Spelprogram - Flickor Div 6 Södra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit Andreas Olsson 0703096314 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå F-07/08 Josefin Brännvall 0703497791 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (F08) Maria Elmros 0706148122 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK F07/08 Johan Larsson 0730479864 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Tegsödra Umeå IF F-08 1 Sara Strömberg 0702910872 Blå/Blå/Svart
Tegsödra Umeå IF F-08 2 Sara Strömberg 0702910872 Blå/Blå/Svart
Umedalens IF F08 Erik Karlsson 0725055541 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-03 10:45 Mariehem SK (F08) - Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit MSK Arena
2019-08-04 Umedalens IF F08 - Robertsfors IK F07/08 Umedalens IP
2019-08-04 18:00 Tegsödra Umeå IF F-08 2 - IFK Umeå F-07/08 Tegstunets IP
2019-08-10 11:45 Robertsfors IK F07/08 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit Stantorsvallen
2019-08-11 18:00 Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Mariehem SK (F08) Tegstunets IP
2019-08-11 18:30 IFK Umeå F-07/08 - Umedalens IF F08 Minerva
2019-08-17 10:30 Mariehem SK (F08) - Robertsfors IK F07/08 MSK Arena
2019-08-17 12:45 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - IFK Umeå F-07/08 Carlshöjdsskolans IP
2019-08-18 (Inst.) Tegsödra Umeå IF F-08 2 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Tegs IP
2019-08-19 17:30 Umedalens IF F08 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Päråkern Södra
2019-08-24 14:30 Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Umedalens IF F08 Tegstunets IP
2019-08-25 12:00 Robertsfors IK F07/08 - IFK Umeå F-07/08 Stantorsvallen
2019-08-25 18:00 Tegsödra Umeå IF F-08 2 - Mariehem SK (F08) Tegstunets IP
2019-08-31 10:30 Mariehem SK (F08) - IFK Umeå F-07/08 MSK Arena
2019-08-31 12:45 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Carlshöjdsskolans IP
September
2019-09-01 09:00 Umedalens IF F08 - Tegsödra Umeå IF F-08 2 Umedalens IP Söder
2019-09-08 11:30 Umedalens IF F08 - Mariehem SK (F08) Umedalens IP Söder
2019-09-08 13:00 Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Robertsfors IK F07/08 Tegstunets IP
2019-09-08 14:30 Tegsödra Umeå IF F-08 2 - Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit Tegstunets IP
2019-09-11 19:15 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Umedalens IF F08 Sjöfrun
2019-09-15 15:00 Robertsfors IK F07/08 - Tegsödra Umeå IF F-08 2 Stantorsvallen
2019-09-15 19:00 IFK Umeå F-07/08 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Vildmannavallen IP
2019-09-21 12:45 Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Tegsödra Umeå IF F-08 2 Carlshöjdsskolans IP
2019-09-22 11:30 IFK Umeå F-07/08 - Mariehem SK (F08) Vildmannavallen IP
2019-09-22 12:00 Robertsfors IK F07/08 - Tegsödra Umeå IF F-08 1 Stantorsvallen