Spelprogram - F11 Sydvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 12:30 Skanör Falsterbo IF - GIF Nike Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Torns IF - BK Höllviken Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lilla Torg FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Oxie SK vit - Uppåkra IF svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Backarnas FF - Linero IF vit Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Omgång 2
2019-04-20 10:00 BK Höllviken - Skanör Falsterbo IF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 10:30 GIF Nike - IF Limhamn Bunkeflo 2 Pilängsplanen 7-manna 2
2019-04-22 10:00 Linero IF vit - Torns IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-04-28 12:00 Uppåkra IF svart - Backarnas FF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-05 13:15 Lilla Torg FF - Oxie SK vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-27 10:00 Skanör Falsterbo IF - Linero IF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Torns IF - Backarnas FF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:00 Oxie SK vit - GIF Nike Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 2 - BK Höllviken Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-30 13:00 Uppåkra IF svart - Lilla Torg FF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Omgång 4
2019-05-04 10:00 BK Höllviken - Oxie SK vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:30 GIF Nike - Uppåkra IF svart Pilängsplanen 7-manna 2
2019-05-05 11:00 Torns IF - Skanör Falsterbo IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Linero IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 2 Linero IP A-plan 7-manna B
2019-05-05 12:00 Backarnas FF - Lilla Torg FF Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Omgång 5
2019-05-10 18:30 Oxie SK vit - Linero IF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:15 Skanör Falsterbo IF - Backarnas FF Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Uppåkra IF svart - BK Höllviken Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-12 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Torns IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 11:30 Lilla Torg FF - GIF Nike Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Omgång 6
2019-05-18 10:00 Linero IF vit - Uppåkra IF svart Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-19 12:00 Backarnas FF - GIF Nike Dalhems IP A-plan 7-manna 2
2019-05-19 12:30 Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-19 14:00 Torns IF - Oxie SK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-06-12 17:45 BK Höllviken - Lilla Torg FF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 7-manna 1
Omgång 7
2019-05-25 11:00 Uppåkra IF svart - Torns IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Lilla Torg FF - Linero IF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Backarnas FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:30 Oxie SK vit - Skanör Falsterbo IF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:30 GIF Nike - BK Höllviken Pilängsplanen 7-manna 2
Omgång 8
2019-06-08 10:00 Linero IF vit - GIF Nike Linero IP A-plan 7-manna A
2019-06-09 09:30 Torns IF - Lilla Torg FF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Skanör Falsterbo IF - Uppåkra IF svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Oxie SK vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:30 Backarnas FF - BK Höllviken Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Omgång 9
2019-06-11 18:00 Uppåkra IF svart - IF Limhamn Bunkeflo 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Oxie SK vit - Backarnas FF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 14:30 Lilla Torg FF - Skanör Falsterbo IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 10:30 GIF Nike - Torns IF Pilängsplanen 7-manna 2
2019-06-16 12:00 BK Höllviken - Linero IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1