Spelprogram - P11 Sydöstra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-09 18:00 IFK Ystad FK blå - Tomelilla IF Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-13 10:00 Köpingebro IF - Skurups AIF grön Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:00 IFK Simrishamn - Ystads IF FF blå Korsavads IP C-plan 7-manna
Omgång 2
2019-04-19 10:30 Tomelilla IF - Köpingebro IF Tomelilla IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 12:00 Gislövs IF röd - IFK Simrishamn Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-04-22 15:00 Ystads IF FF blå - IFK Ystad FK blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-27 10:00 Köpingebro IF - Ystads IF FF blå Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 10:30 IFK Ystad FK blå - Gislövs IF röd Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-28 11:30 Skurups AIF grön - Tomelilla IF Skurups IP B-plan 7-manna
Omgång 4
2019-05-01 10:00 Ystads IF FF blå - Skurups AIF grön Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-04 09:30 Gislövs IF röd - Köpingebro IF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-05 11:00 IFK Simrishamn - IFK Ystad FK blå Korsavads IP C-plan 7-manna
Omgång 5
2019-05-10 18:30 Tomelilla IF - Ystads IF FF blå Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Skurups AIF grön - Gislövs IF röd Skurups IP B-plan 7-manna
2019-05-11 11:00 Köpingebro IF - IFK Simrishamn Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
Omgång 6
2019-05-19 10:00 Gislövs IF röd - Tomelilla IF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-19 10:00 IFK Ystad FK blå - Köpingebro IF Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-19 11:00 IFK Simrishamn - Skurups AIF grön Korsavads IP C-plan 7-manna
Omgång 7
2019-05-24 18:30 Ystads IF FF blå - Gislövs IF röd Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Skurups AIF grön - IFK Ystad FK blå Skurups IP B-plan 7-manna
2019-05-26 10:00 Tomelilla IF - IFK Simrishamn Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
Omgång 8
2019-06-06 10:30 Ystads IF FF blå - IFK Simrishamn Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:30 Skurups AIF grön - Köpingebro IF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-06-09 10:30 Tomelilla IF - IFK Ystad FK blå Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
Omgång 9
2019-06-12 18:30 Köpingebro IF - Tomelilla IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:30 IFK Ystad FK blå - Ystads IF FF blå Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
2019-06-16 11:00 IFK Simrishamn - Gislövs IF röd Korsavads IP C-plan 7-manna