Spelprogram - Flickor Div 6 Södra höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF F08 Anders Brännlund 0703900281 Röd/Röd/röd
Ersmarks IK F08 Lisa Ahlner 0735120907 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Linda Åström 0706265608 Svart/Svart/Svart
HTF F-08 Ellinor Andersson 0761453199 Svart/ svart/ svart
Hörnefors IF F06/09 Anna Sondell 0768378878 Röd/Röd/Röd
Hörnsjö IF /Nordmaling Amanda Olofsson 0706421879 Röd/Svart/Röd
Obbola IK F07/08 Peter Sjögren 0703047275 Grön/Svart/Svart
Röbäcks IF F08 Blå Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF F08 Röd Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK 1 Anna Hermanson 0725246597 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK F08 Tobias Lundberg 0730695949 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF F08 Åsa Lindqvist Strandberg 0703095928 Gul/Svart/Svart
Stöcke IF F08/09 Katrin Jonsson 0706257282 Blå/Blå/Blå
Sävar IK F-08 Peter Andersson 0702162898 Röd/Röd/Röd
Täfteå IK F07/08 Viktoria Ersson 0702992799 Röd/Röd/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-04 Sandåkerns SK F08 - Ersmarks IK F08 Grubbevallen
2019-08-04 11:00 Betsele IF F08 - Sävar IK F-08 Tannens IP
2019-08-04 13:00 Hörnefors IF F06/09 - Täfteå IK F07/08 Nordahlsvallen
2019-08-04 15:00 HTF F-08 - Röbäcks IF F08 Röd Klacken IP
2019-08-04 15:30 Röbäcks IF F08 Blå - Spöland Vännäs IF F08 Röbäcks IP
2019-08-11 Röbäcks IF F08 Röd - Hörnefors IF F06/09 Röbäcks IP
2019-08-11 Hörnsjö IF /Nordmaling - Obbola IK F07/08 Norrskenshallen IP Fotboll
2019-08-11 15:00 Ersmarks IK F08 - Betsele IF F08 Ersmarks IP
2019-08-11 18:00 Sävar IK F-08 - Stöcke IF F08/09 Multiarenan
2019-08-11 18:00 Sandviks IK 1 - Röbäcks IF F08 Blå Storsjö Arena
2019-08-12 18:30 Täfteå IK F07/08 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Täfteborg
2019-08-14 18:00 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - Hörnsjö IF /Nordmaling Innertavle IP
2019-08-15 18:30 Spöland Vännäs IF F08 - Sandåkerns SK F08 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-08-17 14:00 Obbola IK F07/08 - Sandviks IK 1 Brovallen
2019-08-18 Sandåkerns SK F08 - Sandviks IK 1 Grubbevallen
2019-08-18 11:00 Betsele IF F08 - Spöland Vännäs IF F08 Tannens IP
2019-08-18 13:15 HTF F-08 - Sävar IK F-08 Klacken IP
2019-08-18 15:00 Täfteå IK F07/08 - Hörnsjö IF /Nordmaling
2019-08-18 15:30 Röbäcks IF F08 Blå - Obbola IK F07/08 Röbäcks IP
2019-08-18 18:00 Stöcke IF F08/09 - Ersmarks IK F08 Stöckesbua IP
2019-08-18 18:15 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - Röbäcks IF F08 Röd Sjöfrun
2019-08-22 18:30 Spöland Vännäs IF F08 - Stöcke IF F08/09 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-08-24 10:00 Sävar IK F-08 - Hörnefors IF F06/09 Multiarenan
2019-08-24 11:00 Obbola IK F07/08 - Sandåkerns SK F08 PåÄngen
2019-08-25 14:00 Sandviks IK 1 - Betsele IF F08 Sandviks IP
2019-08-25 15:00 Ersmarks IK F08 - HTF F-08 Ersmarks IP
2019-08-25 15:30 Röbäcks IF F08 Röd - Täfteå IK F07/08 Röbäcks IP
2019-08-25 17:30 Hörnsjö IF /Nordmaling - Röbäcks IF F08 Blå Norrskenshallen Fotboll
2019-08-31 10:00 Stöcke IF F08/09 - Sandviks IK 1 Stöckesbua IP
2019-08-31 15:00 Hörnefors IF F06/09 - Ersmarks IK F08
September
2019-09-01 Sandåkerns SK F08 - Röbäcks IF F08 Blå Grubbevallen
2019-09-01 11:00 Betsele IF F08 - Obbola IK F07/08 Tannens IP
2019-09-01 15:30 Röbäcks IF F08 Röd - Hörnsjö IF /Nordmaling Röbäcks IP
2019-09-01 18:00 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - Sävar IK F-08 Sjöfrun
2019-09-01 18:00 HTF F-08 - Spöland Vännäs IF F08 Flurkmark IP
2019-09-05 18:30 Spöland Vännäs IF F08 - Hörnefors IF F06/09 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-09-07 11:00 Obbola IK F07/08 - Stöcke IF F08/09 PåÄngen
2019-09-07 11:00 Sävar IK F-08 - Täfteå IK F07/08 Multiarenan
2019-09-08 14:00 Sandviks IK 1 - HTF F-08 Storsjö Arena
2019-09-08 15:30 Röbäcks IF F08 Blå - Betsele IF F08 Röbäcks IP
2019-09-08 16:30 Ersmarks IK F08 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Ersmarks IP
2019-09-08 17:30 Hörnsjö IF /Nordmaling - Sandåkerns SK F08 Norrskenshallen Fotboll
2019-09-15 13:00 Hörnefors IF F06/09 - Sandviks IK 1 Nordahlsvallen
2019-09-15 13:15 HTF F-08 - Obbola IK F07/08 Hissjö IP
2019-09-15 15:00 Betsele IF F08 - Sandåkerns SK F08 Tannens IP
2019-09-15 15:30 Röbäcks IF F08 Röd - Sävar IK F-08 Röbäcks IP
2019-09-15 16:30 Stöcke IF F08/09 - Röbäcks IF F08 Blå Stöckesbua IP
2019-09-15 18:15 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - Spöland Vännäs IF F08 Sjöfrun
2019-09-16 18:00 Täfteå IK F07/08 - Ersmarks IK F08 Täfteborg
2019-09-22 13:00 Hörnefors IF F06/09 - Hörnsjö IF /Nordmaling Nordahlsvallen
2019-09-22 15:00 Stöcke IF F08/09 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Stöckesbua IP
2019-09-22 16:30 Ersmarks IK F08 - Röbäcks IF F08 Röd Ersmarks IP
2019-09-22 18:00 Täfteå IK F07/08 - HTF F-08 Täfteborg