Spelprogram - P9 Sydöstra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-14 10:00 Skurups AIF - Spjutstorps IF vit Skurups IP B-plan 5-manna
2019-04-14 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Öja FF blå Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-04-14 11:00 Sjöbo IF blå - Ystads IF FF blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-04-14 15:00 Wollsjö AIF - Lilla Beddinge BK Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
Omgång 2
2019-04-19 10:00 Spjutstorps IF vit - Wollsjö AIF Bäckavallen A-plan 5-manna 1
2019-04-19 11:30 Ystads IF FF blå - Skurups AIF Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Lilla Beddinge BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Öja FF blå - Sjöbo IF blå Björkvallen, Öja 5-manna
Omgång 3
2019-04-27 10:00 Spjutstorps IF vit - Ystads IF FF blå Bäckavallen A-plan 5-manna 1
2019-04-28 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Wollsjö AIF Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-04-28 11:00 Sjöbo IF blå - Lilla Beddinge BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-04-28 11:00 Skurups AIF - Öja FF blå Skurups IP B-plan 5-manna
Omgång 4
2019-05-01 14:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Sjöbo IF blå Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-05-04 11:15 Lilla Beddinge BK - Skurups AIF Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-05-05 11:00 Öja FF blå - Spjutstorps IF vit Björkvallen, Öja 5-manna
2019-05-05 15:00 Wollsjö AIF - Ystads IF FF blå Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
Omgång 5
2019-05-11 10:00 Ystads IF FF blå - Öja FF blå Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-05-11 13:30 Skurups AIF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Skurups IP B-plan 5-manna
2019-05-12 11:00 Sjöbo IF blå - Wollsjö AIF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-12 12:30 Spjutstorps IF vit - Lilla Beddinge BK Bäckavallen A-plan 5-manna 1
Omgång 6
2019-05-19 10:00 Lilla Beddinge BK - Ystads IF FF blå Thurevallen A-plan 5-manna 1
2019-05-19 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Spjutstorps IF vit Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-05-19 11:00 Sjöbo IF blå - Skurups AIF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-19 15:00 Wollsjö AIF - Öja FF blå Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
Omgång 7
2019-05-24 18:30 Ystads IF FF blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-05-24 19:00 Spjutstorps IF vit - Sjöbo IF blå Bäckavallen A-plan
2019-05-25 13:30 Skurups AIF - Wollsjö AIF Skurups IP B-plan 5-manna
2019-05-26 11:00 Öja FF blå - Lilla Beddinge BK Björkvallen, Öja 5-manna
Omgång 8
2019-06-08 10:00 Ystads IF FF blå - Sjöbo IF blå Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-06-08 11:15 Lilla Beddinge BK - Wollsjö AIF Thurevallen A-plan 5-manna 2
2019-06-09 11:00 Öja FF blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Björkvallen, Öja 5-manna
2019-06-09 12:00 Spjutstorps IF vit - Skurups AIF Bäckavallen A-plan 5-manna 1
Omgång 9
2019-06-13 18:30 Wollsjö AIF - Spjutstorps IF vit Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-06-16 11:00 Sjöbo IF blå - Öja FF blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-06-16 12:30 Skurups AIF - Ystads IF FF blå Skurups IP B-plan 5-manna
2019-06-16 14:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Lilla Beddinge BK Granhällans IP B-plan 5-manna