIK FF 5 2 - 4 Vaxö IP 1
Juni
2019-06-01 12:00 151147053 Sollentuna FK 7 - Hässelby SK FF 1 1 - 5 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-02 09:30 151147052 IFK Lidingö FK T - Brottby SK 7 - 2 Högsätra BP 1
2019-06-02 12:00 151147054 Stockholms IF Midia - Sollentuna FK 4 9 - 3 Ärvinge BP 1
2019-06-03 20:30 151147064 IFK Lidingö FK T - Sollentuna FK 4 1 - 6 Norrvikens IP 1
2019-06-04 20:00 151147049 Vallentuna BK 2 - Danderyds SK FF 1 4 - 2 Vallentuna IP 2
2019-06-04 20:15 151147006 Hässelby SK FF 1 - Brottby SK 4 - 1 Hässelby Gårds BP 1
2019-06-05 19:30 151147050 Täby United FC 32 - Enebybergs IF 3 5 - 3 Erikslund 1
2019-06-07 19:30 151147059 Brottby SK - IFK Vaxholm 1 - 1 Össeby IP 1
2019-06-08 151147058 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK T OW (0 - 3) Hässelby Gårds BP 1
2019-06-08 12:00 151147057 Sollentuna FK 4 - Sollentuna FK 7 6 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-08 16:00 151147055 Enebybergs IF 3 - Vallentuna BK 2 3 - 4 Enebybergs IP 2
2019-06-09 10:30 151147060 AIK FF 5 - Täby United FC 32 2 - 2 Skytteholms IP 2
2019-06-15 10:30 151147062 Brottby SK - AIK FF 5 6 - 2 Össeby IP 1
2019-06-16 12:00 151147066 Stockholms IF Midia - Enebybergs IF 3 8 - 6 Ärvinge BP 1
2019-06-16 14:00 151147061 Vallentuna BK 2 - Täby United FC 32 2 - 2 Vallentuna IP 2
2019-06-16 17:30 151147063 IFK Vaxholm - Hässelby SK FF 1 1 - 1 Vaxö IP 1
2019-06-19 18:30 151147009 IFK Lidingö FK T - Enebybergs IF 3 OW (0 - 3) Breviks IP 1
Augusti
2019-08-10 12:00 151147072 AIK FF 5 - Brottby SK 2 - 2 Skytteholms IP 2
2019-08-10 16:00 151147067 Täby United FC 32 - Vallentuna BK 2 4 - 1 Erikslund 1
2019-08-11 12:00 151147070 Sollentuna FK 4 - IFK Lidingö FK T 9 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-11 17:00 151147068 Enebybergs IF 3 - Stockholms IF Midia 4 - 2 Enebybergs IP 2
2019-08-17 12:00 151147078 Stockholms IF Midia - Danderyds SK FF 1 5 - 8 Ärvinge BP 1
2019-08-18 10:30 151147074 Täby United FC 32 - AIK FF 5 2 - 4 Erikslund 1
2019-08-18 17:30 151147075 IFK Vaxholm - Brottby SK 1 - 2 Vaxö IP 1
2019-08-20 20:15 151147065 Sollentuna FK 7 - Danderyds SK FF 1 0 - 3 Norrvikens IP 1
2019-08-21 20:00 151147073 Vallentuna BK 2 - Enebybergs IF 3 2 - 2 Vallentuna IP 2
2019-08-24 11:00 151147083 Brottby SK - IFK Lidingö FK T 1 - 3 Össeby IP 1
2019-08-24 12:00 151147081 Sollentuna FK 4 - Stockholms IF Midia 4 - 5 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-24 12:00 151147084 AIK FF 5 - IFK Vaxholm 0 - 7 Skytteholms IP 2
2019-08-24 15:00 151147082 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 7 6 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-08-25 09:30 151147079 Enebybergs IF 3 - Täby United FC 32 3 - 3 Enebybergs IP 2
2019-08-29 20:15 151147077 Sollentuna FK 7 - Sollentuna FK 4 3 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-31 10:00 151147089 Sollentuna FK 7 - Brottby SK 6 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-31 12:30 151147087 Enebybergs IF 3 - AIK FF 5 1 - 1 Enebybergs IP 1
2019-08-31 12:30 151147090 Stockholms IF Midia - Hässelby SK FF 1 7 - 2 Ärvinge BP 1
2019-08-31 16:00 151147085 Vallentuna BK 2 - Sollentuna FK 4 2 - 3 Vallentuna IP 2
2019-08-31 16:00 151147086 Täby United FC 32 - Danderyds SK FF 1 1 - 2 Erikslund 1
September
2019-09-01 14:30 151147088 IFK Lidingö FK T - IFK Vaxholm 3 - 1 Breviks IP 2
2019-09-04 20:00 151147069 Danderyds SK FF 1 - Sollentuna FK 7 1 - 2 Danderydsvallen 2
2019-09-06 19:30 151147094 Brottby SK - Stockholms IF Midia 2 - 2 Össeby IP 1
2019-09-07 11:00 151147071 Hässelby SK FF 1 - IFK Vaxholm WO (3 - 0) Hässelby Gårds BP 1
2019-09-07 12:00 151147092 Sollentuna FK 4 - Täby United FC 32 3 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-08 12:00 151147096 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK T 4 - 0 Skytteholms IP 2
2019-09-08 15:30 151147095 IFK Vaxholm - Sollentuna FK 7 1 - 3 Vaxö IP 1
2019-09-08 17:00 151147091 Danderyds SK FF 1 - Enebybergs IF 3 4 - 3 Danderydsvallen 2
2019-09-13 19:00 151147101 Sollentuna FK 7 - IFK Lidingö FK T 1 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-14 14:00 151147099 Enebybergs IF 3 - Sollentuna FK 4 2 - 4 Enebybergs IP 2
2019-09-14 16:00 151147097 Vallentuna BK 2 - Brottby SK 3 - 0 Vallentuna IP 2
2019-09-14 16:30 151147100 Danderyds SK FF 1 - AIK FF 5 1 - 6 Danderydsvallen 2
2019-09-15 14:00 151147102 Stockholms IF Midia - IFK Vaxholm 7 - 1 Ärvinge BP 1
2019-09-15 19:15 151147080 Danderyds SK FF 1 - Vallentuna BK 2 3 - 1 Danderydsvallen 2
2019-09-18 20:00 151147056 Danderyds SK FF 1 - Stockholms IF Midia 0 - 0 Danderydsvallen 2
2019-09-20 18:30 151147104 Hässelby SK FF 1 - Enebybergs IF 3 4 - 7 Spånga IP 4
2019-09-21 11:00 151147105 Brottby SK - Täby United FC 32 0 - 1 Össeby IP 1
2019-09-21 14:00 151147103 Sollentuna FK 4 - Danderyds SK FF 1 2 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-21 14:00 151147108 AIK FF 5 - Sollentuna FK 7 1 - 1 Skytteholms IP 2
2019-09-22 15:15 151147107 IFK Lidingö FK T - Stockholms IF Midia 5 - 7 Lidingövallen 2
2019-09-22 15:30 151147106 IFK Vaxholm - Vallentuna BK 2 4 - 0 Vaxö IP 1
2019-09-28 12:00 151147113 Sollentuna FK 4 - AIK FF 5 0 - 6 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-28 12:00 151147114 Stockholms IF Midia - Sollentuna FK 7 5 - 2 Ärvinge BP 1
2019-09-28 16:00 151147110 Täby United FC 32 - IFK Vaxholm 3 - 0 Erikslund 1
2019-09-29 11:00 151147111 Enebybergs IF 3 - Brottby SK 6 - 1 Enebybergs IP 2
2019-09-29 12:00 151147109 Vallentuna BK 2 - IFK Lidingö FK T 5 - 6 Vallentuna IP 2
Oktober
2019-10-02 20:00 151147112 Danderyds SK FF 1 - Hässelby SK FF 1 2 - 3 Danderydsvallen 2
2019-10-04 19:30 151147116 Brottby SK - Danderyds SK FF 1 3 - 2 Össeby IP 1
2019-10-05 12:00 151147119 Sollentuna FK 7 - Vallentuna BK 2 0 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-05 12:00 151147120 AIK FF 5 - Stockholms IF Midia 5 - 5 Skytteholms IP 2
2019-10-05 14:00 151147115 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 4 1 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-06 14:30 151147118 IFK Lidingö FK T - Täby United FC 32 0 - 2 Lidingövallen 2
2019-10-06 15:00 151147117 IFK Vaxholm - Enebybergs IF 3 2 - 2 Vaxö IP 1
2019-10-11 19:00 151147098 Täby United FC 32 - Hässelby SK FF 1 1 - 0 Erikslund 1
2019-10-12 10:00 151147125 Sollentuna FK 4 - Brottby SK 3 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-12 12:00 151147121 Vallentuna BK 2 - Stockholms IF Midia 1 - 7 Vallentuna IP 2
2019-10-12 14:00 151147123 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK T 8 - 0 Enebybergs IP 2
2019-10-12 14:15 151147126 Hässelby SK FF 1 - AIK FF 5 2 - 1 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-12 14:30 151147122 Täby United FC 32 - Sollentuna FK 7 1 - 1 Erikslund 1
2019-10-13 17:30 151147129 IFK Lidingö FK T - Danderyds SK FF 1 3 - 6 Högsätra BP 1
2019-10-16 19:00 151147093 Hässelby SK FF 1 - Vallentuna BK 2 2 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-16 20:00 151147124 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm 2 - 1 Danderydsvallen 2
2019-10-19 11:00 151147127 Brottby SK - Hässelby SK FF 1 2 - 0 Össeby IP 1
2019-10-19 12:00 151147130 Sollentuna FK 7 - Enebybergs IF 3 3 - 4 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-19 12:00 151147132 AIK FF 5 - Vallentuna BK 2 2 - 2 Skytteholms IP 3
2019-10-20 12:00 151147131 Stockholms IF Midia - Täby United FC 32 8 - 3 Ärvinge BP 1
2019-10-20 14:00 151147076 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK T 2 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-20 17:00 151147128 IFK Vaxholm - Sollentuna FK 4 2 - 5 Vaxö IP 1