Spelprogram - Flickor Div 8 Södra Höst S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Britta Löfvenberg 0701307077 Svart/Svart/Svart
HTF F-10 Robert Larsson 0703029585 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå Sofia Eirell 0736318454 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (F10) Grön Peter Hansson 0703371359 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (F10) Vit Yuri Strekozov 0706808737 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK F-10 Sofia Lindberg 0702304361 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Sandvik IK 1 Rita Wolff 0702728847 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK F10 Röd Lina Gruffman 0736006091 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK F10 Vit Hanna Johansson 0706337882 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF F10 Emmalina Lundström 0738092111 Gul/Svart/Svart
Sävar IK F10 Röd Hans Olof Edblom 0702766164 Röd/Röd/Röd
Sävar IK F10 Vit Hans Olof Edblom 0702766164 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Malin Söderlund 0703653995 Gul/Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Malin Söderlund 0703653995 Gul/Blå/Blå/Blå
Umedalens IF F10 Tommy Laestander Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 09:00 Mariehem SK (F10) Vit - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B MSK Arena
2019-08-10 09:00 Sandåkerns SK F10 Röd - Mariehem SK (F10) Grön MSK Arena Mitten
2019-08-10 09:30 IFK Umeå - HTF F-10 Vännäs IP
2019-08-10 09:30 Sävar IK F10 Vit - Spöland Vännäs IF F10 Vännäs IP
2019-08-10 10:00 Sandåkerns SK F10 Vit - Mariehem SK (F10) Vit MSK Arena
2019-08-10 10:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Sandåkerns SK F10 Röd MSK Arena Mitten
2019-08-10 11:00 HTF F-10 - Sävar IK F10 Vit Vännäs IP
2019-08-10 11:00 Sävar IK F10 Röd - IFK Umeå Vännäs IP
2019-08-10 11:00 Mariehem SK (F10) Grön - Sandåkerns SK F10 Vit MSK Arena Mitten
2019-08-10 12:20 Spöland Vännäs IF F10 - Sävar IK F10 Röd Vännäs IP
2019-08-11 09:00 Sandvik IK 1 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Sandviks IP
2019-08-11 09:30 Robertsfors IK F-10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Storsjö Arena
2019-08-11 10:30 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - Umedalens IF F10 Sandviks IP
2019-08-11 11:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - Sandvik IK 1 Sandviks IP
2019-08-11 11:30 Umedalens IF F10 - Robertsfors IK F-10 Storsjö Arena
2019-08-25 Sandvik IK 1 - Mariehem SK (F10) Grön Multiarenan
2019-08-25 IFK Umeå - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Tegstunets IP
2019-08-25 Sandåkerns SK F10 Röd - Robertsfors IK F-10 Umedalens IP Söder
2019-08-25 09:00 Umedalens IF F10 - Sandåkerns SK F10 Röd Umedalens IP Söder
2019-08-25 09:00 Robertsfors IK F-10 - Sandåkerns SK F10 Vit Umedalens IP Norr
2019-08-25 10:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Tegstunets IP
2019-08-25 10:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - HTF F-10 Tegstunets IP
2019-08-25 10:00 Sandåkerns SK F10 Vit - Spöland Vännäs IF F10 Umedalens IP Norr
2019-08-25 10:30 Sävar IK F10 Vit - Mariehem SK (F10) Vit Multiarenan
2019-08-25 11:00 HTF F-10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Tegstunets IP
2019-08-25 11:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - IFK Umeå Tegstunets IP
2019-08-25 11:00 Spöland Vännäs IF F10 - Umedalens IF F10 Umedalens IP Norr
2019-08-25 11:30 Mariehem SK (F10) Grön - Sävar IK F10 Vit Multiarenan
2019-08-25 11:30 Mariehem SK (F10) Vit - Sävar IK F10 Röd Multiarenan
2019-08-25 12:30 Sävar IK F10 Röd - Sandvik IK 1 Multiarenan
2019-08-31 Sandvik IK 1 - HTF F-10 Hissjö IP
2019-08-31 14:00 HTF F-10 - Sandåkerns SK F10 Vit Hissjö IP
2019-08-31 IFK Umeå - Sandåkerns SK F10 Röd Hissjö IP
2019-08-31 15:00 Sandåkerns SK F10 Röd - Sandvik IK 1 Hissjö IP
2019-08-31 15:00 Sandåkerns SK F10 Vit - IFK Umeå Hissjö IP
2019-08-31 16:00 Mariehem SK (F10) Grön - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 MSK Arena
2019-08-31 16:00 Mariehem SK (F10) Vit - Spöland Vännäs IF F10 MSK Arena
2019-08-31 17:00 Spöland Vännäs IF F10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 MSK Arena
2019-08-31 17:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - Mariehem SK (F10) Vit MSK Arena Mitten
2019-08-31 18:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - Mariehem SK (F10) Grön MSK Arena
September
2019-09-01 15:15 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Sävar IK F10 Vit Sjöfrun
2019-09-01 15:15 Umedalens IF F10 - Sävar IK F10 Röd Sjöfrun
2019-09-01 16:15 Sävar IK F10 Vit - Umedalens IF F10 Sjöfrun
2019-09-01 16:15 Sävar IK F10 Röd - Robertsfors IK F-10 Sjöfrun
2019-09-01 17:15 Robertsfors IK F-10 - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Sjöfrun
2019-09-08 09:00 Mariehem SK (F10) Vit - Sandåkerns SK F10 Röd Grubbevallen
2019-09-08 09:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Mariehem SK (F10) Grön Grubbevallen
2019-09-08 10:00 Sandåkerns SK F10 Röd - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Grubbevallen
2019-09-08 10:00 Mariehem SK (F10) Grön - Sandåkerns SK F10 Vit Grubbevallen
2019-09-08 11:00 Sandåkerns SK F10 Vit - Mariehem SK (F10) Vit Grubbevallen
2019-09-15 IFK Umeå - Sävar IK F10 Röd Vildmannavallen IP
2019-09-15 Sävar IK F10 Vit - IFK Umeå Vildmannavallen IP
2019-09-15 Sävar IK F10 Röd - HTF F-10 Vildmannavallen IP
2019-09-15 Sandvik IK 1 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Klintvallen
2019-09-15 10:00 Robertsfors IK F-10 - Sandvik IK 1 Klintvallen
2019-09-15 10:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - Umedalens IF F10 Klintvallen
2019-09-15 11:00 Umedalens IF F10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Klintvallen
2019-09-15 12:00 HTF F-10 - Spöland Vännäs IF F10 Vildmannavallen IP
2019-09-15 12:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - Robertsfors IK F-10 Klintvallen
2019-09-15 13:00 Spöland Vännäs IF F10 - Sävar IK F10 Vit Vildmannavallen IP