Spelprogram - Pojkar Div 6 Södra Höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bygdeå GIF 07/08 David Simonsson 0730226079 0730226079 Blå/Blå/Blå
Ersboda SK P07/08 Röd Fredrik Sandström 0738387652 röd/svart/röd
Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Emma Brändström 0702203923 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Emma Brändström 0702203923 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Patrik Sandström 0706698786 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Patrik Sandström 0706698786 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P08 Vit Mats Löfström 0705587342 Vit/Blå/Vit
Obbola IK P07/08 Grön Michael Viklund 0733775233 Grön/Svart/Svart
Obbola IK P07/08 Vit Michael Viklund 0733775233 Grön/Svart/Vit/Svart
Sandviks IK P08 Kristofer Videhult 0706379555 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P08 Vit Sebastian Wendel 0706504698 Röd/Röd/Röd
Sävar IK P-08 Lag 1 Angelica Stolberg Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Caroline Eriksson 0702995600 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P-08 Röd Caroline Eriksson 0702995600 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Caroline Eriksson 0702995600 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P08 Svart Daniel Bergsten 0705545084 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 10:00 Ersboda SK P07/08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Ersängsvallen
2019-08-11 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Grönytorna
2019-08-11 11:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit - Sandåkerns SK P08 Vit Ålidhem Arena
2019-08-11 13:00 Obbola IK P07/08 Vit - Bygdeå GIF 07/08 PåÄngen
2019-08-11 15:00 Obbola IK P07/08 Grön - Sandviks IK P08 PåÄngen
2019-08-11 16:00 Sävar IK P-08 Lag 1 - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Skogsvallen
2019-08-12 17:45 Umedalens IF P08 Svart - Tegsödra Umeå IF P-08 Röd Päråkern Södra
2019-08-13 16:40 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Tegstunets IP
2019-08-17 14:00 Sandviks IK P08 - Ersboda SK P07/08 Röd Storsjö Arena
2019-08-18 10:00 Sandåkerns SK P08 Vit - IFK Umeå P08 Vit Grubbevallen
2019-08-18 11:45 Tegsödra Umeå IF P-08 Röd - Obbola IK P07/08 Grön Tegstunets IP
2019-08-18 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Obbola IK P07/08 Vit Sjöfrun
2019-08-18 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart - Sävar IK P-08 Lag 1 Ålidhem Arena
2019-08-21 18:30 Bygdeå GIF 07/08 - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Stenmyrvallens IP
2019-08-23 18:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - Umedalens IF P08 Svart Tegstunets IP
2019-08-23 18:30 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Sjöfrun
2019-08-24 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Grönytorna
2019-08-24 11:00 Umedalens IF P08 Svart - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Umedalens IP Söder
2019-08-24 14:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Ålidhem Arena
2019-08-25 11:30 Ersboda SK P07/08 Röd - Tegsödra Umeå IF P-08 Röd Ersängsvallen
2019-08-25 15:00 Obbola IK P07/08 Grön - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå PåÄngen
2019-08-25 16:30 Sävar IK P-08 Lag 1 - Sandåkerns SK P08 Vit Sävar IP
2019-08-25 16:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Bygdeå GIF 07/08 Sjöfrun
2019-08-25 17:00 Obbola IK P07/08 Vit - Sandviks IK P08 PåÄngen
2019-08-31 10:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - Sävar IK P-08 Lag 1 Sjöfrun
September
2019-09-01 09:20 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - IFK Umeå P08 Vit Tegstunets IP
2019-09-01 10:30 Sandviks IK P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Sandviks IP
2019-09-01 10:40 Tegsödra Umeå IF P-08 Röd - Obbola IK P07/08 Vit Tegstunets IP
2019-09-01 10:40 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - Ersboda SK P07/08 Röd Tegstunets IP
2019-09-01 11:00 Bygdeå GIF 07/08 - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Stenmyrvallens IP
2019-09-01 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart - Obbola IK P07/08 Grön Ålidhem Arena
2019-09-01 14:30 Sandåkerns SK P08 Vit - Umedalens IF P08 Svart Grubbevallen
2019-09-07 10:00 Ersboda SK P07/08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Ersängsvallen
2019-09-07 12:15 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Tegsödra Umeå IF P-08 Röd Sjöfrun
2019-09-08 Sävar IK P-08 Lag 1 - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Sävar IP
2019-09-08 10:00 Umedalens IF P08 Svart - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Umedalens IP Söder
2019-09-08 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Grönytorna
2019-09-08 10:30 Sandviks IK P08 - Bygdeå GIF 07/08 Sandviks IP
2019-09-08 14:00 Obbola IK P07/08 Vit - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå PåÄngen
2019-09-08 16:00 Obbola IK P07/08 Grön - Sandåkerns SK P08 Vit
2019-09-10 17:30 Sävar IK P-08 Lag 1 - IFK Umeå P08 Vit Sävar IP
2019-09-13 18:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Röd - Sandviks IK P08 Tegstunets IP
2019-09-14 10:00 Sandåkerns SK P08 Vit - Ersboda SK P07/08 Röd Grubbevallen
2019-09-14 10:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Tegstunets IP
2019-09-14 10:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit - Sävar IK P-08 Lag 1 Ålidhem Arena
2019-09-14 12:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - Umedalens IF P08 Svart Tegstunets IP
2019-09-14 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - Obbola IK P07/08 Grön Sjöfrun
2019-09-15 11:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart - Obbola IK P07/08 Vit Ålidhem Arena
2019-09-18 18:15 Bygdeå GIF 07/08 - IFK Umeå P08 Vit Stenmyrvallens IP
2019-09-21 10:00 Ersboda SK P07/08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Ersängskolan
2019-09-21 10:00 Obbola IK P07/08 Grön - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit PåÄngen
2019-09-21 11:45 Obbola IK P07/08 Vit - Sandåkerns SK P08 Vit PåÄngen
2019-09-22 10:30 Sandviks IK P08 - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Sandviks IP
2019-09-22 10:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Sjöfrun
2019-09-22 11:30 Umedalens IF P08 Svart - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Umedalens IP Söder
2019-09-22 11:45 Tegsödra Umeå IF P-08 Röd - Bygdeå GIF 07/08 Tegstunets IP