Spelprogram - P14 Nordvästra A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 131300004 Fortuna FF svart - IF Lödde 5 - 3 Rydebäcks IP, gräsplan
2019-04-14 11:00 131300001 Furulunds IK gul - Höganäs BK 10 - 4 Vikenplanen, Furulund 9-manna
2019-04-14 11:20 131300002 Teckomatorps SK - Landskrona BoIS 3 - 0 Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
2019-04-17 18:30 131300003 Spanska Akademin FF röd - Ängelholms FF blå 4 - 2 Filborna IP 4, 9-manna
2019-04-17 18:30 131300010 Höganäs BK - Teckomatorps SK 3 - 5 Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
2019-04-21 13:00 131300006 Högaborgs BK grön - Furulunds IK gul 2 - 7 Västergårds IP 1 9-manna
2019-04-21 13:00 131300008 Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart 3 - 3 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
2019-04-26 19:00 131300015 IF Lödde - Ängelholms FF blå 4 - 1 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-04-27 12:30 131300014 Fortuna FF svart - Landskrona BoIS 5 - 3 Rydebäcks IP, gräsplan
2019-04-27 13:00 131300012 Teckomatorps SK - Högaborgs BK grön 5 - 2 Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
2019-04-27 16:00 131300013 Spanska Akademin FF röd - Höganäs BK 8 - 1 Filborna IP 4, 9-manna
Maj
2019-05-04 11:00 131300017 Furulunds IK gul - Teckomatorps SK 3 - 0 Ljungvalla IP A-plan 9-manna
2019-05-04 13:00 131300016 Högaborgs BK grön - Spanska Akademin FF röd 4 - 8 Västergårds IP 1 9-manna
2019-05-05 11:00 131300018 Landskrona BoIS - IF Lödde 0 - 13 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-05 11:00 131300019 Höganäs BK - Fortuna FF svart 1 - 4 Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
2019-05-08 18:30 131300023 Fortuna FF svart - Högaborgs BK grön 13 - 1 Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
2019-05-11 13:30 131300024 IF Lödde - Höganäs BK 6 - 1 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-05-11 17:00 131300022 Spanska Akademin FF röd - Furulunds IK gul 1 - 2 Filborna IP 4, 9-manna
2019-05-15 18:30 131300009 Landskrona BoIS - Spanska Akademin FF röd 1 - 4 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-18 11:00 131300026 Högaborgs BK grön - IF Lödde 4 - 10 Västergårds IP 1 9-manna
2019-05-18 11:00 131300027 Furulunds IK gul - Fortuna FF svart 3 - 3 Ljungvalla IP A-plan 9-manna
2019-05-19 11:00 131300029 Höganäs BK - Ängelholms FF blå 4 - 4 Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
2019-05-19 12:00 131300028 Teckomatorps SK - Spanska Akademin FF röd 4 - 0 Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
2019-05-21 19:00 131300032 Fortuna FF svart - Teckomatorps SK 4 - 1 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-05-23 19:00 131300025 Ängelholms FF blå - Landskrona BoIS 6 - 1 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2019-05-24 18:30 131300033 IF Lödde - Furulunds IK gul 4 - 3 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-05-26 11:00 131300035 Landskrona BoIS - Höganäs BK 4 - 7 Landskrona IP I-plan 9-manna
2019-05-29 19:00 131300034 Ängelholms FF blå - Högaborgs BK grön 7 - 6 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Juni
2019-06-08 11:00 131300037 Furulunds IK gul - Ängelholms FF blå 2 - 1 Ljungvalla IP A-plan 9-manna
2019-06-08 17:00 131300039 Spanska Akademin FF röd - Fortuna FF svart 5 - 1 Filborna IP 4, 9-manna
2019-06-09 13:00 131300036 Högaborgs BK grön - Landskrona BoIS 5 - 6 Västergårds IP 1 9-manna
2019-06-10 18:30 131300038 Teckomatorps SK - IF Lödde 4 - 2 Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
2019-06-12 19:00 131300043 Ängelholms FF blå - Teckomatorps SK 5 - 2 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
2019-06-13 18:30 131300045 Höganäs BK - Högaborgs BK grön 2 - 4 Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
2019-06-14 19:00 131300042 IF Lödde - Spanska Akademin FF röd 4 - 1 Tolvans IP B-plan 9-manna
2019-06-16 11:00 131300044 Landskrona BoIS - Furulunds IK gul 1 - 8 Landskrona IP I-plan 9-manna