Spelprogram - Herr Div 5 Västra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Börje SK Oskar Karlsson 0736591394 Orange/Blå/Orange
Fanna BK 2 Leif Ståhl 0702979331 Svart, Svart, Svart
Håbo FF 2 Tommy Groop 0763453418 röd/röd/vit
IF VP Uppsala Fredrik Bergstrand 0739354166 Orange, Mörkblå, Mörkblå
IK Rex Anders Bergman 018337369 0707142727
SK Elvan Per Lygnegård 0709949347 blå, blå, blå
Skuttunge SK Henrik Hofberg 0735186826 gul/svart/gul
Sunnersta AIF Anders Hansson 0703854737 Grön/Svart/Svart
Syrianska FF Mattias Lahdosson 0739478573 Gula, röd, röd
Södra Trögds IK Niclas Hallgren 0702242451 Gul/Grön randigt, Grön, Gul
Tierps IF Mats Haraldsson 0727361620 röd/vit/vit
Vaksala SK 2 Jan Näsström 0732009900 Svart/gul randiga, Svart, Gula
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 170111006 Södra Trögds IK - Håbo FF 2 3 - 0 Korsängen A Konstgräs
2019-04-12 19:30 170111001 Vaksala SK 2 - Fanna BK 2 1 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-04-13 14:00 170111004 IF VP Uppsala - Sunnersta AIF 4 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-13 16:00 170111002 Börje SK - SK Elvan 3 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-13 16:30 170111003 Tierps IF - Syrianska FF 2 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-16 19:45 170111005 Skuttunge SK - IK Rex 4 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-19 19:00 170111010 Syrianska FF - Börje SK 4 - 2 Korsängen A Konstgräs
2019-04-22 14:30 170111009 Sunnersta AIF - Tierps IF 3 - 4 Österängens IP
2019-04-22 15:15 170111008 IK Rex - IF VP Uppsala 3 - 5 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-22 17:00 170111012 Fanna BK 2 - Södra Trögds IK 2 - 1 Fanna IP B-plan
2019-04-23 20:00 170111011 Vaksala SK 2 - SK Elvan 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-04-24 20:00 170111007 Håbo FF 2 - Skuttunge SK 2 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-26 19:00 170111018 SK Elvan - Fanna BK 2 0 - 8 Korsängen A Konstgräs
2019-04-27 12:00 170111014 Börje SK - Sunnersta AIF 0 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-27 14:00 170111016 IF VP Uppsala - Håbo FF 2 6 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-27 14:00 170111017 Skuttunge SK - Södra Trögds IK 6 - 0 Movallen 1
2019-04-27 16:30 170111013 Vaksala SK 2 - Syrianska FF 5 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-04-27 16:30 170111015 IK Rex - Tierps IF 2 - 1 Ottarsborg 1
Maj
2019-05-01 13:00 170111023 Syrianska FF - SK Elvan 1 - 2 Fanna IP B-plan
2019-05-01 17:00 170111024 Fanna BK 2 - Skuttunge SK 0 - 1 Fanna IP B-plan
2019-05-01 18:30 170111020 Håbo FF 2 - Tierps IF 2 - 1 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-02 19:00 170111022 Sunnersta AIF - Vaksala SK 2 0 - 4 Sävja IP Konstgräs
2019-05-03 19:00 170111030 SK Elvan - Sunnersta AIF 2 - 4 Fanna IP B-plan
2019-05-04 13:00 170111026 Börje SK - Håbo FF 2 4 - 0 Fjälliden 1
2019-05-04 13:00 170111029 Syrianska FF - Fanna BK 2 2 - 6 Korsängen A Konstgräs
2019-05-04 14:00 170111028 IF VP Uppsala - Skuttunge SK 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-04 14:15 170111027 Tierps IF - Södra Trögds IK 4 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-05-04 16:45 170111025 Vaksala SK 2 - IK Rex 2 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-05-07 19:00 170111019 Södra Trögds IK - IF VP Uppsala 2 - 3 Trögdsvallen 1
2019-05-08 18:30 170111021 IK Rex - Börje SK 0 - 4 Ottarsborg 1
2019-05-10 19:00 170111031 Skuttunge SK - Tierps IF 6 - 2 Movallen 1
2019-05-11 13:00 170111032 Södra Trögds IK - Börje SK 0 - 3 Trögdsvallen 1
2019-05-11 14:00 170111034 IK Rex - SK Elvan 0 - 3 Ottarsborg 1
2019-05-11 15:00 170111035 Sunnersta AIF - Syrianska FF 1 - 2 Sunnersta IP
2019-05-12 17:00 170111036 Fanna BK 2 - IF VP Uppsala 2 - 2 Fanna IP B-plan
2019-05-13 20:00 170111033 Håbo FF 2 - Vaksala SK 2 1 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-16 19:00 170111042 SK Elvan - Håbo FF 2 1 - 1 Lådö IP 1
2019-05-17 19:00 170111039 Tierps IF - IF VP Uppsala 2 - 5 Vegavallen 1
2019-05-17 19:00 170111041 Syrianska FF - IK Rex 5 - 0 Korsängen A Konstgräs
2019-05-18 13:00 170111038 Börje SK - Skuttunge SK 0 - 1 Fjälliden 1
2019-05-18 15:00 170111040 Sunnersta AIF - Fanna BK 2 0 - 4 Sunnersta IP
2019-05-20 20:00 170111037 Vaksala SK 2 - Södra Trögds IK 4 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-05-23 19:00 170111045 Södra Trögds IK - SK Elvan 2 - 0 Trögdsvallen 1
2019-05-25 14:00 170111043 IF VP Uppsala - Börje SK 1 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-25 14:00 170111047 IK Rex - Sunnersta AIF 0 - 3 Ottarsborg 1
2019-05-25 17:00 170111046 Håbo FF 2 - Syrianska FF 0 - 5 Björkvallen 1
2019-05-26 17:00 170111048 Fanna BK 2 - Tierps IF 1 - 0 Fanna IP B-plan
2019-05-28 19:30 170111044 Skuttunge SK - Vaksala SK 2 3 - 2 Movallen 1
2019-05-31 19:00 170111053 Syrianska FF - Södra Trögds IK 0 - 0 Fanna IP B-plan
Juni
2019-06-01 13:00 170111050 Börje SK - Tierps IF 5 - 1 Fjälliden 1
2019-06-01 15:00 170111052 Sunnersta AIF - Håbo FF 2 2 - 1 Sunnersta IP
2019-06-01 16:00 170111051 IK Rex - Fanna BK 2 2 - 4 Ottarsborg 1
2019-06-03 20:00 170111049 Vaksala SK 2 - IF VP Uppsala 0 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-06-04 19:30 170111054 SK Elvan - Skuttunge SK 4 - 1 Lådö IP 1
2019-06-07 19:00 170111055 Tierps IF - Vaksala SK 2 3 - 4 Vegavallen 1
2019-06-08 14:00 170111056 IF VP Uppsala - SK Elvan 5 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-08 14:00 170111057 Skuttunge SK - Syrianska FF 1 - 6 Movallen 1
2019-06-08 14:00 170111058 Södra Trögds IK - Sunnersta AIF 4 - 1 Trögdsvallen 1
2019-06-08 15:00 170111059 Håbo FF 2 - IK Rex 3 - 0 Björkvallen 1
2019-06-09 17:00 170111060 Fanna BK 2 - Börje SK 1 - 3 Fanna IP B-plan
2019-06-14 19:00 170111065 Syrianska FF - IF VP Uppsala 0 - 2 Korsängen A Konstgräs
2019-06-15 13:00 170111066 SK Elvan - Tierps IF 5 - 2 Lådö IP 1
2019-06-15 14:00 170111063 IK Rex - Södra Trögds IK 2 - 5 Ottarsborg 1
2019-06-15 15:00 170111064 Sunnersta AIF - Skuttunge SK 3 - 3 Sunnersta IP
2019-06-15 17:00 170111062 Håbo FF 2 - Fanna BK 2 2 - 3 Björkvallen 1
2019-06-17 19:30 170111069 Syrianska FF - Tierps IF 4 - 1 Korsängen A Konstgräs
2019-06-17 20:00 170111061 Vaksala SK 2 - Börje SK 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-06-19 19:00 170111067 Fanna BK 2 - Vaksala SK 2 4 - 0 Fanna IP B-plan
2019-06-19 19:00 170111068 SK Elvan - Börje SK 1 - 3 Lådö IP 1
2019-06-19 19:00 170111070 Sunnersta AIF - IF VP Uppsala 2 - 4 Sunnersta IP
2019-06-19 19:00 170111071 IK Rex - Skuttunge SK 2 - 4 Ottarsborg 1
2019-06-19 19:00 170111072 Håbo FF 2 - Södra Trögds IK 5 - 2 Björkvallen 1
Augusti
2019-08-02 19:00 170111075 Tierps IF - Sunnersta AIF 2 - 1 Vegavallen 1
2019-08-04 13:00 170111076 Börje SK - Syrianska FF 1 - 2 Fjälliden 1
2019-08-04 14:00 170111073 Skuttunge SK - Håbo FF 2 1 - 3 Movallen 1
2019-08-04 14:00 170111078 Södra Trögds IK - Fanna BK 2 0 - 2 Trögdsvallen 1
2019-08-04 17:30 170111074 IF VP Uppsala - IK Rex 5 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-05 19:00 170111077 SK Elvan - Vaksala SK 2 3 - 0 Lådö IP 1
2019-08-09 19:00 170111079 Syrianska FF - Vaksala SK 2 3 - 0 Korsängen A Konstgräs
2019-08-11 14:00 170111081 Tierps IF - IK Rex 2 - 3 Vegavallen 1
2019-08-11 14:00 170111083 Södra Trögds IK - Skuttunge SK 2 - 3 Trögdsvallen 1
2019-08-11 15:00 170111080 Sunnersta AIF - Börje SK 1 - 5 Sunnersta IP
2019-08-11 16:00 170111082 Håbo FF 2 - IF VP Uppsala 1 - 6 Björkvallen 1
2019-08-11 17:00 170111084 Fanna BK 2 - SK Elvan 3 - 1 Fanna IP B-plan
2019-08-15 18:30 170111089 SK Elvan - Syrianska FF 3 - 4 Lådö IP 1
2019-08-18 13:00 170111087 Börje SK - IK Rex 5 - 4 Fjälliden 1
2019-08-18 14:00 170111085 IF VP Uppsala - Södra Trögds IK 4 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-18 14:00 170111090 Skuttunge SK - Fanna BK 2 1 - 2 Movallen 1
2019-08-18 15:00 170111086 Tierps IF - Håbo FF 2 7 - 1 Vegavallen 1
2019-08-19 20:00 170111088 Vaksala SK 2 - Sunnersta AIF 0 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-08-24 13:00 170111093 Södra Trögds IK - Tierps IF 4 - 1 Trögdsvallen 1
2019-08-24 17:30 170111095 Fanna BK 2 - Syrianska FF 4 - 2 Fanna IP B-plan
2019-08-25 14:00 170111094 Skuttunge SK - IF VP Uppsala 2 - 3 Movallen 1
2019-08-25 15:00 170111096 Sunnersta AIF - SK Elvan 3 - 0 Sunnersta IP
2019-08-25 16:00 170111091 IK Rex - Vaksala SK 2 3 - 1 Ottarsborg 1
2019-08-25 16:00 170111092 Håbo FF 2 - Börje SK 0 - 6 Björkvallen 1
2019-08-30 18:30 170111097 Tierps IF - Skuttunge SK 2 - 3 Vegavallen 1
2019-08-30 19:00 170111101 Syrianska FF - Sunnersta AIF 1 - 1 Korsängen A Konstgräs
September
2019-09-01 13:00 170111098 Börje SK - Södra Trögds IK 5 - 1 Fjälliden 1
2019-09-01 14:00 170111102 IF VP Uppsala - Fanna BK 2 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-01 16:00 170111100 SK Elvan - IK Rex 4 - 7 Lådö IP 1
2019-09-02 20:00 170111099 Vaksala SK 2 - Håbo FF 2 WO (3 - 0) Årsta IP Konstgräs
2019-09-08 13:00 170111103 Södra Trögds IK - Vaksala SK 2 1 - 0 Trögdsvallen 1
2019-09-08 13:00 170111104 Skuttunge SK - Börje SK 0 - 1 Movallen 1
2019-09-08 14:00 170111105 IF VP Uppsala - Tierps IF 7 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-08 14:00 170111107 IK Rex - Syrianska FF 1 - 4 Ottarsborg 1
2019-09-08 16:00 170111108 Håbo FF 2 - SK Elvan 1 - 1 Björkvallen 1
2019-09-08 17:00 170111106 Fanna BK 2 - Sunnersta AIF 0 - 0 Fanna IP B-plan
2019-09-13 19:00 170111112 Syrianska FF - Håbo FF 2 4 - 3 Korsängen A Konstgräs
2019-09-15 13:00 170111109 Börje SK - IF VP Uppsala 2 - 1 Fjälliden 1
2019-09-15 15:00 170111113 Sunnersta AIF - IK Rex 5 - 2 Sunnersta IP
2019-09-15 15:00 170111114 Tierps IF - Fanna BK 2 1 - 6 Vegavallen 1
2019-09-15 16:00 170111111 SK Elvan - Södra Trögds IK 1 - 1 Lådö IP 1
2019-09-16 20:00 170111110 Vaksala SK 2 - Skuttunge SK 3 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-09-21 15:00 170111116 Tierps IF - Börje SK 1 - 5 Vegavallen 1
2019-09-22 13:00 170111119 Södra Trögds IK - Syrianska FF Trögdsvallen 1
2019-09-22 14:00 170111120 Skuttunge SK - SK Elvan Movallen 1
2019-09-22 16:00 170111118 Håbo FF 2 - Sunnersta AIF Björkvallen 1
2019-09-22 17:00 170111117 Fanna BK 2 - IK Rex Fanna IP B-plan
2019-09-24 20:00 170111115 IF VP Uppsala - Vaksala SK 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-27 19:00 170111123 Syrianska FF - Skuttunge SK Korsängen A Konstgräs
2019-09-29 13:00 170111126 Börje SK - Fanna BK 2 Fjälliden 1
2019-09-29 14:00 170111125 IK Rex - Håbo FF 2 Ottarsborg 1
2019-09-29 15:00 170111124 Sunnersta AIF - Södra Trögds IK Sunnersta IP
2019-09-29 16:00 170111122 SK Elvan - IF VP Uppsala Lådö IP 1
2019-09-30 20:00 170111121 Vaksala SK 2 - Tierps IF Årsta IP Konstgräs
Oktober
2019-10-06 14:00 170111127 Börje SK - Vaksala SK 2 Fjälliden 1
2019-10-06 14:00 170111128 Fanna BK 2 - Håbo FF 2 Fanna IP B-plan
2019-10-06 14:00 170111129 Södra Trögds IK - IK Rex Trögdsvallen 1
2019-10-06 14:00 170111130 Skuttunge SK - Sunnersta AIF Movallen 1
2019-10-06 14:00 170111131 IF VP Uppsala - Syrianska FF Ekebydalen IP Konstgräs
2019-10-06 14:00 170111132 Tierps IF - SK Elvan Vegavallen 1