Spelprogram - F13 Sydvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:30 132203003 Veberöds AIF - Eskilsminne IF blå 1 - 5 Svalebo, naturgräs 9-manna
2019-04-14 16:00 132203001 Borgeby FK - Lunds FF vit 1 - 0 Borgeby IP C-plan Konstgräs
2019-04-17 18:45 132203006 Lunds FF vit - Furulunds IK 2 - 4 Smörlyckans IP Plan 2
2019-04-20 12:00 132203005 GIF Nike - Veberöds AIF 0 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-04-22 15:00 132203004 Eskilsminne IF blå - Borgeby FK 3 - 1 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-04-26 18:30 132203008 Furulunds IK - Eskilsminne IF blå 1 - 1 Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-04-28 12:00 132203007 Borgeby FK - Veberöds AIF 1 - 0 Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-04-28 14:00 132203009 GIF Nike - Lunds FF vit 2 - 1 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
Maj
2019-05-01 14:30 132203011 Borgeby FK - Furulunds IK 0 - 1 Borgeby IP B-plan 9-manna
2019-05-01 15:00 132203010 Eskilsminne IF blå - GIF Nike 1 - 0 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-05-04 13:00 132203012 Veberöds AIF - Lunds FF vit 8 - 0 Svalebo, naturgräs 9-manna
2019-05-10 18:30 132203013 Furulunds IK - Veberöds AIF 2 - 2 Ljungvalla IP B-plan 9-manna
2019-05-11 11:00 132203015 Lunds FF vit - Eskilsminne IF blå 0 - 3 Smörlyckans IP Plan 2
2019-05-13 18:45 132203014 GIF Nike - Borgeby FK 0 - 3 Pilängsplanen 9-manna
2019-05-17 18:00 132203017 GIF Nike - Furulunds IK 2 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-05-18 12:00 132203018 Lunds FF vit - Borgeby FK 1 - 1 Smörlyckans IP, konstgräs
2019-05-18 13:00 132203016 Eskilsminne IF blå - Veberöds AIF 2 - 1 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-05-24 18:30 132203020 Furulunds IK - Lunds FF vit 6 - 0 Ljungvalla IP B-plan 9-manna
2019-05-25 12:30 132203021 Veberöds AIF - GIF Nike 2 - 2 Svalebo, naturgräs 9-manna
2019-05-26 15:00 132203019 Borgeby FK - Eskilsminne IF blå 2 - 1 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 11:00 132203023 Lunds FF vit - GIF Nike 3 - 1 Smörlyckans IP Plan 2
2019-06-08 14:00 132203022 Eskilsminne IF blå - Furulunds IK 2 - 3 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-06-09 16:00 132203024 Veberöds AIF - Borgeby FK 1 - 1 Svalebo, naturgräs 9-manna
2019-06-12 18:30 132203002 Furulunds IK - GIF Nike 0 - 4 Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-06-16 11:00 132203025 Furulunds IK - Borgeby FK 6 - 1 Ljungvalla IP A-plan 9-manna
2019-06-16 12:00 132203027 Lunds FF vit - Veberöds AIF 0 - 6 Smörlyckans IP Plan 2
2019-06-16 14:00 132203026 GIF Nike - Eskilsminne IF blå 0 - 3 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
2019-06-19 18:30 132203028 Eskilsminne IF blå - Lunds FF vit 2 - 0 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-06-19 19:15 132203029 Borgeby FK - GIF Nike 2 - 1 Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-06-19 19:15 132203030 Veberöds AIF - Furulunds IK 0 - 1 Svalebo, konstgräs 9-manna