Spelprogram - Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bygdeå GIF P 09/10 Jessica Lindmark 0704160086 Blå/Blå/Blå
Ersboda SK P09 Erika Eriksson 0738002259 röd/svart/röd
Ersmarks IK P09 Jenny Strandelin 0702145322 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P10 CS Lisa Klaminder 0702341868 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart Jens Daniel Ålstig 0706317428 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit Jens Daniel Ålstig 0706317428 Svart/Svart/Svart
HTF Jon Nilsson 0705954265 0705954265 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P-09 Josefin Brännvall 0703497791 Vit/Blå/Vit
Lycksele IF 09 lag 1 Niclas Bolmhagen 0702230114 Blå/Vit/Vit/vit
Lycksele IF 09 Lag 2 Niclas Bolmhagen 0702230114 Blå/Vit/Vit/vit
Mariehem SK (P09) Grön 1 Johan Karlsson 0735150272 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P09) Grön 2 Johan Karlsson 0735150272 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P09) Vit1 Magdalena Grahn Grön/Svart/Grön
Sandåkerns SK P09 Vit Martin Wiklund 0706858455 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 Sofie Dahlberg 0706971897 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P09 Vit Patrik Westling 0703411350 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK -09 Röd Katarina Gref 0702643379 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P09 svart Fredrik Jeppsson 0706891978 Svart/Svart/gul
Vindelns IF Kristina Ivarsson 0730330358 Gul/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 14:00 Ersboda SK P09 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit Ersängsvallen
2019-08-11 Mariehem SK (P09) Vit1 - Mariehem SK (P09) Grön 1 MSK Arena
2019-08-11 12:00 Mariehem SK (P09) Grön 2 - Ersmarks IK P09 MSK Arena
2019-08-11 12:30 Sandåkerns SK P09 Vit - Lycksele IF 09 Lag 2 Grubbevallen
2019-08-11 14:00 Vindelns IF - Täfteå IK -09 Röd FC Vindeln
2019-08-11 14:30 Bygdeå GIF P 09/10 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart Stenmyrvallens IP
2019-08-11 15:00 HTF - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 Klacken IP
2019-08-11 17:00 IFK Umeå P-09 - Tegsödra Umeå IF P09 Vit Minerva
2019-08-16 18:15 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart - Mariehem SK (P09) Grön 2 Sjöfrun
2019-08-17 15:15 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit - HTF Sjöfrun
2019-08-18 10:15 Mariehem SK (P09) Grön 1 - Sandåkerns SK P09 Vit MSK Arena
2019-08-18 12:00 Lycksele IF 09 Lag 2 - Bygdeå GIF P 09/10 Forsmyrans
2019-08-18 12:00 Lycksele IF 09 lag 1 - IFK Umeå P-09 Forsmyrans
2019-08-18 12:00 Umedalens IF P09 svart - Gimonäs Umeå IF P10 CS Umedalens IP Söder
2019-08-18 13:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 - Mariehem SK (P09) Vit1 Tegstunets IP
2019-08-18 14:30 Tegsödra Umeå IF P09 Vit - Ersboda SK P09 Tegstunets IP
2019-08-18 15:00 Ersmarks IK P09 - Vindelns IF Ersmarks IP
2019-08-24 09:00 IFK Umeå P-09 - Umedalens IF P09 svart Vildmannavallen IP
2019-08-24 10:00 Mariehem SK (P09) Grön 2 - Lycksele IF 09 Lag 2 MSK Arena
2019-08-24 11:30 Mariehem SK (P09) Vit1 - Lycksele IF 09 lag 1 MSK Arena
2019-08-25 Ersboda SK P09 - Lycksele IF 09 lag 1
2019-08-25 10:30 Täfteå IK -09 Röd - Ersmarks IK P09 Täfteborg
2019-08-25 10:45 Gimonäs Umeå IF P10 CS - Lycksele IF 09 lag 1 Carlshöjdsskolans IP
2019-08-25 11:00 Mariehem SK (P09) Vit1 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit
2019-08-25 11:30 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart FC Vindeln
2019-08-25 15:00 HTF - Tegsödra Umeå IF P09 Vit Flurkmark IP
2019-08-25 15:00 Bygdeå GIF P 09/10 - Mariehem SK (P09) Grön 1 Stenmyrvallens IP
2019-08-25 17:30 Sandåkerns SK P09 Vit - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 Grubbevallen
2019-08-31 09:00 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit - Sandåkerns SK P09 Vit Sjöfrun
2019-08-31 10:00 Lycksele IF 09 Lag 2 - Vindelns IF Forsmyrans IP
2019-08-31 12:00 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart - Täfteå IK -09 Röd Sjöfrun
2019-08-31 12:00 Lycksele IF 09 lag 1 - Sandåkerns SK P09 Vit Forsmyrans IP
2019-08-31 14:00 Ersmarks IK P09 - Gimonäs Umeå IF P10 CS Ersmarks IP
September
2019-09-01 10:00 Mariehem SK (P09) Grön 1 - Täfteå IK -09 Röd MSK Arena
2019-09-01 11:00 Lycksele IF 09 lag 1 - HTF Forsmyrans
2019-09-01 11:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 - Bygdeå GIF P 09/10 Tegstunets IP
2019-09-01 13:00 Lycksele IF 09 Lag 2 - Ersmarks IK P09 Forsmyrans
2019-09-01 14:30 Tegsödra Umeå IF P09 Vit - Mariehem SK (P09) Vit1 Tegstunets IP
2019-09-01 15:45 Gimonäs Umeå IF P10 CS - IFK Umeå P-09 Carlshöjdsskolans IP
2019-09-01 17:30 Umedalens IF P09 svart - Ersboda SK P09 Umedalens IP Söder
2019-09-03 17:00 Mariehem SK (P09) Grön 1 - Mariehem SK (P09) Grön 2 MSK Arena
2019-09-07 09:00 Mariehem SK (P09) Grön 2 - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 MSK Arena Mitten
2019-09-07 09:30 Sandåkerns SK P09 Vit - Tegsödra Umeå IF P09 Vit Grubbevallen
2019-09-07 14:00 Täfteå IK -09 Röd - Lycksele IF 09 Lag 2 Täfteborg
2019-09-08 HTF - Umedalens IF P09 svart
2019-09-08 11:00 Bygdeå GIF P 09/10 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit Stenmyrvallens IP
2019-09-08 13:30 Ersboda SK P09 - Gimonäs Umeå IF P10 CS Ersängsvallen
2019-09-08 15:00 Ersmarks IK P09 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart Ersmarks IP
2019-09-08 18:00 Vindelns IF - Mariehem SK (P09) Grön 1 FC Vindeln
2019-09-13 18:00 IFK Umeå P-09 - Ersboda SK P09 Vildmannavallen IP
2019-09-14 09:00 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit - Mariehem SK (P09) Grön 2 Sjöfrun
2019-09-14 12:00 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart - Umedalens IF P09 svart Sjöfrun
2019-09-14 14:30 Tegsödra Umeå IF P09 Vit - Bygdeå GIF P 09/10 Tegstunets IP
2019-09-14 15:45 Gimonäs Umeå IF P10 CS - HTF Carlshöjdsskolans IP
2019-09-15 11:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 - Vindelns IF Tegstunets IP
2019-09-15 13:00 Umedalens IF P09 svart - Mariehem SK (P09) Vit1 Umedalens IP Söder
2019-09-18 18:00 Täfteå IK -09 Röd - IFK Umeå P-09 Täfteborg