Spelprogram - Pojkar Div 5 Södra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersmarks IK P07 Svart Mikael Henriksson 090140617 0704768626 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart David Lapveteläinen 0703411379 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart Johanna Forsberg 0702854140 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P 07/08 Mathias Sjöström 0704337724 Röd/Röd/Röd
Lycksele IF P07 Åsa Löfgren 0706123999 Blå/Vit, blå, blå
Mariehem SK (P07) Vit Johannes Nilsson 0702349534 Grön/Svart/Grön
Sandåkerns SK P07 Röd Andreas Nyberg Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Petra Erica Karolina Umaerus 0702864567 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P07 gul Lars Holmström 0706769201 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:00 Hörnefors IF P 07/08 - Ersmarks IK P07 Svart Nordahlsvallen
2019-08-10 14:00 Umedalens IF P07 gul - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Päråkern Norra
2019-08-11 Sandåkerns SK P07 Röd - Lycksele IF P07 Grubbevallen
2019-08-11 12:00 Mariehem SK (P07) Vit - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart MSK Arena
2019-08-17 13:00 Lycksele IF P07 - Hörnefors IF P 07/08 Tannens IP
2019-08-18 10:00 Ersmarks IK P07 Svart - Mariehem SK (P07) Vit
2019-08-18 18:00 Tegsödra Umeå IF P-07 Vit - Sandåkerns SK P07 Röd Tegstunets IP
2019-08-18 18:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart Sjöfrun
2019-08-24 15:00 Mariehem SK (P07) Vit - Lycksele IF P07 MSK Arena
2019-08-25 10:00 Umedalens IF P07 gul - Sandåkerns SK P07 Röd Päråkern Norra
2019-08-25 11:30 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Ersmarks IK P07 Svart Ålidhem Arena
2019-08-29 19:00 Hörnefors IF P 07/08 - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Nordahlsvallen
September
2019-09-01 Sandåkerns SK P07 Röd - Hörnefors IF P 07/08 Grubbevallen
2019-09-01 13:45 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Umedalens IF P07 gul Ålidhem Arena
2019-09-01 15:00 Lycksele IF P07 - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart Tannens IP
2019-09-04 19:00 Tegsödra Umeå IF P-07 Vit - Mariehem SK (P07) Vit Tegstunets IP
2019-09-07 09:00 Mariehem SK (P07) Vit - Sandåkerns SK P07 Röd MSK Arena
2019-09-07 15:15 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Ålidhem Arena
2019-09-08 10:00 Umedalens IF P07 gul - Hörnefors IF P 07/08 Umedalens IP Norr
2019-09-08 18:15 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Ersmarks IK P07 Svart Sjöfrun
2019-09-15 11:00 Hörnefors IF P 07/08 - Mariehem SK (P07) Vit Nordahlsvallen
2019-09-15 11:00 Lycksele IF P07 - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart Forsmyrans IP
2019-09-15 17:00 Ersmarks IK P07 Svart - Umedalens IF P07 gul
2019-09-15 18:00 Sandåkerns SK P07 Röd - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart Grubbevallen
2019-09-22 11:00 Lycksele IF P07 - Ersmarks IK P07 Svart Tannens IP
2019-09-22 11:30 Umedalens IF P07 gul - Mariehem SK (P07) Vit Umedalens IP Norr
2019-09-22 13:15 Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart - Hörnefors IF P 07/08 Ålidhem Arena
2019-09-25 18:00 Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart - Tegsödra Umeå IF P-07 Vit Sjöfrun