Spelprogram - Flickor Div 9 Södra Höst S-drag A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bygdeå GIF 09/10/11 Erika Berglund 0730455914 Blå/Blå/Blå
Ersboda SK F11 Fredrik Sandström 0738387652 röd/svart/röd
Ersmarks IK F11 Mattias Norberg 0701085135 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F8 IT svart Rickard Sjöström 0703094546 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F8 IT vit Rickard Sjöström 0703094546 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå 1 Johan Sjöström 0722272061 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (F11) Stig Wangdell 0701856340 0701856340 Grön/Svart/Grön
Obbola IK F11/12 David Åkesson 0702020260 Grön/Svart/Svart
Robertsfors IK mix11 svart Martin Lycksell 0703650880 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Robertsfors IK mix11röd Martin Lycksell 0703650880 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Sandviks IK F11 Kristoffer Ljungqvist +46765254509 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK F11 Röd Theres Svensson 0738134562 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK F11 Vit Theres Svensson 0738134562 Röd/Röd/Röd
Sävar IK F11 Daniel Jansson 0702794934 Röd/Röd/Röd
Täfteå IK F11 Helena Grundberg 0706846727 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:00 Obbola IK F11/12 - Täfteå IK F11 PåÄngen
2019-08-11 Sandåkerns SK F11 Röd - Sandviks IK F11 PåÄngen
2019-08-11 Sandåkerns SK F11 Vit - Obbola IK F11/12 PåÄngen
2019-08-11 Täfteå IK F11 - Sandåkerns SK F11 Röd PåÄngen
2019-08-11 Sandviks IK F11 - Sandåkerns SK F11 Vit PåÄngen
2019-08-11 Ersboda SK F11 - Sävar IK F11 Stenmyrvallens IP
2019-08-11 Robertsfors IK mix11röd - Ersboda SK F11 Stenmyrvallens IP
2019-08-11 11:00 IFK Umeå 1 - Mariehem SK (F11) Ersmarks IP
2019-08-11 11:00 Gimonäs Umeå IF F8 IT svart - Ersmarks IK F11 Ersmarks IP
2019-08-11 12:00 Sävar IK F11 - Robertsfors IK mix11 svart Stenmyrvallens IP
2019-08-11 12:15 Ersmarks IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT vit Ersmarks IP
2019-08-11 13:00 Bygdeå GIF 09/10/11 - Robertsfors IK mix11röd Stenmyrvallens IP
2019-08-11 13:00 Robertsfors IK mix11 svart - Bygdeå GIF 09/10/11 Stenmyrvallens IP
2019-08-11 13:15 Mariehem SK (F11) - Gimonäs Umeå IF F8 IT svart Ersmarks IP
2019-08-11 13:15 Gimonäs Umeå IF F8 IT vit - IFK Umeå 1 Ersmarks IP
2019-08-17 10:00 Robertsfors IK mix11röd - Täfteå IK F11 Stantorsvallen
2019-08-17 10:00 IFK Umeå 1 - Robertsfors IK mix11 svart Stantorsvallen
2019-08-17 11:00 Mariehem SK (F11) - Robertsfors IK mix11röd Stantorsvallen
2019-08-17 12:00 Robertsfors IK mix11 svart - Mariehem SK (F11) Stantorsvallen
2019-08-18 Sandviks IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT svart Sjöfrun
2019-08-18 Täfteå IK F11 - IFK Umeå 1 Stantorsvallen
2019-08-18 Sävar IK F11 - Sandåkerns SK F11 Vit Ersängsvallen
2019-08-18 11:00 Ersboda SK F11 - Sandåkerns SK F11 Röd Ersängsvallen
2019-08-18 12:00 Ersmarks IK F11 - Ersboda SK F11 Ersängsvallen
2019-08-18 12:00 Sandåkerns SK F11 Röd - Sävar IK F11 Ersängsvallen
2019-08-18 13:00 Sandåkerns SK F11 Vit - Ersmarks IK F11 Ersängsvallen
2019-08-18 15:15 Gimonäs Umeå IF F8 IT svart - Obbola IK F11/12 Sjöfrun
2019-08-18 15:15 Bygdeå GIF 09/10/11 - Sandviks IK F11 Sjöfrun
2019-08-18 16:15 Obbola IK F11/12 - Gimonäs Umeå IF F8 IT vit Sjöfrun
2019-08-18 17:15 Gimonäs Umeå IF F8 IT vit - Bygdeå GIF 09/10/11 Sjöfrun
2019-08-25 Robertsfors IK mix11 svart - Sandviks IK F11 Sandviks IP
2019-08-25 Robertsfors IK mix11röd - Obbola IK F11/12 Sandviks IP
2019-08-25 11:00 Obbola IK F11/12 - Ersmarks IK F11 Sandviks IP
2019-08-25 12:00 Ersmarks IK F11 - Robertsfors IK mix11 svart Sandviks IP
2019-08-31 13:00 Sävar IK F11 - Täfteå IK F11 Täfteborg gräsyta
2019-08-31 14:00 Täfteå IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT svart
2019-08-31 14:00 Ersboda SK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT vit
2019-08-31 15:00 Gimonäs Umeå IF F8 IT svart - Ersboda SK F11
2019-08-31 15:00 Gimonäs Umeå IF F8 IT vit - Sävar IK F11
September
2019-09-01 Sandviks IK F11 - Robertsfors IK mix11röd Sandviks IP
2019-09-01 10:00 Mariehem SK (F11) - Sandåkerns SK F11 Vit MSK Arena
2019-09-01 10:00 IFK Umeå 1 - Sandåkerns SK F11 Röd MSK Arena
2019-09-01 11:15 Bygdeå GIF 09/10/11 - Mariehem SK (F11) MSK Arena
2019-09-01 12:15 Sandåkerns SK F11 Röd - Bygdeå GIF 09/10/11 MSK Arena
2019-09-01 12:15 Sandåkerns SK F11 Vit - IFK Umeå 1 MSK Arena
2019-09-07 09:30 Sandåkerns SK F11 Vit - Obbola IK F11/12 Grubbevallen
2019-09-07 09:30 Sandåkerns SK F11 Röd - Täfteå IK F11 Grubbevallen
2019-09-07 10:30 Täfteå IK F11 - Sandviks IK F11 Grubbevallen
2019-09-07 11:30 Obbola IK F11/12 - Sandåkerns SK F11 Röd Grubbevallen
2019-09-07 11:30 Sandviks IK F11 - Sandåkerns SK F11 Vit Grubbevallen
2019-09-07 14:00 Sävar IK F11 - Bygdeå GIF 09/10/11 Skogsvallen
2019-09-07 14:00 Robertsfors IK mix11 svart - Ersboda SK F11 Skogsvallen
2019-09-07 15:00 Ersboda SK F11 - Robertsfors IK mix11röd Skogsvallen
2019-09-07 16:00 Robertsfors IK mix11röd - Sävar IK F11 Skogsvallen
2019-09-08 Bygdeå GIF 09/10/11 - Robertsfors IK mix11 svart Skogsvallen
2019-09-08 09:00 IFK Umeå 1 - Gimonäs Umeå IF F8 IT vit Vildmannavallen IP
2019-09-08 09:00 Ersmarks IK F11 - Gimonäs Umeå IF F8 IT svart Vildmannavallen IP
2019-09-08 10:00 Gimonäs Umeå IF F8 IT svart - IFK Umeå 1 Vildmannavallen IP
2019-09-08 10:00 Gimonäs Umeå IF F8 IT vit - Mariehem SK (F11) Vildmannavallen IP
2019-09-08 11:00 Mariehem SK (F11) - Ersmarks IK F11 Vildmannavallen IP