Spelprogram - Flickor Div 9 Södra Höst S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Ingela Nordmark 0730360045 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Rickard Lindberg 0703441955 Svart/Svart/Svart
HTF F-11 Pernilla Unneby 0704953820 svart/svart/svart
Hörnefors IF F11 Maria Bergsdorf 0702773487 Röd/Röd/Röd
Hörnsjö IF /Nordmaling Isa Lundqvist 0738097371 Röd/Svart/Röd
Röbäcks IF F11 Blå Ida Johansson 0702822147 Röd/Blå/Röd
Röbäcks IF F11 Röd Ida Johansson 0702822147 Röd/Blå/Röd
Spöland Vännäs IF F11 Gul Lina Strandberg 0706558591 Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF F11 Vit Lina Strandberg 0706558591 Gul/Svart/Svart
Stöcke IF F 10/11 Daniel Nilsäter 0706270433 Blå/Blå/Blå
Sörfors IF F10/11 Jan-Erik Strandberg 0705252552 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Magnus Jonasson Gul/Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Magnus Jonasson Gul/Blå/Blå/Blå
Umedalens IF F11 Hanna Karlsson Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Sjöfrun
2019-08-11 Umedalens IF F11 - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Sjöfrun
2019-08-11 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Sjöfrun
2019-08-11 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Umedalens IF F11 Sjöfrun
2019-08-11 Sörfors IF F10/11 - Röbäcks IF F11 Röd Röbäcks IP
2019-08-11 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Röbäcks IF F11 Blå Röbäcks IP
2019-08-11 Spöland Vännäs IF F11 Vit - Sörfors IF F10/11 Röbäcks IP
2019-08-11 Stöcke IF F 10/11 - Hörnsjö IF /Nordmaling Flurkmark IP
2019-08-11 09:15 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Sjöfrun
2019-08-11 13:00 Röbäcks IF F11 Röd - Spöland Vännäs IF F11 Gul Röbäcks IP
2019-08-11 13:00 Röbäcks IF F11 Blå - Spöland Vännäs IF F11 Vit Röbäcks IP
2019-08-11 13:30 Hörnefors IF F11 - Stöcke IF F 10/11 Flurkmark IP
2019-08-11 13:30 Hörnsjö IF /Nordmaling - HTF F-11 Flurkmark IP
2019-08-11 14:30 HTF F-11 - Hörnefors IF F11 Hissjö IP
2019-08-17 14:45 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - HTF F-11 Tegstunets IP
2019-08-17 14:45 (Inst.) Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Stöcke IF F 10/11 Tegstunets IP
2019-08-17 14:45 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Sörfors IF F10/11 Tegstunets IP
2019-08-17 15:50 Sörfors IF F10/11 - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Tegstunets IP
2019-08-17 15:50 HTF F-11 - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Tegstunets IP
2019-08-18 (Inst.) Stöcke IF F 10/11 - Sörfors IF F10/11 Tegstunets IP
2019-08-18 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Vännäs IP
2019-08-18 Spöland Vännäs IF F11 Vit - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Vännäs IP
2019-08-18 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Spöland Vännäs IF F11 Vit Vännäs IP
2019-08-18 Umedalens IF F11 - Hörnefors IF F11 Nordahlsvallen
2019-08-18 Röbäcks IF F11 Röd - Hörnsjö IF /Nordmaling Nordahlsvallen
2019-08-18 Röbäcks IF F11 Blå - Umedalens IF F11 Nordahlsvallen
2019-08-18 13:00 Hörnefors IF F11 - Röbäcks IF F11 Röd Nordahlsvallen
2019-08-18 13:00 Hörnsjö IF /Nordmaling - Röbäcks IF F11 Blå Nordahlsvallen
2019-08-18 14:00 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Spöland Vännäs IF F11 Gul Vännäs IP
2019-08-31 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Stöcke IF F 10/11 Stöckesbua IP
2019-08-31 Spöland Vännäs IF F11 Vit - Umedalens IF F11 Stöckesbua IP
2019-08-31 10:00 Stöcke IF F 10/11 - Spöland Vännäs IF F11 Vit Stöckesbua IP
2019-08-31 10:00 HTF F-11 - Spöland Vännäs IF F11 Gul Stöckesbua IP
September
2019-09-01 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Röbäcks IF F11 Blå Röbäcks IP
2019-09-01 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Röbäcks IF F11 Röd Röbäcks IP
2019-09-01 Umedalens IF F11 - HTF F-11 Stöckesbua IP
2019-09-01 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - Sörfors IF F10/11 Norrskenshallen Fotboll
2019-09-01 10:15 Hörnsjö IF /Nordmaling - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Norrskenshallen Fotboll
2019-09-01 10:15 Hörnefors IF F11 - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Norrskenshallen Fotboll
2019-09-01 11:00 Röbäcks IF F11 Blå - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Röbäcks IP
2019-09-01 11:00 Röbäcks IF F11 Röd - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Röbäcks IP
2019-09-01 11:15 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Hörnefors IF F11 Norrskenshallen Fotboll
2019-09-01 12:15 Sörfors IF F10/11 - Hörnsjö IF /Nordmaling Norrskenshallen Fotboll
2019-09-07 09:30 Röbäcks IF F11 Röd - Umedalens IF F11 Umedalens IP Norr
2019-09-07 11:30 Röbäcks IF F11 Blå - Hörnsjö IF /Nordmaling Umedalens IP Söder
2019-09-08 Sörfors IF F10/11 - Spöland Vännäs IF F11 Gul Älvdungen IP
2019-09-08 Spöland Vännäs IF F11 Gul - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå Älvdungen IP
2019-09-08 Spöland Vännäs IF F11 Vit - Tegsödra Umeå IF F-11 Vit Älvdungen IP
2019-09-08 Umedalens IF F11 - Hörnefors IF F11 Umedalens IP Norr
2019-09-08 Hörnefors IF F11 - Röbäcks IF F11 Blå Umedalens IP Norr
2019-09-08 Hörnsjö IF /Nordmaling - Röbäcks IF F11 Röd Umedalens IP Söder
2019-09-08 Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ - HTF F-11 Sjöfrun
2019-09-08 Stöcke IF F 10/11 - Gimonäs Umeå IF F8 CSÅ Sjöfrun
2019-09-08 12:45 Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Sörfors IF F10/11 Älvdungen IP
2019-09-08 13:30 Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Spöland Vännäs IF F11 Vit Älvdungen IP
2019-09-08 14:15 Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru - Stöcke IF F 10/11 Sjöfrun
2019-09-08 15:15 HTF F-11 - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru Sjöfrun