Spelprogram - P10 Nordöstra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-12 18:00 Ifö Bromölla IF svart - Kristianstad FC orange Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Önnestad BoIF - Wä IF orange Önnevallen IP A-plan 7-manna 2
2019-04-13 11:00 IFK Knislinge - Åhus Horna BK röd Färevallen Konstgräs
2019-04-14 10:00 IFK Osby vit - Hässleholms IF Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
Omgång 2
2019-04-18 18:00 Åhus Horna BK röd - IFK Osby vit Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-04-19 10:00 Hässleholms IF - Ifö Bromölla IF svart Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-20 10:00 Wä IF orange - IFK Knislinge Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-04-20 11:00 Kristianstad FC orange - Önnestad BoIF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-28 10:00 Kristianstad FC orange - Hässleholms IF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Ifö Bromölla IF svart - Åhus Horna BK röd Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:30 IFK Osby vit - Wä IF orange Gamleby B-plan 7-manna
2019-04-28 15:00 IFK Knislinge - Önnestad BoIF Helgevallen B-plan 7-manna 1
Omgång 4
2019-05-04 10:00 Wä IF orange - Ifö Bromölla IF svart Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-05-04 10:30 Önnestad BoIF - Hässleholms IF Önnevallen IP A-plan 7-manna 2
2019-05-04 12:30 Åhus Horna BK röd - Kristianstad FC orange Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-05 13:30 IFK Knislinge - IFK Osby vit Helgevallen B-plan 7-manna 1
Omgång 5
2019-05-11 11:00 Ifö Bromölla IF svart - IFK Knislinge Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-11 13:00 Kristianstad FC orange - Wä IF orange Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-05-11 15:00 IFK Osby vit - Önnestad BoIF Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-12 11:30 Hässleholms IF - Åhus Horna BK röd Österås IP F-plan 7-manna 2
Omgång 6
2019-05-18 10:30 Wä IF orange - Hässleholms IF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-05-18 10:30 Önnestad BoIF - Åhus Horna BK röd Önnevallen IP A-plan 7-manna 2
2019-05-19 14:30 IFK Knislinge - Kristianstad FC orange Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-05-19 16:00 IFK Osby vit - Ifö Bromölla IF svart Gamleby B-plan 7-manna
Omgång 7
2019-05-26 10:00 Hässleholms IF - IFK Knislinge Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Åhus Horna BK röd - Wä IF orange Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-26 11:00 Ifö Bromölla IF svart - Önnestad BoIF Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-26 11:00 Kristianstad FC orange - IFK Osby vit Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
Omgång 8
2019-06-08 10:00 Wä IF orange - Önnestad BoIF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Åhus Horna BK röd - IFK Knislinge Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Kristianstad FC orange - Ifö Bromölla IF svart Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-06-09 13:00 Hässleholms IF - IFK Osby vit Österås IP F-plan 7-manna 2
Omgång 9
2019-06-15 10:00 Önnestad BoIF - Kristianstad FC orange Önnevallen IP A-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:00 Ifö Bromölla IF svart - Hässleholms IF Strandängens IP B-plan
2019-06-16 14:00 IFK Knislinge - Wä IF orange Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-06-16 15:00 IFK Osby vit - Åhus Horna BK röd Gamleby B-plan 7-manna