Spelprogram - Herr Div 4

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 20:00 170102005 Rådmansö SK - Rasbo IK 4 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-13 12:30 170102006 Tärnsjö IF - Rimbo IF 2 - 0 Tegelvallen Konstgräs
2019-04-13 13:00 170102002 Håbo FF - Månkarbo IF 3 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-13 14:00 170102001 Bälinge IF - FC Arlanda 2 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-14 11:00 170102004 GoIF Kåre - Uppsala-Kurd FK 0 - 4 Vallentuna IP 2
2019-04-14 15:00 170102003 Vattholma IF - Procyon BK 1 - 3 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-18 19:00 170102007 Rimbo IF - Rådmansö SK 2 - 1 Mullevallen Konstgräs
2019-04-18 19:30 170102010 Procyon BK - Håbo FF 1 - 4 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-21 19:00 170102009 Uppsala-Kurd FK - Vattholma IF 4 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-04-22 13:00 170102008 Rasbo IK - GoIF Kåre 5 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-04-22 14:00 170102012 FC Arlanda - Tärnsjö IF 3 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-04-22 18:00 170102011 Månkarbo IF - Bälinge IF 2 - 3 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-26 19:00 170102014 Håbo FF - Uppsala-Kurd FK 0 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-04-27 12:00 170102017 Rådmansö SK - Tärnsjö IF 2 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-27 13:00 170102013 Bälinge IF - Procyon BK 1 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-28 11:00 170102016 GoIF Kåre - Rimbo IF 0 - 3 Vallentuna IP 2
2019-04-28 13:00 170102018 Månkarbo IF - FC Arlanda 2 - 4 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-28 15:00 170102015 Vattholma IF - Rasbo IK 2 - 2 Änglavallen 1
Maj
2019-05-01 14:00 170102024 FC Arlanda - Rådmansö SK 4 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-01 15:00 170102020 Rimbo IF - Vattholma IF 1 - 0 Mullevallen Konstgräs
2019-05-02 19:30 170102023 Procyon BK - Månkarbo IF 3 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-02 20:30 170102022 Uppsala-Kurd FK - Bälinge IF 5 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-03 19:00 170102028 GoIF Kåre - Rådmansö SK 3 - 3 Vallentuna IP 3
2019-05-04 16:30 170102026 Håbo FF - Rimbo IF 5 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-05 13:00 170102030 Månkarbo IF - Uppsala-Kurd FK 1 - 2 Tallparken 1
2019-05-05 17:00 170102027 Vattholma IF - Tärnsjö IF 2 - 2 Änglavallen 1
2019-05-05 19:00 170102025 Bälinge IF - Rasbo IK 1 - 1 Bälinge IP 2
2019-05-05 19:30 170102029 Procyon BK - FC Arlanda 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-08 18:45 170102021 Rasbo IK - Håbo FF 4 - 0 Rasbo IP 1
2019-05-11 12:00 170102031 Rådmansö SK - Vattholma IF 2 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-05-11 13:00 170102032 Tärnsjö IF - Håbo FF 0 - 3 Furuvallen 1
2019-05-11 13:00 170102033 Rimbo IF - Bälinge IF 2 - 0 IP Arkadien 1
2019-05-11 13:00 170102034 Rasbo IK - Månkarbo IF 1 - 0 Rasbo IP 1
2019-05-12 14:00 170102036 FC Arlanda - GoIF Kåre 4 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-12 18:00 170102035 Uppsala-Kurd FK - Procyon BK 6 - 1 Österängens IP
2019-05-16 19:20 170102042 Månkarbo IF - Rimbo IF 1 - 0 Tallparken 1
2019-05-18 12:30 170102038 Håbo FF - Rådmansö SK 3 - 1 Björkvallen 1
2019-05-18 13:00 170102037 Bälinge IF - Tärnsjö IF 1 - 2 Bälinge IP 2
2019-05-18 15:00 170102041 Procyon BK - Rasbo IK 3 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-19 13:00 170102040 Uppsala-Kurd FK - FC Arlanda 1 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-05-19 17:00 170102039 Vattholma IF - GoIF Kåre 2 - 0 Änglavallen 1
2019-05-24 18:45 170102045 Tärnsjö IF - Månkarbo IF 4 - 0 Furuvallen 1
2019-05-25 12:00 170102044 Rådmansö SK - Bälinge IF 0 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-05-25 13:00 170102047 Rasbo IK - Uppsala-Kurd FK 1 - 6 Rasbo IP 1
2019-05-25 14:00 170102043 GoIF Kåre - Håbo FF 0 - 5 Kårevallen 1
2019-05-26 14:00 170102048 FC Arlanda - Vattholma IF 6 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-26 16:00 170102046 Rimbo IF - Procyon BK 1 - 1 IP Arkadien 1
2019-05-29 19:30 170102049 Bälinge IF - GoIF Kåre 3 - 4 Bälinge IP 2
2019-05-29 19:30 170102052 Uppsala-Kurd FK - Rimbo IF 0 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-05-29 19:30 170102054 Månkarbo IF - Rådmansö SK 2 - 0 Tallparken 1
2019-05-30 13:00 170102051 Rasbo IK - FC Arlanda 0 - 0 Rasbo IP 1
2019-05-30 15:00 170102053 Procyon BK - Tärnsjö IF 1 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-30 19:00 170102050 Håbo FF - Vattholma IF 1 - 0 Björkvallen 1
Juni
2019-06-01 14:00 170102056 GoIF Kåre - Månkarbo IF 2 - 2 Kårevallen 1
2019-06-01 17:00 170102058 Tärnsjö IF - Uppsala-Kurd FK 1 - 1 Furuvallen 1
2019-06-02 12:00 170102059 Rimbo IF - Rasbo IK 0 - 2 IP Arkadien 1
2019-06-02 14:00 170102060 FC Arlanda - Håbo FF 2 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-02 17:00 170102055 Vattholma IF - Bälinge IF 4 - 1 Änglavallen 1
2019-06-02 18:00 170102057 Rådmansö SK - Procyon BK 2 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-04 19:30 170102065 Procyon BK - GoIF Kåre 3 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-05 19:45 170102062 Rimbo IF - FC Arlanda 1 - 2 IP Arkadien 1
2019-06-06 13:00 170102063 Rasbo IK - Tärnsjö IF 1 - 1 Rasbo IP 1
2019-06-06 13:00 170102066 Månkarbo IF - Vattholma IF 3 - 2 Tallparken 1
2019-06-06 15:00 170102061 Håbo FF - Bälinge IF 7 - 0 Björkvallen 1
2019-06-06 18:30 170102064 Uppsala-Kurd FK - Rådmansö SK 5 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-06-08 11:00 170102068 Månkarbo IF - Håbo FF 1 - 3 Tallparken 1
2019-06-08 13:00 170102072 Rimbo IF - Tärnsjö IF 0 - 3 IP Arkadien 1
2019-06-09 13:00 170102071 Rasbo IK - Rådmansö SK 0 - 1 Rasbo IP 1
2019-06-09 14:00 170102067 FC Arlanda - Bälinge IF 3 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-09 17:00 170102070 Uppsala-Kurd FK - GoIF Kåre 5 - 1 Österängens IP
2019-06-09 19:00 170102069 Procyon BK - Vattholma IF 0 - 4 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-13 19:30 170102073 Rådmansö SK - Rimbo IF 1 - 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-14 19:00 170102075 Vattholma IF - Uppsala-Kurd FK 1 - 1 Änglavallen 1
2019-06-15 13:00 170102076 Håbo FF - Procyon BK 1 - 2 Björkvallen 1
2019-06-15 13:00 170102077 Bälinge IF - Månkarbo IF 0 - 1 Bälinge IP 2
2019-06-15 14:00 170102074 GoIF Kåre - Rasbo IK 2 - 2 Kårevallen 1
2019-06-15 14:00 170102078 Tärnsjö IF - FC Arlanda 3 - 3 Furuvallen 1
2019-06-18 19:00 170102082 Rimbo IF - GoIF Kåre 2 - 2 IP Arkadien 1
2019-06-19 19:00 170102081 Rasbo IK - Vattholma IF 0 - 0 Rasbo IP 1
2019-06-19 19:15 170102083 Tärnsjö IF - Rådmansö SK 1 - 1 Furuvallen 1
2019-06-20 19:15 170102084 FC Arlanda - Månkarbo IF 6 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-23 14:00 170102080 Uppsala-Kurd FK - Håbo FF 3 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-06-23 18:00 170102079 Procyon BK - Bälinge IF 1 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
Augusti
2019-08-03 12:00 170102089 Månkarbo IF - Procyon BK 2 - 1 Tallparken 1
2019-08-03 13:00 170102087 Håbo FF - Rasbo IK 1 - 2 Björkvallen 1
2019-08-04 14:00 170102085 Tärnsjö IF - GoIF Kåre 5 - 1 Furuvallen 1
2019-08-04 17:00 170102086 Vattholma IF - Rimbo IF 1 - 0 Änglavallen 1
2019-08-04 18:00 170102090 Rådmansö SK - FC Arlanda 1 - 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-08-07 19:00 170102088 Bälinge IF - Uppsala-Kurd FK 0 - 2 Bälinge IP 2
2019-08-09 18:50 170102093 Tärnsjö IF - Vattholma IF 3 - 2 Furuvallen 1
2019-08-09 19:00 170102092 Rimbo IF - Håbo FF 1 - 3 IP Arkadien 1
2019-08-10 13:00 170102091 Rasbo IK - Bälinge IF 1 - 0 Rasbo IP 1
2019-08-10 14:00 170102095 FC Arlanda - Procyon BK 10 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-10 18:00 170102096 Uppsala-Kurd FK - Månkarbo IF 6 - 4 Österängens IP
2019-08-11 18:00 170102094 Rådmansö SK - GoIF Kåre 4 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-08-14 18:30 170102019 GoIF Kåre - Tärnsjö IF 1 - 1 Kårevallen 1
2019-08-16 19:00 170102099 Bälinge IF - Rimbo IF 4 - 2 Bälinge IP 2
2019-08-17 13:30 170102100 Månkarbo IF - Rasbo IK 1 - 7 Tallparken 1
2019-08-18 13:00 170102097 Vattholma IF - Rådmansö SK 2 - 6 Änglavallen 1
2019-08-18 14:00 170102102 GoIF Kåre - FC Arlanda 1 - 4 Kårevallen 1
2019-08-18 16:00 170102098 Håbo FF - Tärnsjö IF 4 - 2 Björkvallen 1
2019-08-18 17:00 170102101 Procyon BK - Uppsala-Kurd FK 1 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-23 19:00 170102108 Rimbo IF - Månkarbo IF 2 - 1 IP Arkadien 1
2019-08-24 12:00 170102103 Tärnsjö IF - Bälinge IF 1 - 3 Furuvallen 1
2019-08-24 12:00 170102104 Rådmansö SK - Håbo FF 2 - 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-08-24 13:00 170102107 Rasbo IK - Procyon BK 4 - 2 Rasbo IP 1
2019-08-24 14:30 170102105 GoIF Kåre - Vattholma IF 0 - 3 Kårevallen 1
2019-08-25 18:00 170102106 FC Arlanda - Uppsala-Kurd FK 5 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-31 13:00 170102111 Månkarbo IF - Tärnsjö IF 2 - 0 Tallparken 1
2019-08-31 14:00 170102114 Vattholma IF - FC Arlanda 2 - 6 Änglavallen 1
2019-08-31 15:00 170102112 Procyon BK - Rimbo IF 3 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
September
2019-09-01 13:00 170102109 Håbo FF - GoIF Kåre 7 - 2 Björkvallen 1
2019-09-01 15:00 170102110 Bälinge IF - Rådmansö SK 5 - 4 Bälinge IP 2
2019-09-01 16:30 170102113 Uppsala-Kurd FK - Rasbo IK 2 - 1 Österängens IP
2019-09-07 12:00 170102120 Rådmansö SK - Månkarbo IF 5 - 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-07 13:00 170102118 Rimbo IF - Uppsala-Kurd FK 0 - 4 IP Arkadien 1
2019-09-07 13:00 170102119 Tärnsjö IF - Procyon BK 4 - 2 Furuvallen 1
2019-09-07 14:00 170102116 Vattholma IF - Håbo FF 3 - 4 Änglavallen 1
2019-09-07 14:30 170102115 GoIF Kåre - Bälinge IF 1 - 1 Kårevallen 1
2019-09-07 17:00 170102117 FC Arlanda - Rasbo IK 7 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-14 13:00 170102121 Bälinge IF - Vattholma IF 2 - 2 Bälinge IP 2
2019-09-14 13:00 170102122 Månkarbo IF - GoIF Kåre 5 - 0 Tallparken 1
2019-09-14 13:00 170102125 Rasbo IK - Rimbo IF 6 - 1 Rasbo IP 1
2019-09-14 15:00 170102123 Procyon BK - Rådmansö SK 2 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-14 16:00 170102126 Håbo FF - FC Arlanda 0 - 1 Björkvallen 1
2019-09-15 18:00 170102124 Uppsala-Kurd FK - Tärnsjö IF 3 - 5 Valsätra Konstgräs
2019-09-21 14:00 170102127 Bälinge IF - Håbo FF 2 - 1 Bälinge IP 2
2019-09-21 14:00 170102128 FC Arlanda - Rimbo IF 2 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-21 14:00 170102129 Tärnsjö IF - Rasbo IK 1 - 4 Furuvallen 1
2019-09-21 14:00 170102130 Rådmansö SK - Uppsala-Kurd FK 1 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-21 14:00 170102131 GoIF Kåre - Procyon BK 2 - 2 Kårevallen 1
2019-09-21 14:00 170102132 Vattholma IF - Månkarbo IF 0 - 5 Änglavallen 1