Spelprogram - Dam Division 4 Östra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 15:00 230341002 Kimstad GoIF - Åby IF 4 - 0 Krokhagens IP
2019-04-22 15:30 230341003 Kuddby IF - IK Waria 2 - 0 Helgestad IP
2019-04-22 16:00 230341004 Ringarums IF - Skärblacka IF 1 - 7 Ringvallen
2019-04-27 15:00 230341006 Dagsberg/Bråvalla - Eneby BK B 1 - 5 Östra Husby IP
2019-04-27 15:15 230341010 Lotorps IF B - Kimstad GoIF 1 - 5 Grosvads IP
2019-04-28 13:00 230341008 IK Waria - Ringarums IF 5 - 0 Ektorps IP
2019-04-28 18:00 230341009 Åby IF - Kuddby IF 0 - 5 Åby IP
Maj
2019-05-01 16:30 230341001 Eneby BK B - Lotorps IF B 4 - 2 MAXIvallen
2019-05-05 17:00 230341012 Kimstad GoIF - Dagsberg/Bråvalla 9 - 0 Krokhagens IP
2019-05-05 17:00 230341013 Kuddby IF - Lotorps IF B 6 - 0 Helgestad IP
2019-05-05 17:00 230341014 Ringarums IF - Åby IF 2 - 1 Ringvallen
2019-05-05 17:00 230341015 Skärblacka IF - IK Waria 1 - 5 Skärblacka IP
2019-05-10 19:00 230341017 Eneby BK B - Kimstad GoIF 2 - 0 MAXIvallen
2019-05-10 19:00 230341018 Åby IF - Skärblacka IF 5 - 1 Åby IP
2019-05-12 17:00 230341019 Lotorps IF B - Ringarums IF 3 - 1 Grosvads IP
2019-05-12 17:30 230341016 Dagsberg/Bråvalla - Kuddby IF 1 - 3 Östra Husby IP
2019-05-18 14:00 230341025 IK Waria - Åby IF 3 - 0 Ektorps IP
2019-05-19 17:00 230341023 Ringarums IF - Dagsberg/Bråvalla 2 - 3 Ringvallen
2019-05-19 17:00 230341024 Skärblacka IF - Lotorps IF B 0 - 5 Skärblacka IP
2019-05-20 19:00 230341022 Kuddby IF - Eneby BK B 0 - 2 Helgestad IP
2019-05-26 16:00 230341027 Eneby BK B - Ringarums IF 4 - 0 MAXIvallen
2019-05-26 17:00 230341028 Kimstad GoIF - Kuddby IF 1 - 0 Krokhagens IP
2019-05-26 17:00 230341029 Lotorps IF B - IK Waria 1 - 3 Grosvads IP
2019-05-26 17:30 230341026 Dagsberg/Bråvalla - Skärblacka IF 3 - 2 Östra Husby IP
2019-05-29 19:00 230341033 Skärblacka IF - Eneby BK B 0 - 3 Skärblacka IP
Juni
2019-06-01 12:30 230341034 Dagsberg/Bråvalla - IK Waria 2 - 6 Dagsbergsvallen
2019-06-02 17:00 230341032 Ringarums IF - Kimstad GoIF 1 - 9 Ringvallen
2019-06-02 18:00 230341035 Åby IF - Lotorps IF B 2 - 3 Åby IP
2019-06-08 12:00 230341039 Kuddby IF - Ringarums IF 8 - 3 Helgestad IP
2019-06-09 17:00 230341038 Kimstad GoIF - Skärblacka IF 8 - 0 Krokhagens IP
2019-06-09 17:30 230341036 Dagsberg/Bråvalla - Åby IF 0 - 3 Dagsbergsvallen
2019-06-09 18:00 230341037 Eneby BK B - IK Waria 2 - 2 MAXIvallen
2019-06-15 13:00 230341044 Åby IF - Eneby BK B 1 - 3 Åby IP
2019-06-16 16:00 230341043 IK Waria - Kimstad GoIF 1 - 2 Ektorps IP
2019-06-16 17:00 230341042 Skärblacka IF - Kuddby IF 0 - 4 Skärblacka IP
2019-06-16 17:00 230341045 Lotorps IF B - Dagsberg/Bråvalla 2 - 0 Grosvads IP