Spelprogram - Division 2 Damer Östra Svealand 

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF Niklas Hautaluoma 0857033056 0723377223 Vinröd, Svart, Svarta
Bälinge IF Jan Karlsson 018355336 0704524139 gul/svart/gul
Ekerö IK Mats Glimster 0762814588 Blå, Blå, Blå
Segeltorps IF Lena Eriksson 0708929443 Blå/Blå/Blå
Stuvsta IF Bertil Wiklund 0768033606 Grön/svart randig, Svart, Svart
Upsala IF Jakob Lidar 018512335 0709861165 Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK Björn Jernebring 0706939974 Svart/gul randiga, Svart, Gula
Älta IF Robert Nilsson 0736844710 0725590111 Gul, svart, svart (tröja, shorts, strumpor)
Älvsjö AIK FF B Stefan Aletorn 0708410770 vit, blå, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 170200004 Upsala IF - Vaksala SK 1 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-04-27 13:00 170200003 Segeltorps IF - Ekerö IK 7 - 0 Segeltorps IP 1
2019-04-28 13:00 170200002 Älta IF - Bälinge IF 4 - 1 Älta IP 1
2019-04-28 18:00 170200001 Älvsjö AIK FF B - Boo FF 1 - 2 Älvsjö IP 1
Maj
2019-05-04 13:00 170200010 Boo FF - Stuvsta IF 4 - 1 Boovallen 1
2019-05-05 15:00 170200008 Ekerö IK - Upsala IF 0 - 5 Träkvistavallen 1
2019-05-05 15:00 170200009 Bälinge IF - Segeltorps IF 1 - 4 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-05 18:00 170200006 Älvsjö AIK FF B - Älta IF 1 - 1 Älvsjö IP 1
2019-05-10 20:00 170200011 Älta IF - Boo FF 1 - 3 Älta IP 1
2019-05-11 11:00 170200013 Upsala IF - Bälinge IF 3 - 1 Ekebyvallen IP 1
2019-05-11 13:00 170200012 Segeltorps IF - Älvsjö AIK FF B 2 - 0 Segeltorps IP 1
2019-05-11 15:00 170200015 Stuvsta IF - Vaksala SK 2 - 0 Stuvsta IP 1
2019-05-18 13:00 170200017 Älta IF - Segeltorps IF 1 - 0 Älta IP 1
2019-05-18 13:00 170200020 Boo FF - Vaksala SK 7 - 0 Boovallen 1
2019-05-19 15:00 170200018 Ekerö IK - Stuvsta IF 0 - 2 Träkvistavallen 1
2019-05-19 18:00 170200016 Älvsjö AIK FF B - Upsala IF 2 - 2 Älvsjö IP 1
2019-05-25 11:30 170200022 Upsala IF - Älta IF 1 - 2 Ekebyvallen IP 1
2019-05-25 13:00 170200021 Segeltorps IF - Boo FF 0 - 5 Segeltorps IP 1
2019-05-25 13:00 170200025 Vaksala SK - Ekerö IK 0 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-05-25 15:00 170200024 Stuvsta IF - Bälinge IF 1 - 0 Stuvsta IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 170200030 Boo FF - Ekerö IK 5 - 0 Boovallen 1
2019-06-02 15:00 170200029 Bälinge IF - Vaksala SK 0 - 0 Bälinge IP 2
2019-06-02 16:00 170200028 Segeltorps IF - Upsala IF 1 - 4 Segeltorps IP 1
2019-06-02 18:00 170200026 Älvsjö AIK FF B - Stuvsta IF 2 - 1 Älvsjö IP 1
2019-06-08 11:30 170200031 Upsala IF - Boo FF 0 - 4 Ekebyvallen IP 1
2019-06-08 13:00 170200034 Vaksala SK - Älvsjö AIK FF B 1 - 5 Årsta IP Konstgräs
2019-06-08 15:00 170200033 Stuvsta IF - Älta IF 1 - 0 Stuvsta IP 1
2019-06-09 15:00 170200035 Ekerö IK - Bälinge IF 2 - 5 Träkvistavallen 1
2019-06-15 13:00 170200037 Älta IF - Vaksala SK 8 - 0 Älta IP 1
2019-06-15 13:00 170200040 Boo FF - Bälinge IF 10 - 0 Boovallen 1
2019-06-16 16:00 170200038 Segeltorps IF - Stuvsta IF 0 - 1 Segeltorps IP 1
2019-06-16 18:00 170200036 Älvsjö AIK FF B - Ekerö IK 3 - 0 Älvsjö IP 1
2019-06-18 20:15 170200044 Ekerö IK - Älta IF 1 - 2 Träkvistavallen 1
2019-06-19 20:00 170200042 Stuvsta IF - Upsala IF 2 - 0 Stuvsta IP 1
2019-06-19 20:00 170200045 Bälinge IF - Älvsjö AIK FF B 1 - 1 Bälinge IP 2
2019-06-19 20:15 170200043 Vaksala SK - Segeltorps IF 0 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-06-26 19:30 170200049 Vaksala SK - Upsala IF 2 - 1 Årsta IP Konstgräs
Augusti
2019-08-03 13:00 170200046 Boo FF - Älvsjö AIK FF B 5 - 0 Boovallen 1
2019-08-04 15:00 170200047 Bälinge IF - Älta IF 0 - 3 Bälinge IP 2
2019-08-10 11:30 170200053 Upsala IF - Ekerö IK 8 - 0 Ekebyvallen IP 1
2019-08-10 13:00 170200051 Älta IF - Älvsjö AIK FF B 0 - 1 Älta IP 1
2019-08-10 13:00 170200054 Segeltorps IF - Bälinge IF 2 - 2 Segeltorps IP 1
2019-08-10 15:00 170200055 Stuvsta IF - Boo FF 1 - 2 Stuvsta IP 1
2019-08-14 20:15 170200048 Ekerö IK - Segeltorps IF 0 - 3 Träkvistavallen 1
2019-08-17 13:00 170200056 Boo FF - Älta IF 3 - 1 Boovallen 1
2019-08-17 15:00 170200058 Bälinge IF - Upsala IF 2 - 3 Bälinge IP 2
2019-08-17 15:00 170200060 Vaksala SK - Stuvsta IF 0 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-08-17 16:00 170200057 Älvsjö AIK FF B - Segeltorps IF 0 - 0 Älvsjö IP 1
2019-08-24 11:30 170200061 Upsala IF - Älvsjö AIK FF B 4 - 2 Ekebyvallen IP 1
2019-08-24 13:00 170200062 Segeltorps IF - Älta IF 3 - 2 Segeltorps IP 1
2019-08-24 13:00 170200065 Vaksala SK - Boo FF 0 - 8 Årsta IP Konstgräs
2019-08-24 15:00 170200063 Stuvsta IF - Ekerö IK 7 - 0 Stuvsta IP 1
2019-08-31 13:00 170200066 Boo FF - Segeltorps IF 1 - 1 Boovallen 1
2019-08-31 13:00 170200067 Älta IF - Upsala IF 2 - 1 Älta IP 1
2019-08-31 16:00 170200069 Bälinge IF - Stuvsta IF 1 - 3 Bälinge IP 2
September
2019-09-01 15:00 170200070 Ekerö IK - Vaksala SK 0 - 2 Träkvistavallen 1
2019-09-07 11:30 170200073 Upsala IF - Segeltorps IF 2 - 1 Ekebyvallen IP 1
2019-09-07 13:00 170200074 Vaksala SK - Bälinge IF 1 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-09-07 15:00 170200071 Stuvsta IF - Älvsjö AIK FF B 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-09-08 15:00 170200075 Ekerö IK - Boo FF 0 - 9 Träkvistavallen 1
2019-09-14 13:00 170200076 Boo FF - Upsala IF 5 - 1 Boovallen 1
2019-09-14 13:00 170200078 Älta IF - Stuvsta IF 2 - 3 Älta IP 1
2019-09-15 15:00 170200080 Bälinge IF - Ekerö IK 10 - 0 Bälinge IP 2
2019-09-15 18:00 170200079 Älvsjö AIK FF B - Vaksala SK 1 - 1 Älvsjö IP 1
2019-09-21 13:00 170200082 Vaksala SK - Älta IF 7 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-09-21 15:00 170200083 Stuvsta IF - Segeltorps IF 2 - 0 Stuvsta IP 1
2019-09-22 15:00 170200081 Ekerö IK - Älvsjö AIK FF B 0 - 4 Träkvistavallen 1
2019-09-22 15:00 170200085 Bälinge IF - Boo FF 1 - 0 Bälinge IP 2
2019-09-28 16:00 170200087 Upsala IF - Stuvsta IF 2 - 1 Ekebyvallen IP 1
2019-09-28 16:00 170200088 Segeltorps IF - Vaksala SK 2 - 2 Segeltorps IP 1
2019-09-28 16:00 170200089 Älta IF - Ekerö IK 4 - 1 Älta IP 1
2019-09-28 16:00 170200090 Älvsjö AIK FF B - Bälinge IF 2 - 3 Älvsjö IP 1