Spelprogram - Dam Div 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF 2 Håkan Falck 018374327 0701090547 gul/svart/gul
Enköpings SK UK 2 Ludvig Roswall 0707700082 Grön/Svart/Grön
Films SK Andreas Wahlqvist 017341336 0736238826 Blå/Blå/Blå
Frösunda SK Ann-Katrin Asp 0704713472 Blå/blå/blå
Gamla Upsala SK 2 Carlos Sarmiento Pallarés 0704132529 Gula/Svarta/Gula
Rimbo IF 2 Erkki Simonen 0727003134 Blå/Blå/Blå
Skuttunge SK Eva Andersson 0705632184 gula/svarta/gula
Upplands-Ekeby/Olands FF Lisa Axelsson 0709954482 Blå/Blå/Blå
Östervåla IF 2 Elin Wåhlén 029271383 0707277475 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 170204001 Rimbo IF 2 - Gamla Upsala SK 2 2 - 2 Mullevallen Konstgräs
2019-04-27 15:00 170204004 Films SK - Enköpings SK UK 2 4 - 0 Björkparken 1
2019-04-29 19:30 170204005 Bälinge IF 2 - Östervåla IF 2 1 - 0 Bälinge IP Konstgräs
Maj
2019-05-03 18:30 170204010 Gamla Upsala SK 2 - Bälinge IF 2 5 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-03 19:00 170204008 Skuttunge SK - Films SK 3 - 3 Movallen 1
2019-05-05 13:30 170204009 Frösunda SK - Upplands-Ekeby/Olands FF 3 - 5 Björkvallen 1
2019-05-05 16:30 170204007 Enköpings SK UK 2 - Östervåla IF 2 6 - 3 Enavallen C-plan
2019-05-07 19:00 170204003 Upplands-Ekeby/Olands FF - Skuttunge SK 2 - 3 Björnvallen 1
2019-05-11 15:00 170204013 Films SK - Frösunda SK 4 - 1 Björkparken 1
2019-05-11 15:00 170204014 Östervåla IF 2 - Skuttunge SK 2 - 7 Lundavallen 1
2019-05-12 18:00 170204012 Upplands-Ekeby/Olands FF - Rimbo IF 2 2 - 3 Björnvallen 1
2019-05-13 19:00 170204015 Bälinge IF 2 - Enköpings SK UK 2 2 - 1 Bälinge IP 2
2019-05-17 19:00 170204018 Skuttunge SK - Bälinge IF 2 3 - 0 Movallen 1
2019-05-17 19:00 170204020 Gamla Upsala SK 2 - Enköpings SK UK 2 2 - 0 Gamlis IP
2019-05-18 13:00 170204016 Rimbo IF 2 - Films SK 0 - 4 IP Arkadien 1
2019-05-19 15:00 170204019 Frösunda SK - Östervåla IF 2 3 - 6 Björkvallen 1
2019-05-23 19:00 170204029 Frösunda SK - Enköpings SK UK 2 5 - 1 Björkvallen 1
2019-05-25 15:00 170204023 Östervåla IF 2 - Rimbo IF 2 0 - 3 Lundavallen 1
2019-05-26 14:00 170204025 Enköpings SK UK 2 - Skuttunge SK 1 - 1 Enavallen C-plan
2019-05-26 18:00 170204021 Upplands-Ekeby/Olands FF - Gamla Upsala SK 2 2 - 5 Korsängens IP 1
2019-05-27 19:30 170204024 Bälinge IF 2 - Frösunda SK 3 - 5 Bälinge IP 2
2019-05-29 19:30 170204026 Rimbo IF 2 - Bälinge IF 2 3 - 2 IP Arkadien 1
Juni
2019-06-01 16:00 170204030 Gamla Upsala SK 2 - Skuttunge SK 2 - 0 Årsta IP 1
2019-06-02 18:00 170204028 Upplands-Ekeby/Olands FF - Films SK 2 - 0 Björnvallen 1
2019-06-06 14:00 170204035 Skuttunge SK - Frösunda SK 7 - 1 Movallen 1
2019-06-07 19:00 170204031 Films SK - Gamla Upsala SK 2 3 - 1 Björkparken 1
2019-06-08 16:30 170204034 Enköpings SK UK 2 - Rimbo IF 2 3 - 7 Enavallen C-plan
2019-06-12 19:30 170204036 Rimbo IF 2 - Skuttunge SK 1 - 2 IP Arkadien 1
2019-06-13 19:30 170204039 Films SK - Östervåla IF 2 3 - 2 Björkparken 1
2019-06-14 19:30 170204040 Gamla Upsala SK 2 - Frösunda SK 4 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-06-17 19:00 170204038 Upplands-Ekeby/Olands FF - Bälinge IF 2 4 - 0 Korsängens IP 1
2019-06-18 19:00 170204045 Frösunda SK - Rimbo IF 2 3 - 0 Björkvallen 1
2019-06-18 19:30 170204041 Östervåla IF 2 - Gamla Upsala SK 2 0 - 3 Lundavallen 1
2019-06-23 16:30 170204043 Enköpings SK UK 2 - Upplands-Ekeby/Olands FF 1 - 6 Enavallen C-plan
2019-06-24 19:00 170204042 Bälinge IF 2 - Films SK 0 - 4 Bälinge IP 2
2019-06-27 19:00 170204032 Östervåla IF 2 - Upplands-Ekeby/Olands FF 0 - 4 Lundavallen 1
Augusti
2019-08-04 14:00 170204049 Enköpings SK UK 2 - Films SK 2 - 5 Enavallen C-plan
2019-08-05 19:00 170204048 Skuttunge SK - Upplands-Ekeby/Olands FF 5 - 1 Movallen 1
2019-08-05 19:00 170204050 Östervåla IF 2 - Bälinge IF 2 3 - 0 Lundavallen 1
2019-08-07 19:45 170204046 Gamla Upsala SK 2 - Rimbo IF 2 0 - 1 Österängens IP
2019-08-09 19:00 170204053 Films SK - Skuttunge SK 3 - 0 Björkparken 1
2019-08-10 14:00 170204052 Östervåla IF 2 - Enköpings SK UK 2 4 - 2 Lundavallen 1
2019-08-11 18:00 170204054 Upplands-Ekeby/Olands FF - Frösunda SK 1 - 0 Björnvallen 1
2019-08-12 19:00 170204055 Bälinge IF 2 - Gamla Upsala SK 2 1 - 3 Bälinge IP 2
2019-08-14 19:30 170204057 Rimbo IF 2 - Upplands-Ekeby/Olands FF 4 - 2 IP Arkadien 1
2019-08-16 18:30 170204059 Skuttunge SK - Östervåla IF 2 1 - 2 Movallen 1
2019-08-18 15:00 170204058 Frösunda SK - Films SK 0 - 1 Björkvallen 1
2019-08-19 19:00 170204060 Enköpings SK UK 2 - Bälinge IF 2 2 - 8 Enavallen C-plan
2019-08-24 14:30 170204064 Östervåla IF 2 - Frösunda SK 1 - 3 Lundavallen 1
2019-08-24 15:00 170204061 Films SK - Rimbo IF 2 4 - 1 Björkparken 1
2019-08-26 19:30 170204063 Bälinge IF 2 - Skuttunge SK 0 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-28 19:00 170204065 Enköpings SK UK 2 - Gamla Upsala SK 2 2 - 5 Enavallen C-plan
September
2019-09-01 11:00 170204066 Gamla Upsala SK 2 - Upplands-Ekeby/Olands FF 6 - 4 Gamlis IP
2019-09-01 15:00 170204069 Frösunda SK - Bälinge IF 2 0 - 5 Björkvallen 1
2019-09-01 16:00 170204068 Rimbo IF 2 - Östervåla IF 2 2 - 1 IP Arkadien 1
2019-09-01 17:00 170204070 Skuttunge SK - Enköpings SK UK 2 10 - 1 Movallen 1
2019-09-07 14:00 170204074 Enköpings SK UK 2 - Frösunda SK 4 - 4 Enavallen C-plan
2019-09-07 15:00 170204073 Films SK - Upplands-Ekeby/Olands FF 7 - 1 Björkparken 1
2019-09-08 17:00 170204075 Skuttunge SK - Gamla Upsala SK 2 4 - 3 Movallen 1
2019-09-09 19:30 170204071 Bälinge IF 2 - Rimbo IF 2 3 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-11 19:00 170204079 Rimbo IF 2 - Enköpings SK UK 2 6 - 1 IP Arkadien 1
2019-09-14 14:00 170204080 Frösunda SK - Skuttunge SK 1 - 2 Björkvallen 1
2019-09-15 11:00 170204076 Gamla Upsala SK 2 - Films SK 2 - 6 Gamlis IP
2019-09-15 16:00 170204077 Upplands-Ekeby/Olands FF - Östervåla IF 2 4 - 3 Björnvallen 1
2019-09-21 12:00 170204085 Frösunda SK - Gamla Upsala SK 2 5 - 2 Björkvallen 1
2019-09-21 14:30 170204084 Östervåla IF 2 - Films SK 0 - 6 Lundavallen 1
2019-09-22 17:00 170204081 Skuttunge SK - Rimbo IF 2 1 - 2 Movallen 1
2019-09-23 19:30 170204083 Bälinge IF 2 - Upplands-Ekeby/Olands FF 4 - 5 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-28 14:00 170204090 Rimbo IF 2 - Frösunda SK 5 - 1 IP Arkadien 1
2019-09-29 14:00 170204087 Films SK - Bälinge IF 2 9 - 0 Björkparken 1
2019-09-29 14:00 170204088 Upplands-Ekeby/Olands FF - Enköpings SK UK 2 6 - 0 Björnvallen 1
2019-09-29 18:45 170204086 Gamla Upsala SK 2 - Östervåla IF 2 2 - 2 Bälinge IP Konstgräs