Spelprogram - F11 Sydvästra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 10:00 FC Staffanstorp blå - Uppåkra IF grön Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-04-13 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Södra Sandby IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 13:00 Klågerups GoIF - Svedala IF Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
Omgång 2
2019-04-21 11:00 Borgeby FK - FC Staffanstorp blå Borgeby IP B-plan
2019-04-22 11:00 Uppåkra IF grön - IF Limhamn Bunkeflo 1 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-22 16:00 Södra Sandby IF blå - Klågerups GoIF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Omgång 3
2019-04-27 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Borgeby FK Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 11:30 Klågerups GoIF - Uppåkra IF grön Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-04-28 12:00 Svedala IF - Södra Sandby IF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 2
Omgång 4
2019-05-05 10:00 FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-05 11:30 Uppåkra IF grön - Svedala IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-09 17:50 Borgeby FK - Klågerups GoIF Borgeby IP F-plan 9-manna
Omgång 5
2019-05-12 11:30 Klågerups GoIF - FC Staffanstorp blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-12 13:30 Svedala IF - Borgeby FK Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-05-12 17:00 Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF grön Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Omgång 6
2019-05-18 12:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Klågerups GoIF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Borgeby FK - Södra Sandby IF blå Borgeby IP F-plan 9-manna
2019-05-19 10:00 FC Staffanstorp blå - Svedala IF Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
Omgång 7
2019-05-24 18:30 Södra Sandby IF blå - FC Staffanstorp blå Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Uppåkra IF grön - Borgeby FK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-26 12:00 Svedala IF - IF Limhamn Bunkeflo 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
Omgång 8
2019-06-08 10:00 Uppåkra IF grön - FC Staffanstorp blå Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-06-08 11:30 Svedala IF - Klågerups GoIF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-09 17:00 Södra Sandby IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Omgång 9
2019-06-15 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Uppåkra IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 12:15 FC Staffanstorp blå - Borgeby FK Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-06-16 13:30 Klågerups GoIF - Södra Sandby IF blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs