Matchändringar - Västergötlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
P19 Div.1 2020 - Region 2
2020-06-13 15:00 FC Trollhättan - Utsiktens BK 2020-02-20 11:02
2020-09-12 15:00 FC Trollhättan - Skövde AIK 2020-02-20 11:03
2020-09-21 18:30 FC Trollhättan - Lidköpings FK 2020-02-20 11:00
P16 Nationell Grupp 3
2020-04-18 12:30 Stenungsunds IF - BK Häcken 2020-02-18 18:35
Herrar, Div 5 Västra
2020-05-19 19:00 Halvorstorps IS - IFK Trollhättan 2020-02-24 08:01
Herrar, Div 6 Vårgårda
2020-06-07 16:00 IK Friscopojkarna - Hjärtums IS 2020-02-19 15:23
2020-09-03 19:00 IK Friscopojkarna - Trollhättans FF 2020-02-19 08:55
Herrar, Div 6 Borås
2020-06-25 19:00 Brämhults IK - Hedareds BK 2020-02-19 10:30
2020-08-29 14:00 Gånghester/Målsryd - Hedareds BK 2020-02-19 07:46
Herrar, Div 6 Ulricehamn
2020-05-20 19:00 Hössna/Timmele - Länghems IF 2020-02-18 08:49
2020-08-22 15:00 Vartofta SK - Marbäcks IF 2020-02-19 07:02
Damer, Div 2 Norra Götaland
2020-06-05 19:30 Egnahems BK - Arentorp Helås FK 2020-02-24 08:10
Damer, Div 3 Östra
2020-06-25 19:00 Falköpings KIK U - IFK Värsås 2020-02-19 18:12
Damer, Div 3 Västra
2020-04-26 15:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Wargöns IK 2020-02-21 11:06
2020-05-15 19:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - IFK Örby U 2020-02-21 11:07
2020-05-24 15:00 Sollebrunns AIK - Vedums AIS 2020-02-18 13:50
2020-05-26 19:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Mariedals IK 2020-02-21 11:08
2020-06-16 19:00 Sollebrunns AIK - Mariedals IK 2020-02-18 13:51
2020-06-27 15:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Ulricehamns IFK U 1 2020-02-21 11:08
2020-08-07 19:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Vänersborgs IF 2020-02-21 11:09
2020-08-28 19:15 Fristad/Borgstena/Sparsör - Skoftebyns IF U 2020-02-21 11:10
2020-09-20 16:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 2020-02-21 11:11
Damer, Div 4 Östra
2020-04-16 19:00 Töreboda IK (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-23 10:44
2020-04-17 18:15 Björsäters IF (9:9) - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-22 10:31
2020-04-18 15:00 Jula BK - Korsberga/Fröjered 2020-02-21 14:52
2020-04-18 15:00 Hörnebo SK U (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-21 06:50
2020-04-19 17:00 IF Tymer (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-21 19:57
2020-04-21 18:30 Norra Fågelås IF (9:9) - IFK Hjo 2020-02-21 10:49
2020-04-24 18:30 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-20 20:21
2020-04-24 18:30 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Jula BK 2020-02-20 20:19
2020-04-25 11:00 IF Tymer (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-23 08:14
2020-04-25 15:00 Moholms SK (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-22 12:22
2020-04-26 14:00 Ulvåkers IF U - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-20 19:27
2020-04-26 15:00 IFK Hjo - Björsäters IF (9:9) 2020-02-20 21:33
2020-04-28 18:45 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-20 20:33
2020-04-29 18:45 Hörnebo SK U (9:9) - IFK Hjo 2020-02-21 06:51
2020-04-29 18:45 Björsäters IF (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-22 10:31
2020-04-29 18:45 IF Tymer (9:9) - Jula BK 2020-02-21 19:58
2020-04-29 18:45 Norra Fågelås IF (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-21 10:49
2020-04-29 19:00 Töreboda IK (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-23 10:44
2020-05-01 19:00 Moholms SK (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-22 12:23
2020-05-01 19:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-20 20:20
2020-05-03 13:00 Jula BK - Töreboda IK (9:9) 2020-02-21 14:52
2020-05-03 14:00 Ulvåkers IF U - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-20 19:27
2020-05-03 14:00 Korsberga/Fröjered - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-21 15:12
2020-05-04 19:00 IFK Hjo - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-20 21:34
2020-05-07 19:00 Töreboda IK (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-23 10:45
2020-05-08 19:00 Hörnebo SK U (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-21 06:51
2020-05-09 13:00 Björsäters IF (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-22 10:32
2020-05-10 15:00 IFK Hjo - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-20 21:34
2020-05-10 17:00 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-20 20:22
2020-05-11 19:00 Norra Fågelås IF (9:9) - Jula BK 2020-02-21 10:50
2020-05-15 19:00 Moholms SK (9:9) - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-22 12:23
2020-05-16 12:00 Jula BK - Björsäters IF (9:9) 2020-02-21 14:53
2020-05-16 13:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-20 20:25
2020-05-16 14:00 IF Tymer (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-21 20:03
2020-05-17 11:00 Ulvåkers IF U - IFK Hjo 2020-02-20 19:28
2020-05-17 14:00 Korsberga/Fröjered - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-21 15:03
2020-05-20 19:00 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-20 20:23
2020-05-22 19:00 Ulvåkers IF U - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-20 19:28
2020-05-23 15:00 IFK Hjo - Moholms SK (9:9) 2020-02-20 21:34
2020-05-24 15:00 Björsäters IF (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-22 10:32
2020-05-24 15:00 Hörnebo SK U (9:9) - Jula BK 2020-02-21 06:51
2020-05-25 19:00 Norra Fågelås IF (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-21 10:50
2020-05-28 19:00 IF Tymer (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-21 20:04
2020-05-29 19:00 Korsberga/Fröjered - IFK Hjo 2020-02-21 15:04
2020-05-29 19:00 Töreboda IK (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-23 10:46
2020-05-30 15:00 Moholms SK (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-22 12:24
2020-05-30 15:00 Jula BK - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-21 14:53
2020-05-31 18:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-20 20:26
2020-06-05 19:00 IFK Hjo - Jula BK 2020-02-20 21:35
2020-06-06 15:00 Björsäters IF (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-22 10:33
2020-06-06 15:00 Hörnebo SK U (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-21 06:52
2020-06-07 14:00 Ulvåkers IF U - Korsberga/Fröjered 2020-02-20 19:29
2020-06-07 17:00 IF Tymer (9:9) - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-23 08:15
2020-06-08 19:00 Moholms SK (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-22 12:25
2020-06-13 14:00 Korsberga/Fröjered - Moholms SK (9:9) 2020-02-21 15:05
2020-06-13 15:00 Jula BK - Ulvåkers IF U 2020-02-21 14:53
2020-06-15 19:00 IF Tymer (9:9) - IFK Hjo 2020-02-21 20:04
2020-06-15 19:00 Norra Fågelås IF (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-21 10:50
2020-06-16 19:00 Björsäters IF (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-22 10:33
2020-06-17 19:00 Töreboda IK (9:9) - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-23 10:47
2020-06-22 19:00 Moholms SK (9:9) - Jula BK 2020-02-22 12:25
2020-06-22 19:00 IFK Hjo - Töreboda IK (9:9) 2020-02-20 21:35
2020-06-22 19:00 Ulvåkers IF U - IF Tymer (9:9) 2020-02-20 19:29
2020-06-23 19:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-20 20:28
2020-06-23 19:00 Hörnebo SK U (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-21 06:52
2020-06-23 19:00 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-20 20:24
2020-06-30 18:30 IFK Hjo - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-20 21:35
2020-06-30 19:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-20 20:29
2020-06-30 19:00 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-20 20:25
2020-06-30 19:00 Korsberga/Fröjered - Jula BK 2020-02-21 15:06
2020-07-01 19:00 Ulvåkers IF U - Töreboda IK (9:9) 2020-02-20 19:30
2020-07-01 19:00 Moholms SK (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-22 12:26
2020-07-03 19:00 Björsäters IF (9:9) - IFK Hjo 2020-02-22 10:34
2020-07-04 15:00 Jula BK - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-21 14:54
2020-07-05 14:00 Korsberga/Fröjered - IF Tymer (9:9) 2020-02-23 19:57
2020-07-05 17:00 Hörnebo SK U (9:9) - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-21 06:53
2020-07-06 19:00 Töreboda IK (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-23 10:47
2020-07-06 19:00 Norra Fågelås IF (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-21 10:51
2020-08-07 19:00 IFK Hjo - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-20 21:36
2020-08-07 19:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-20 20:31
2020-08-08 14:00 Korsberga/Fröjered - Töreboda IK (9:9) 2020-02-21 15:06
2020-08-08 15:00 Jula BK - IF Tymer (9:9) 2020-02-21 14:54
2020-08-09 15:00 Moholms SK (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-22 12:26
2020-08-10 19:00 Ulvåkers IF U - Björsäters IF (9:9) 2020-02-20 19:30
2020-08-15 11:00 IF Tymer (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-21 20:05
2020-08-15 11:00 Mariestads BoIS FF U (9:9) - IFK Hjo 2020-02-20 20:25
2020-08-15 15:00 Töreboda IK (9:9) - Jula BK 2020-02-23 10:48
2020-08-16 15:00 Hörnebo SK U (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-21 14:42
2020-08-16 15:00 Björsäters IF (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-22 10:34
2020-08-17 18:45 Norra Fågelås IF (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-21 10:51
2020-08-21 18:45 Korsberga/Fröjered - Björsäters IF (9:9) 2020-02-21 15:07
2020-08-22 11:00 IF Tymer (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-21 20:05
2020-08-22 15:00 Moholms SK (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-22 12:27
2020-08-23 14:00 Ulvåkers IF U - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-20 19:31
2020-08-23 18:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - IFK Hjo 2020-02-20 20:34
2020-08-24 18:30 Jula BK - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-21 14:54
2020-08-26 18:30 Björsäters IF (9:9) - Jula BK 2020-02-22 10:37
2020-08-26 18:30 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-20 20:26
2020-08-26 18:30 Norra Fågelås IF (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-21 10:51
2020-08-26 18:30 Hörnebo SK U (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-21 06:53
2020-08-26 18:30 IFK Hjo - Ulvåkers IF U 2020-02-20 21:36
2020-08-26 19:00 Töreboda IK (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-23 10:48
2020-08-28 18:15 Moholms SK (9:9) - IFK Hjo 2020-02-22 12:27
2020-08-29 14:00 IF Tymer (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-21 20:05
2020-08-29 15:00 Jula BK - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-21 14:55
2020-08-30 14:00 Korsberga/Fröjered - Mariestads BoIS FF U (9:9) 2020-02-21 15:08
2020-08-30 18:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Ulvåkers IF U 2020-02-20 20:34
2020-08-31 19:00 Töreboda IK (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-23 10:49
2020-09-04 18:00 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Jula BK 2020-02-23 17:31
2020-09-04 18:00 Ulvåkers IF U - Moholms SK (9:9) 2020-02-20 19:31
2020-09-05 11:00 IFK Hjo - Korsberga/Fröjered 2020-02-20 21:36
2020-09-05 15:00 Norra Fågelås IF (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2020-02-21 10:52
2020-09-06 15:00 Björsäters IF (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-22 10:37
2020-09-06 15:00 Hörnebo SK U (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-21 06:54
2020-09-11 19:00 Töreboda IK (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 2020-02-23 10:50
2020-09-12 15:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Moholms SK (9:9) 2020-02-20 20:35
2020-09-12 15:00 Norra Fågelås IF (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-21 10:52
2020-09-12 15:00 Jula BK - IFK Hjo 2020-02-21 14:55
2020-09-13 14:00 Korsberga/Fröjered - Ulvåkers IF U 2020-02-21 15:09
2020-09-14 19:15 Mariestads BoIS FF U (9:9) - IF Tymer (9:9) 2020-02-23 17:27
2020-09-20 11:00 Ulvåkers IF U - Jula BK 2020-02-20 19:31
2020-09-20 15:00 Hörnebo SK U (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 2020-02-21 06:54
2020-09-20 15:00 IFK Hjo - IF Tymer (9:9) 2020-02-20 21:36
2020-09-20 15:00 Moholms SK (9:9) - Korsberga/Fröjered 2020-02-22 12:28
2020-09-20 17:00 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Björsäters IF (9:9) 2020-02-20 20:35
2020-09-21 19:15 Mariestads BoIS FF U (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2020-02-23 17:30
Damer, Div 4 Nordvästra
2020-04-16 18:30 Skara FC - Örslösa-Söne IK 2020-02-20 20:15
2020-04-17 18:30 Sils IF U (9:9) - Götene FK U 2020-02-20 20:35
2020-04-19 14:00 Vara SK - Mellby IK 2020-02-20 21:44
2020-04-21 18:30 Stenstorps IF - Skultorps IF U 2020-02-21 17:49
2020-04-24 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Rackeby/Kållandsö 2020-02-24 08:31
2020-04-25 15:00 Mellby IK - Skara FC 2020-02-20 21:46
2020-04-26 16:00 Skultorps IF U - Vara SK 2020-02-22 17:51
2020-04-26 17:00 Götene FK U - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-20 20:22
2020-04-26 17:30 Örslösa-Söne IK - Sils IF U (9:9) 2020-02-20 22:35
2020-04-29 18:30 Skara FC - Skultorps IF U 2020-02-20 20:16
2020-04-29 18:30 Vara SK - Stenstorps IF 2020-02-20 21:45
2020-04-29 18:45 Sils IF U (9:9) - Mellby IK 2020-02-20 20:36
2020-04-29 18:45 Rackeby/Kållandsö - Götene FK U 2020-02-21 21:36
2020-05-01 13:00 Stenstorps IF - Skara FC 2020-02-21 17:54
2020-05-02 12:30 Örslösa-Söne IK - Rackeby/Kållandsö 2020-02-20 22:36
2020-05-03 16:00 Skultorps IF U - Sils IF U (9:9) 2020-02-22 17:51
2020-05-03 17:00 Mellby IK - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-20 21:47
2020-05-04 19:00 Götene FK U - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-20 20:24
2020-05-06 19:00 Sils IF U (9:9) - Stenstorps IF 2020-02-20 20:36
2020-05-07 19:00 Skara FC - Vara SK 2020-02-20 20:17
2020-05-08 19:00 Rackeby/Kållandsö - Mellby IK 2020-02-21 21:37
2020-05-11 19:00 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Örslösa-Söne IK 2020-02-24 08:44
2020-05-15 19:00 Örslösa-Söne IK - Götene FK U 2020-02-20 22:36
2020-05-16 14:00 Vara SK - Sils IF U (9:9) 2020-02-20 21:45
2020-05-16 17:00 Stenstorps IF - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-21 17:57
2020-05-17 15:00 Skultorps IF U - Rackeby/Kållandsö 2020-02-22 17:51
2020-05-17 18:00 Mellby IK - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-20 21:47
2020-05-20 19:00 Götene FK U - Mellby IK 2020-02-20 20:25
2020-05-23 16:00 Sils IF U (9:9) - Skara FC 2020-02-20 20:36
2020-05-24 15:00 Rackeby/Kållandsö - Stenstorps IF 2020-02-21 21:38
2020-05-25 19:00 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Skultorps IF U 2020-02-24 08:44
2020-05-29 19:00 Skara FC - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-20 20:17
2020-05-30 16:00 Skultorps IF U - Götene FK U 2020-02-22 17:52
2020-05-31 18:00 Mellby IK - Örslösa-Söne IK 2020-02-20 21:48
2020-06-01 19:00 Stenstorps IF - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-21 17:59
2020-06-01 19:00 Vara SK - Rackeby/Kållandsö 2020-02-20 21:46
2020-06-07 15:00 Rackeby/Kållandsö - Skara FC 2020-02-21 21:39
2020-06-07 17:30 Örslösa-Söne IK - Skultorps IF U 2020-02-20 22:36
2020-06-07 19:00 Götene FK U - Stenstorps IF 2020-02-20 20:26
2020-06-08 19:00 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Vara SK 2020-02-24 08:45
2020-06-13 16:00 Skultorps IF U - Mellby IK 2020-02-22 17:52
2020-06-14 15:00 Sils IF U (9:9) - Rackeby/Kållandsö 2020-02-20 20:37
2020-06-15 18:30 Skara FC - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-20 20:18
2020-06-15 19:00 Stenstorps IF - Örslösa-Söne IK 2020-02-21 18:00
2020-06-16 19:30 Vara SK - Götene FK U 2020-02-20 21:47
2020-06-17 18:30 Skultorps IF U - Stenstorps IF 2020-02-22 17:52
2020-06-22 19:00 Mellby IK - Stenstorps IF 2020-02-20 21:48
2020-06-22 19:00 Örslösa-Söne IK - Vara SK 2020-02-20 22:37
2020-06-22 19:00 Rackeby/Kållandsö - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-21 21:40
2020-06-23 19:00 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Sils IF U (9:9) 2020-02-24 08:49
2020-06-23 19:00 Götene FK U - Skara FC 2020-02-20 20:37
2020-06-25 19:30 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-24 08:47
2020-06-27 15:00 Örslösa-Söne IK - Skara FC 2020-02-20 22:37
2020-06-28 17:00 Mellby IK - Vara SK 2020-02-20 21:49
2020-06-29 19:00 Götene FK U - Sils IF U (9:9) 2020-02-20 20:37
2020-07-02 19:00 Rackeby/Kållandsö - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-21 21:41
2020-07-02 19:00 Sils IF U (9:9) - Örslösa-Söne IK 2020-02-20 20:37
2020-07-02 19:30 Skara FC - Mellby IK 2020-02-20 20:19
2020-07-03 19:00 Vara SK - Skultorps IF U 2020-02-20 21:47
2020-08-07 19:00 Götene FK U - Rackeby/Kållandsö 2020-02-20 20:29
2020-08-09 16:00 Skultorps IF U - Skara FC 2020-02-22 17:52
2020-08-10 19:00 Mellby IK - Sils IF U (9:9) 2020-02-20 21:49
2020-08-10 19:00 Örslösa-Söne IK - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-20 22:38
2020-08-13 18:30 Skara FC - Stenstorps IF 2020-02-20 20:20
2020-08-15 12:30 Rackeby/Kållandsö - Örslösa-Söne IK 2020-02-21 21:42
2020-08-16 16:00 Sils IF U (9:9) - Skultorps IF U 2020-02-20 20:38
2020-08-16 17:00 Stenstorps IF - Vara SK 2020-02-21 18:04
2020-08-17 18:45 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Götene FK U 2020-02-24 08:51
2020-08-19 18:45 Stenstorps IF - Sils IF U (9:9) 2020-02-21 18:06
2020-08-20 18:45 Örslösa-Söne IK - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-20 22:38
2020-08-22 14:00 Vara SK - Skara FC 2020-02-20 21:48
2020-08-22 15:00 Mellby IK - Rackeby/Kållandsö 2020-02-20 21:50
2020-08-23 16:00 Skultorps IF U - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-22 17:53
2020-08-25 18:30 Sils IF U (9:9) - Vara SK 2020-02-20 20:38
2020-08-26 18:30 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Mellby IK 2020-02-24 08:51
2020-08-26 18:30 Götene FK U - Örslösa-Söne IK 2020-02-20 20:30
2020-08-26 18:30 Rackeby/Kållandsö - Skultorps IF U 2020-02-21 21:43
2020-08-28 18:30 Skara FC - Sils IF U (9:9) 2020-02-20 20:22
2020-08-30 13:00 Vara SK - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-23 10:26
2020-08-30 17:00 Stenstorps IF - Rackeby/Kållandsö 2020-02-21 18:07
2020-08-31 18:15 Skultorps IF U - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-22 17:53
2020-08-31 18:15 Mellby IK - Götene FK U 2020-02-20 21:50
2020-09-03 18:15 Örslösa-Söne IK - Mellby IK 2020-02-20 22:39
2020-09-03 19:00 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Stenstorps IF 2020-02-24 08:52
2020-09-05 13:00 Rackeby/Kållandsö - Vara SK 2020-02-21 21:44
2020-09-06 17:00 Götene FK U - Skultorps IF U 2020-02-20 20:32
2020-09-10 18:30 Skara FC - Rackeby/Kållandsö 2020-02-20 20:22
2020-09-12 13:00 Vara SK - Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) 2020-02-20 21:49
2020-09-12 13:00 Stenstorps IF - Götene FK U 2020-02-21 18:09
2020-09-13 14:00 Skultorps IF U - Örslösa-Söne IK 2020-02-22 17:50
2020-09-13 16:00 Sils IF U (9:9) - Saleby/Järpås (9:9) 2020-02-20 20:39
2020-09-19 12:00 Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) - Skara FC 2020-02-24 08:52
2020-09-19 12:00 Mellby IK - Skultorps IF U 2020-02-20 21:50
2020-09-19 12:30 Rackeby/Kållandsö - Sils IF U (9:9) 2020-02-21 21:45
2020-09-19 15:00 Götene FK U - Vara SK 2020-02-20 20:33
2020-09-19 15:00 Örslösa-Söne IK - Stenstorps IF 2020-02-20 22:39
2020-09-27 15:00 Skara FC - Götene FK U 2020-02-20 20:23
Damer, Div 4 Västra
2020-04-13 12:00 Vänersborgs FK U (9:9) - Skepplanda BTK U (9:9) 2020-02-22 11:59
2020-04-19 15:00 Vänersborgs FK U (9:9) - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-24 08:20
2020-04-25 16:00 Sjuntorps IF (9:9) - Göta/Edet 2020-02-19 20:11
2020-04-26 14:00 IK Gauthiod U - Lödöse Nygård IK U 2020-02-19 18:35
2020-04-28 19:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-20 17:02
2020-05-03 15:00 Göta/Edet - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-20 15:03
2020-05-03 16:00 Skepplanda BTK U (9:9) - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-20 21:55
2020-05-05 18:45 Lödöse Nygård IK U - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-20 06:38
2020-05-10 14:00 IK Gauthiod U - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-19 18:36
2020-05-10 16:00 Vänersborgs FK U (9:9) - Göta/Edet 2020-02-21 10:13
2020-05-11 19:00 Skepplanda BTK U (9:9) - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-20 22:01
2020-05-15 18:30 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-20 08:47
2020-05-17 14:00 Göta/Edet - Skepplanda BTK U (9:9) 2020-02-20 15:05
2020-05-17 17:00 Vänersborgs IF U (9:9) - IK Gauthiod U 2020-02-20 17:03
2020-05-18 18:45 Lödöse Nygård IK U - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-20 06:59
2020-05-20 19:00 Sjuntorps IF (9:9) - IK Gauthiod U 2020-02-19 20:12
2020-05-24 16:00 Skepplanda BTK U (9:9) - Lödöse Nygård IK U 2020-02-20 22:01
2020-05-24 18:00 Göta/Edet - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-20 15:06
2020-05-26 19:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-20 08:47
2020-05-31 13:00 Lödöse Nygård IK U - Göta/Edet 2020-02-20 07:11
2020-05-31 14:00 IK Gauthiod U - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-19 18:37
2020-05-31 17:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-20 17:04
2020-06-03 19:00 Skepplanda BTK U (9:9) - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-20 22:01
2020-06-03 19:00 Lödöse Nygård IK U - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-20 07:11
2020-06-06 14:00 Göta/Edet - Åsaka SK (9:9) 2020-02-20 15:07
2020-06-11 19:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Göta/Edet 2020-02-20 08:51
2020-06-13 18:00 IK Gauthiod U - Skepplanda BTK U (9:9) 2020-02-19 18:37
2020-06-21 17:00 Skepplanda BTK U (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-20 22:00
2020-06-21 18:00 Vänersborgs FK U (9:9) - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-24 09:31
2020-06-22 19:00 Lödöse Nygård IK U - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-20 07:13
2020-06-22 19:00 Göta/Edet - IK Gauthiod U 2020-02-20 15:07
2020-06-26 19:00 Göta/Edet - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-20 15:08
2020-06-29 19:00 Lödöse Nygård IK U - IK Gauthiod U 2020-02-20 07:13
2020-07-05 16:00 Vänersborgs FK U (9:9) - IK Gauthiod U 2020-02-21 10:14
2020-08-03 19:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-20 08:48
2020-08-05 19:00 Sjuntorps IF (9:9) - Lödöse Nygård IK U 2020-02-19 20:16
2020-08-10 19:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Skepplanda BTK U (9:9) 2020-02-20 17:08
2020-08-11 19:00 Sjuntorps IF (9:9) - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-19 20:14
2020-08-15 14:00 Lödöse Nygård IK U - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-20 07:14
2020-08-16 16:00 Göta/Edet - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-20 15:08
2020-08-16 16:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - IK Gauthiod U 2020-02-20 08:48
2020-08-21 18:30 Skepplanda BTK U (9:9) - Göta/Edet 2020-02-20 21:58
2020-08-23 16:00 Vänersborgs FK U (9:9) - Lödöse Nygård IK U 2020-02-21 10:15
2020-08-24 18:30 Sjuntorps IF (9:9) - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-19 20:17
2020-08-24 19:00 IK Gauthiod U - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-19 18:50
2020-08-25 18:30 Skepplanda BTK U (9:9) - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-20 22:00
2020-08-26 19:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Göta/Edet 2020-02-21 13:31
2020-08-30 16:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-20 08:49
2020-08-31 18:15 Lödöse Nygård IK U - Skepplanda BTK U (9:9) 2020-02-20 07:15
2020-08-31 19:00 IK Gauthiod U - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-19 18:50
2020-08-31 19:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-21 17:49
2020-09-06 14:00 Göta/Edet - Lödöse Nygård IK U 2020-02-20 15:11
2020-09-06 17:00 Sjuntorps IF (9:9) - Vänersborgs IF U (9:9) 2020-02-19 20:18
2020-09-07 20:00 Vänersborgs FK U (9:9) - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-21 10:16
2020-09-12 15:00 Sjuntorps IF (9:9) - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-19 20:19
2020-09-13 14:00 IK Gauthiod U - Vänersborgs FK U (9:9) 2020-02-19 18:55
2020-09-13 16:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Skepplanda BTK U (9:9) 2020-02-20 08:49
2020-09-16 19:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Lödöse Nygård IK U 2020-02-20 17:10
2020-09-19 12:00 Skepplanda BTK U (9:9) - IK Gauthiod U 2020-02-20 21:59
2020-09-19 14:00 Göta/Edet - Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 2020-02-20 15:12
2020-09-20 19:15 Vänersborgs FK U (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) 2020-02-21 10:16
2020-09-23 19:00 Vänersborgs IF U (9:9) - Trollhättans IF (9:9) 2020-02-20 17:11
2020-09-27 17:00 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A - Lödöse Nygård IK U 2020-02-20 08:50
Damer, Div 4 Mellersta
2020-04-24 19:30 Bergdalens IK U - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-21 10:02
2020-04-25 13:30 Södra Härene IF - Brämhults IK U 2020-02-21 08:39
2020-04-26 17:00 Äspereds IF - Östadkulle SK 2020-02-24 17:57
2020-04-27 18:45 Södra Ving/Timmele U - IK Friscopojkarna U 2020-02-20 20:08
2020-04-28 19:00 Brämhults IK U - Bergdalens IK U 2020-02-21 15:48
2020-05-04 19:00 Östadkulle SK - Södra Ving/Timmele U 2020-02-22 09:17
2020-05-04 19:00 IK Friscopojkarna U - Södra Härene IF 2020-02-20 20:43
2020-05-04 19:00 Kabel Åttio/Byttorp - Alingsås KIK U 2020-02-20 21:26
2020-05-07 19:00 Äspereds IF - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-24 17:58
2020-05-08 19:00 Södra Härene IF - Södra Ving/Timmele U 2020-02-21 08:39
2020-05-11 19:00 Alingsås KIK U - Brämhults IK U 2020-02-20 20:57
2020-05-11 19:30 Bergdalens IK U - IK Friscopojkarna U 2020-02-21 10:02
2020-05-14 19:15 Brämhults IK U - Äspereds IF 2020-02-21 15:51
2020-05-16 13:00 Östadkulle SK - Södra Härene IF 2020-02-22 09:18
2020-05-18 19:00 Södra Ving/Timmele U - Bergdalens IK U 2020-02-20 20:09
2020-05-18 19:00 IK Friscopojkarna U - Alingsås KIK U 2020-02-20 20:44
2020-05-19 19:15 Kabel Åttio/Byttorp - Östadkulle SK 2020-02-20 21:26
2020-05-24 18:00 Äspereds IF - IK Friscopojkarna U 2020-02-24 17:58
2020-05-25 19:00 Alingsås KIK U - Södra Ving/Timmele U 2020-02-20 20:58
2020-05-25 19:30 Bergdalens IK U - Södra Härene IF 2020-02-21 10:03
2020-05-26 19:30 Brämhults IK U - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-21 15:52
2020-05-28 19:00 Södra Härene IF - Alingsås KIK U 2020-02-21 08:40
2020-05-28 19:00 Södra Ving/Timmele U - Äspereds IF 2020-02-20 20:09
2020-05-28 19:00 Östadkulle SK - Bergdalens IK U 2020-02-22 09:18
2020-06-01 19:00 Kabel Åttio/Byttorp - IK Friscopojkarna U 2020-02-20 21:27
2020-06-04 19:00 Äspereds IF - Södra Härene IF 2020-02-24 17:58
2020-06-07 17:00 Alingsås KIK U - Bergdalens IK U 2020-02-20 20:59
2020-06-09 19:00 Östadkulle SK - Brämhults IK U 2020-02-22 09:19
2020-06-10 19:00 Södra Ving/Timmele U - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-20 20:10
2020-06-15 19:00 IK Friscopojkarna U - Brämhults IK U 2020-02-20 20:45
2020-06-16 19:00 Östadkulle SK - Alingsås KIK U 2020-02-22 09:19
2020-06-16 19:00 Bergdalens IK U - Äspereds IF 2020-02-21 11:16
2020-06-16 19:30 Brämhults IK U - Södra Ving/Timmele U 2020-02-21 16:08
2020-06-22 19:00 Kabel Åttio/Byttorp - Södra Härene IF 2020-02-20 21:28
2020-06-22 19:00 Äspereds IF - Alingsås KIK U 2020-02-24 17:59
2020-06-25 19:00 Alingsås KIK U - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-20 21:02
2020-06-28 17:00 Kabel Åttio/Byttorp - Bergdalens IK U 2020-02-20 21:28
2020-06-29 19:00 IK Friscopojkarna U - Södra Ving/Timmele U 2020-02-20 20:46
2020-06-29 19:00 Östadkulle SK - Äspereds IF 2020-02-22 09:35
2020-06-30 19:00 Brämhults IK U - Södra Härene IF 2020-02-21 16:08
2020-08-07 19:00 Södra Härene IF - IK Friscopojkarna U 2020-02-21 08:40
2020-08-08 15:00 Södra Ving/Timmele U - Östadkulle SK 2020-02-20 20:10
2020-08-10 19:30 Bergdalens IK U - Brämhults IK U 2020-02-21 11:16
2020-08-12 19:00 Östadkulle SK - IK Friscopojkarna U 2020-02-22 09:20
2020-08-13 19:00 Kabel Åttio/Byttorp - Äspereds IF 2020-02-20 21:29
2020-08-14 19:00 Södra Ving/Timmele U - Södra Härene IF 2020-02-20 20:10
2020-08-16 14:30 Brämhults IK U - Alingsås KIK U 2020-02-21 16:10
2020-08-17 18:45 IK Friscopojkarna U - Bergdalens IK U 2020-02-20 20:47
2020-08-21 18:45 Södra Härene IF - Östadkulle SK 2020-02-21 08:40
2020-08-21 19:30 Bergdalens IK U - Södra Ving/Timmele U 2020-02-21 11:17
2020-08-22 15:30 Äspereds IF - Brämhults IK U 2020-02-24 17:59
2020-08-23 17:00 Alingsås KIK U - IK Friscopojkarna U 2020-02-20 21:03
2020-08-29 14:00 Östadkulle SK - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-22 09:20
2020-08-30 17:00 Södra Härene IF - Bergdalens IK U 2020-02-21 08:40
2020-08-30 17:00 IK Friscopojkarna U - Äspereds IF 2020-02-20 20:48
2020-08-30 17:00 S��dra Ving/Timmele U - Alingsås KIK U 2020-02-20 20:10
2020-09-03 18:15 Äspereds IF - Södra Ving/Timmele U 2020-02-24 17:59
2020-09-03 19:15 Kabel Åttio/Byttorp - Brämhults IK U 2020-02-20 21:30
2020-09-04 19:00 Alingsås KIK U - Södra Härene IF 2020-02-20 21:04
2020-09-06 17:00 Bergdalens IK U - Östadkulle SK 2020-02-21 11:18
2020-09-11 19:00 Brämhults IK U - Östadkulle SK 2020-02-21 16:12
2020-09-12 13:33 Södra Härene IF - Äspereds IF 2020-02-21 08:41
2020-09-13 17:00 IK Friscopojkarna U - Kabel Åttio/Byttorp 2020-02-20 20:48
2020-09-13 18:00 Bergdalens IK U - Alingsås KIK U 2020-02-21 11:18
2020-09-16 19:00 Alingsås KIK U - Östadkulle SK 2020-02-23 12:07
2020-09-16 19:00 Brämhults IK U - IK Friscopojkarna U 2020-02-21 16:38
2020-09-17 19:00 Kabel Åttio/Byttorp - Södra Ving/Timmele U 2020-02-20 21:31
2020-09-20 17:00 Äspereds IF - Bergdalens IK U 2020-02-24 18:00
Damer, Div 4 Södra
2020-04-22 19:00 Svenljunga IK U - Hus FF (9:9) 2020-02-19 19:48
2020-04-23 18:30 Hyssna IF - Toarpsalliansen 2020-02-20 12:31
2020-04-24 19:00 Kronängs IF - IF Elfsborg 2020-02-19 21:54
2020-04-25 19:00 Kinna IF - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-22 08:01
2020-04-26 17:00 IFK Öxnevalla (9:9) - Nittorps IK U 2020-02-19 21:54
2020-04-28 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Svenljunga IK U 2020-02-21 12:51
2020-04-29 18:30 Toarpsalliansen - Kinna IF 2020-02-21 13:49
2020-04-29 18:45 Hus FF (9:9) - IF Elfsborg 2020-02-20 10:31
2020-05-03 16:00 Nittorps IK U - Hyssna IF 2020-02-19 20:10
2020-05-03 18:00 Kronängs IF - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-19 21:54
2020-05-07 18:30 Hyssna IF - Kronängs IF 2020-02-20 12:32
2020-05-08 19:00 Kinna IF - Nittorps IK U 2020-02-22 08:08
2020-05-08 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Hus FF (9:9) 2020-02-21 06:13
2020-05-10 18:00 IFK Öxnevalla (9:9) - IF Elfsborg 2020-02-19 21:51
2020-05-10 18:30 Svenljunga IK U - Toarpsalliansen 2020-02-19 19:48
2020-05-13 19:00 Hus FF (9:9) - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-20 10:32
2020-05-14 19:00 Toarpsalliansen - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-21 13:50
2020-05-16 12:00 IF Elfsborg - Hyssna IF 2020-02-19 17:41
2020-05-17 18:00 Kronängs IF - Kinna IF 2020-02-19 21:54
2020-05-18 18:30 Nittorps IK U - Svenljunga IK U 2020-02-19 20:10
2020-05-22 19:00 Kinna IF - IF Elfsborg 2020-02-22 08:17
2020-05-24 17:00 Toarpsalliansen - Hus FF (9:9) 2020-02-21 13:52
2020-05-25 18:30 Hyssna IF - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-20 12:32
2020-05-25 18:30 Svenljunga IK U - Kronängs IF 2020-02-19 19:49
2020-05-25 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Nittorps IK U 2020-02-21 06:13
2020-05-27 19:00 Hus FF (9:9) - Hyssna IF 2020-02-20 10:33
2020-05-28 19:30 Kronängs IF - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-19 21:55
2020-05-30 14:00 IF Elfsborg - Svenljunga IK U 2020-02-19 17:42
2020-05-31 13:00 Nittorps IK U - Toarpsalliansen 2020-02-19 20:11
2020-05-31 18:00 IFK Öxnevalla (9:9) - Kinna IF 2020-02-19 21:52
2020-06-04 19:00 Svenljunga IK U - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-19 19:50
2020-06-05 19:00 Nittorps IK U - Hus FF (9:9) 2020-02-19 20:11
2020-06-05 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - IF Elfsborg 2020-02-21 06:14
2020-06-07 17:00 Kinna IF - Hyssna IF 2020-02-22 08:18
2020-06-07 17:00 Toarpsalliansen - Kronängs IF 2020-02-21 13:52
2020-06-12 19:00 Kinna IF - Hus FF (9:9) 2020-02-22 08:18
2020-06-13 15:00 Hyssna IF - Svenljunga IK U 2020-02-20 12:32
2020-06-14 17:00 IF Elfsborg - Toarpsalliansen 2020-02-19 17:46
2020-06-14 18:00 IFK Öxnevalla (9:9) - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-19 21:52
2020-06-15 19:15 Kronängs IF - Nittorps IK U 2020-02-19 21:55
2020-06-17 19:00 Svenljunga IK U - Kinna IF 2020-02-19 19:51
2020-06-22 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Hyssna IF 2020-02-21 06:14
2020-06-22 19:00 Hus FF (9:9) - Kronängs IF 2020-02-21 14:02
2020-06-22 19:00 Nittorps IK U - IF Elfsborg 2020-02-19 20:12
2020-06-22 19:00 Toarpsalliansen - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-21 13:53
2020-06-25 19:00 Toarpsalliansen - Hyssna IF 2020-02-21 13:53
2020-06-25 19:00 Hus FF (9:9) - Svenljunga IK U 2020-02-20 10:34
2020-06-28 12:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Kinna IF 2020-02-21 06:14
2020-06-28 18:00 IF Elfsborg - Kronängs IF 2020-02-19 17:44
2020-06-29 19:00 Nittorps IK U - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-19 20:12
2020-08-06 19:00 Hyssna IF - Nittorps IK U 2020-02-20 12:33
2020-08-07 19:00 IF Elfsborg - Hus FF (9:9) 2020-02-19 17:45
2020-08-09 13:00 Kinna IF - Toarpsalliansen 2020-02-22 08:19
2020-08-09 18:00 IFK Öxnevalla (9:9) - Kronängs IF 2020-02-19 21:52
2020-08-10 19:00 Svenljunga IK U - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-19 19:51
2020-08-12 19:00 Hus FF (9:9) - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-21 14:02
2020-08-16 18:00 IF Elfsborg - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-19 17:45
2020-08-17 18:45 Nittorps IK U - Kinna IF 2020-02-19 20:13
2020-08-17 19:00 Toarpsalliansen - Svenljunga IK U 2020-02-21 13:59
2020-08-17 19:30 Kronängs IF - Hyssna IF 2020-02-19 21:56
2020-08-21 18:30 IFK Öxnevalla (9:9) - Hus FF (9:9) 2020-02-19 21:53
2020-08-21 18:45 Hyssna IF - IF Elfsborg 2020-02-20 12:33
2020-08-21 19:00 Kinna IF - Kronängs IF 2020-02-22 08:20
2020-08-22 12:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Toarpsalliansen 2020-02-21 06:15
2020-08-24 18:30 Svenljunga IK U - Nittorps IK U 2020-02-19 19:55
2020-08-28 19:00 IF Elfsborg - Kinna IF 2020-02-19 17:45
2020-08-28 19:00 Kronängs IF - Svenljunga IK U 2020-02-19 21:56
2020-08-29 13:00 Hus FF (9:9) - Toarpsalliansen 2020-02-20 10:35
2020-08-30 18:15 IFK Öxnevalla (9:9) - Hyssna IF 2020-02-19 21:53
2020-08-31 19:00 Nittorps IK U - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-19 20:35
2020-09-04 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - Kronängs IF 2020-02-21 12:52
2020-09-04 19:00 Kinna IF - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-22 08:21
2020-09-05 13:00 Hyssna IF - Hus FF (9:9) 2020-02-20 12:33
2020-09-07 18:00 Toarpsalliansen - Nittorps IK U 2020-02-21 13:56
2020-09-07 18:30 Svenljunga IK U - IF Elfsborg 2020-02-19 19:57
2020-09-12 18:00 IF Elfsborg - Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) 2020-02-19 17:46
2020-09-13 16:00 Hus FF (9:9) - Nittorps IK U 2020-02-21 14:03
2020-09-13 17:00 IFK Öxnevalla (9:9) - Svenljunga IK U 2020-02-19 21:53
2020-09-13 17:00 Hyssna IF - Kinna IF 2020-02-20 12:34
2020-09-14 19:30 Kronängs IF - Toarpsalliansen 2020-02-19 21:56
2020-09-16 18:30 Svenljunga IK U - Hyssna IF 2020-02-19 19:54
2020-09-20 15:00 Hus FF (9:9) - Kinna IF 2020-02-21 14:03
2020-09-20 17:00 Toarpsalliansen - IF Elfsborg 2020-02-21 13:56
2020-09-21 19:00 Nittorps IK U - Kronängs IF 2020-02-19 20:14
2020-09-22 19:00 Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors U (9:9) - IFK Öxnevalla (9:9) 2020-02-21 12:52
Herrar, InterSport Cup - Grupp 28
2020-03-11 19:30 Kinnahults IF - Länghems IF 2020-02-24 13:12
Pojkar, Junior DM
2020-03-27 19:30 Rydboholms SK - Halvorstorps IS 2020-02-24 16:18
2020-03-29 12:00 Trollhättan BOIS - IFK Skövde FK 2020-02-22 10:18
2020-03-29 15:00 Trollhättans FF - Skövde AIK 2020-02-20 14:23
2020-04-01 19:15 Kronängs IF - Norrby IF 2020-02-21 14:43
2020-04-04 12:00 Sils IF - Skoftebyns IF 2020-02-23 18:46
2020-04-04 15:00 Alingsås IF FF - Ulricehamns IFK 2020-02-21 12:02
2020-04-05 17:00 Wargöns IK - FC Trollhättan 2020-02-21 12:29
Pojkar, P16-DM
2020-04-05 10:30 Alingsås IF FF - Holmalunds IF Alingsås 2020-02-21 12:55
2020-04-18 11:00 Halvorstorps IS - Vara SK 2020-02-21 17:03
Flickor, F19-DM
2020-04-05 16:00 Bergdalens IK - Ulvåkers IF 2020-02-19 11:29
Flickor, F16-DM
2020-04-05 11:00 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod 2020-02-24 10:10
2020-04-13 16:00 Skövde Kvinnliga IK - Kinna IF 2020-02-21 08:59
Herrar, Träningsmatcher
2020-02-23 18:00 Äspereds IF - Bergdalens IK 2020-02-22 16:54
2020-02-26 19:00 Sandareds IF A - Rydboholms SK 2020-02-24 15:08
2020-02-27 20:00 Trollhättans Fotbollsförening - Halvorstorps IS 2020-02-24 13:39
2020-02-29 11:00 Elmer-Fåglum FK - IK Friscopojkarna 2020-02-18 13:37
2020-03-28 13:00 Tvärred-Vegby FC - Grevie GIK 2020-02-18 10:11
2020-04-03 19:00 Töreboda IK - Tidavads IF 2020-02-24 08:31
2020-04-06 19:00 Jung/Kvänum 10 IF - Källby IF 2020-02-19 08:51
Damer, Träningsmatcher
2020-04-05 12:00 Moholms SK - Sils IF Utveckling 2020-02-18 09:02
Pojkar Träningsmatcher
2020-04-04 14:15 Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J - Kronängs IF J 2020-02-18 08:37