Spelprogram - Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P11 Röd Ibrahim Alturk 0701912058 0701912058 röd/svart/röd
Ersboda SK P11 Vit Ibrahim Alturk 0701912058 0701912058 röd/svart/röd
Ersmarks IK p11 Peter Forsgren 0702047909 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Göran Carlsson Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Elisabeth Eriksson 0733261207 Svart/Svart/Svart
Röbäcks IF P11 Blå Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF P11 Röd Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Spöland Vännäs IF P11 Gul Richard Edelhausen Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P11 Svart Richard Edelhausen Gul/Svart/Svart
Sörfors IF P11 Anders Abrahamsson 0703726009 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Nina Spolander 0702977410 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Nina Spolander 0702977410 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P11 Gul Anders Sjödin 0702000113 Svart/Svart/Gul
Umedalens IF P11 Svart Anders Sjödin 0702000113 Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 09:00 Umedalens IF P11 Gul - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Umedalens IP Norr
2019-08-10 09:00 Umedalens IF P11 Svart - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Umedalens IP Söder
2019-08-10 10:00 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Umedalens IF P11 Svart Umedalens IP Norr
2019-08-10 10:00 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Umedalens IF P11 Gul Umedalens IP Söder
2019-08-10 11:30 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Spöland Vännäs IF P11 Gul Tegstunets IP
2019-08-10 11:30 Ersmarks IK p11 - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Tegstunets IP
2019-08-10 12:30 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Spöland Vännäs IF P11 Svart Tegstunets IP
2019-08-10 12:30 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Ersmarks IK p11 Tegstunets IP
2019-08-10 13:30 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Tegstunets IP
2019-08-11 Röbäcks IF P11 Blå - Ersboda SK P11 Röd Ersängsvallen
2019-08-11 Röbäcks IF P11 Röd - Sörfors IF P11 Ersängsvallen
2019-08-11 10:00 Sörfors IF P11 - Ersboda SK P11 Vit Ersängsvallen
2019-08-11 11:00 Ersboda SK P11 Vit - Röbäcks IF P11 Blå Ersängsvallen
2019-08-11 11:00 Ersboda SK P11 Röd - Röbäcks IF P11 Röd Ersängsvallen
2019-08-18 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Umedalens IF P11 Gul Vännäs IP
2019-08-18 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Umedalens IF P11 Svart Vännäs IP
2019-08-18 Sörfors IF P11 - Spöland Vännäs IF P11 Svart Vännäs IP
2019-08-18 Röbäcks IF P11 Blå - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Röbäcks IP
2019-08-18 Röbäcks IF P11 Röd - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Röbäcks IP
2019-08-18 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Ersboda SK P11 Vit Sjöfrun
2019-08-18 10:30 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Ersboda SK P11 Röd Sjöfrun
2019-08-18 11:30 Ersmarks IK p11 - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Sjöfrun
2019-08-18 11:30 Ersboda SK P11 Vit - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Sjöfrun
2019-08-18 12:00 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Röbäcks IF P11 Röd Röbäcks IP
2019-08-18 12:00 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Röbäcks IF P11 Blå Röbäcks IP
2019-08-18 12:30 Ersboda SK P11 Röd - Ersmarks IK p11 Sjöfrun
2019-08-31 10:00 Umedalens IF P11 Svart - Röbäcks IF P11 Röd Umedalens IP Norr
2019-08-31 10:00 Umedalens IF P11 Gul - Röbäcks IF P11 Blå Umedalens IP Söder
2019-08-31 11:00 Ersboda SK P11 Röd - Spöland Vännäs IF P11 Gul Ersängsvallen
2019-08-31 11:00 Ersboda SK P11 Vit - Spöland Vännäs IF P11 Svart Ersängsvallen
2019-08-31 11:00 Röbäcks IF P11 Blå - Umedalens IF P11 Svart Umedalens IP Söder
2019-08-31 11:00 Röbäcks IF P11 Röd - Umedalens IF P11 Gul Umedalens IP Norr
2019-08-31 12:00 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Ersboda SK P11 Vit Ersängsvallen
September
2019-09-01 (Inst.) Ersmarks IK p11 - Umedalens IF P11 Gul Umedalens IP Norr
2019-09-01 (Inst.) Röbäcks IF P11 Röd - Ersmarks IK p11 Umedalens IP Norr
2019-09-01 09:15 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Sjöfrun
2019-09-01 09:15 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Sjöfrun
2019-09-01 10:15 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Sörfors IF P11 Sjöfrun
2019-09-01 10:15 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Sjöfrun
2019-09-01 11:15 Sörfors IF P11 - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Sjöfrun
2019-09-01 12:00 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Ersboda SK P11 Röd Ersängsvallen
2019-09-07 11:30 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 - Umedalens IF P11 Svart Tegstunets IP
2019-09-07 11:30 Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 - Umedalens IF P11 Gul Tegstunets IP
2019-09-07 12:45 Umedalens IF P11 Gul - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 2 Tegstunets IP
2019-09-07 12:45 Umedalens IF P11 Svart - Tegsödra Umeå IF P11 Blå lag 1 Tegstunets IP
2019-09-08 Röbäcks IF P11 Blå - Spöland Vännäs IF P11 Svart Älvdungen IP
2019-09-08 Röbäcks IF P11 Röd - Spöland Vännäs IF P11 Gul Älvdungen IP
2019-09-08 Ersboda SK P11 Röd - Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd Ersmarks IP
2019-09-08 10:00 Spöland Vännäs IF P11 Svart - Röbäcks IF P11 Röd Älvdungen IP
2019-09-08 10:00 Spöland Vännäs IF P11 Gul - Sörfors IF P11 Älvdungen IP
2019-09-08 11:00 Gimonäs Umeå IF P8 SÅ - Ersboda SK P11 Röd Ersmarks IP
2019-09-08 11:00 Ersboda SK P11 Vit - Ersmarks IK p11 Ersmarks IP
2019-09-08 11:30 Sörfors IF P11 - Röbäcks IF P11 Blå Älvdungen IP
2019-09-08 12:00 Ersmarks IK p11 - Gimonäs Umeå IF P8 SÅ Ersmarks IP
2019-09-08 13:00 Gimonäs Umeå IF P8 Carlshöjd - Ersboda SK P11 Vit Ersmarks IP
2019-09-14 09:00 Umedalens IF P11 Gul - Spöland Vännäs IF P11 Gul Vännäs IP
2019-09-14 09:00 Umedalens IF P11 Svart - Sörfors IF P11 Vännäs IP