Spelprogram - Flickor Div 5 Södra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 Maria Ivarsson 0702390493 Blå/Blå/Blå
HTF 07 Svart Angelica Lindgren 0706677546 Svart/svart/svart
Mariehem SK (F07) Nina Mattsson 0702431046 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK F06 Linda Gradin Forsgren 0705660967 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF F07 Röd Marie Björkman Röd/Blå/Röd
Sandåkerns SK F07 Vit Roger Enqvist 090143395 0706263931 Röd/Röd/Röd
Stöcke IF F06/07 Erika Nyman 0730754230 Blå/Blå/Blå
Sävar IK F-07 Sandra Löfling Westerlund 0702976417 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF F07 2 Malin Jonsson 0706783189 Gul/Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-04 12:00 Sandåkerns SK F07 Vit - Röbäcks IF F07 Röd Grubbevallen
2019-08-04 14:30 Tegsödra Umeå IF F07 2 - Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 Tegstunets IP
2019-08-04 15:00 Stöcke IF F06/07 - Mariehem SK (F07)
2019-08-04 18:30 Sävar IK F-07 - Robertsfors IK F06 Skogsvallen
2019-08-07 16:30 Mariehem SK (F07) - HTF 07 Svart MSK Arena
2019-08-11 10:30 Röbäcks IF F07 Röd - Tegsödra Umeå IF F07 2 Röbäcks IP
2019-08-11 16:00 Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 - Stöcke IF F06/07 Stenmyrvallens IP
2019-08-15 17:00 Robertsfors IK F06 - Sandåkerns SK F07 Vit Stantorsvallen
2019-08-16 18:30 HTF 07 Svart - Sävar IK F-07 Flurkmark IP
2019-08-17 10:30 Mariehem SK (F07) - Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 MSK Arena
2019-08-17 13:00 Tegsödra Umeå IF F07 2 - Robertsfors IK F06 Tegstunets IP
2019-08-21 19:15 Sävar IK F-07 - Sandåkerns SK F07 Vit Skogsvallen
2019-08-22 19:00 Stöcke IF F06/07 - Röbäcks IF F07 Röd Stöckesbua IP
2019-08-23 18:30 Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 - HTF 07 Svart Stenmyrvallens IP
2019-08-24 10:30 Röbäcks IF F07 Röd - Mariehem SK (F07) Röbäcks IP
2019-08-24 18:00 Robertsfors IK F06 - Stöcke IF F06/07 Stantorsvallen
2019-08-31 10:30 HTF 07 Svart - Sandåkerns SK F07 Vit Hissjö IP
2019-08-31 10:30 Mariehem SK (F07) - Robertsfors IK F06 MSK Arena
2019-08-31 11:00 Stöcke IF F06/07 - Tegsödra Umeå IF F07 2
September
2019-09-01 13:00 Tegsödra Umeå IF F07 2 - Sävar IK F-07 Tegstunets IP
2019-09-01 14:00 Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 - Röbäcks IF F07 Röd Stenmyrvallens IP
2019-09-07 12:30 Sandåkerns SK F07 Vit - Tegsödra Umeå IF F07 2 Grubbevallen
2019-09-08 10:30 Röbäcks IF F07 Röd - HTF 07 Svart Röbäcks IP
2019-09-08 14:30 Robertsfors IK F06 - Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 Stantorsvallen
2019-09-08 17:30 Sävar IK F-07 - Stöcke IF F06/07 Sävar IP
2019-09-14 10:30 Mariehem SK (F07) - Sävar IK F-07 MSK Arena
2019-09-15 12:30 Röbäcks IF F07 Röd - Robertsfors IK F06 Röbäcks IP
2019-09-15 13:30 HTF 07 Svart - Tegsödra Umeå IF F07 2 Klacken IP
2019-09-15 15:00 Stöcke IF F06/07 - Sandåkerns SK F07 Vit
2019-09-22 11:00 Sandåkerns SK F07 Vit - Mariehem SK (F07) Grubbevallen
2019-09-22 14:00 Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 - Sävar IK F-07 Stenmyrvallens IP
2019-09-22 15:00 Robertsfors IK F06 - HTF 07 Svart Stantorsvallen