Spelprogram - Pojkar 7v7 Blå B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P08 Svart Robert Jansson 0735330589 Gul-Svart/Svart/Gul
Hallstahammars SK FK P08 Jan Finell 0760506237 Röd, Vit, Röd
IFK Västerås FK P09 Vit Magnus Berglund 0761121088 Vit/Blå/Blå/Vit
Kungsör BK p-09 Per Gunnar Berg 0731521474 Röd/Svart/Svart
Köping FF P09 Svart Sebastian Sallanto 0737050421 Röd/svart, Svart, Svart
Köping FF Rödp08 Christer Pettersson +46705573801 Röd/svart/Svart/Svart
Munktorps BK 07/08 Lars Forsling 0738501123 Svart-vit/Svart/Svart
Romfartuna GIF Västerås P08 Vit Sari Korpilahti Grön/Svart/Vit
Skiljebo SK P 09 Röd Pär Andersson 0702312104 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 09 Svart Marie Nelson 0211839319 070175545 Gul/svart/Svart/Svart
Surahammars FK P08 Svart Magnus Gustafsson 0761711633 Svart-vit/Svart/Svart-vit
Västerås IK P09:3 Gul Per Fredriksson 0709624817 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 13:00 Köping FF P09 Svart - Skiljebo SK P 09 Röd Zigenarbacken IP
2019-08-11 10:00 Romfartuna GIF Västerås P08 Vit - Hallstahammars SK FK P08 Ängen Hökåsen
2019-08-11 11:00 Surahammars FK P08 Svart - Köping FF Rödp08 Ekängens IP
2019-08-11 15:00 Munktorps BK 07/08 - Skiljebo SK P 09 Svart Tallåsen IP
2019-08-11 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Kungsör BK p-09 Sturevallen
2019-08-12 17:30 Västerås IK P09:3 Gul - IFK Västerås FK P09 Vit Rocklunda 24
2019-08-17 10:00 Skiljebo SK P 09 Röd - Arboga Södra IF P08 Svart Hamre 9
2019-08-18 09:30 Köping FF P09 Svart - Munktorps BK 07/08 Zigenarbacken IP
2019-08-18 10:30 Kungsör BK p-09 - Surahammars FK P08 Svart Centralvallen (konstgräs)
2019-08-18 14:30 Skiljebo SK P 09 Svart - Romfartuna GIF Västerås P08 Vit Hamre 6 (7-manna)
2019-08-18 16:15 Köping FF Rödp08 - Västerås IK P09:3 Gul Zigenarbacken IP
2019-08-18 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - IFK Västerås FK P09 Vit Valstalunds IP
2019-08-25 11:00 Surahammars FK P08 Svart - Skiljebo SK P 09 Röd Ekängens IP
2019-08-25 14:30 Romfartuna GIF Västerås P08 Vit - Köping FF P09 Svart Ängen Hökåsen
2019-08-25 15:00 Västerås IK P09:3 Gul - Hallstahammars SK FK P08 Rocklunda 24
2019-08-25 16:15 Köping FF Rödp08 - Kungsör BK p-09 Zigenarbacken IP
2019-08-25 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Munktorps BK 07/08 Sturevallen
2019-08-27 18:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Skiljebo SK P 09 Svart Rocklunda 8B
2019-08-31 11:30 Skiljebo SK P 09 Röd - Köping FF Rödp08 Hamre 7
September
2019-09-01 09:30 Köping FF P09 Svart - IFK Västerås FK P09 Vit Zigenarbacken IP
2019-09-01 10:30 Kungsör BK p-09 - Västerås IK P09:3 Gul Centralvallen (konstgräs)
2019-09-01 14:30 Skiljebo SK P 09 Svart - Hallstahammars SK FK P08 Hamre 6 (7-manna)
2019-09-01 15:00 Munktorps BK 07/08 - Surahammars FK P08 Svart Tallåsen IP
2019-09-01 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Romfartuna GIF Västerås P08 Vit Sturevallen
2019-09-07 10:30 Kungsör BK p-09 - Skiljebo SK P 09 Röd Centralvallen (konstgräs)
2019-09-08 10:00 Hallstahammars SK FK P08 - Köping FF P09 Svart Valstalunds IP
2019-09-08 11:00 Surahammars FK P08 Svart - Romfartuna GIF Västerås P08 Vit Ekängens IP
2019-09-08 14:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Arboga Södra IF P08 Svart Rocklunda 9A
2019-09-08 15:00 Västerås IK P09:3 Gul - Skiljebo SK P 09 Svart Rocklunda 24
2019-09-08 16:15 Köping FF Rödp08 - Munktorps BK 07/08 Zigenarbacken IP
2019-09-14 11:30 Surahammars FK P08 Svart - IFK Västerås FK P09 Vit Ekängens IP
2019-09-15 09:30 Köping FF P09 Svart - Skiljebo SK P 09 Svart Zigenarbacken IP
2019-09-15 10:00 Romfartuna GIF Västerås P08 Vit - Köping FF Rödp08 Ängen Hökåsen
2019-09-15 14:30 Skiljebo SK P 09 Röd - Västerås IK P09:3 Gul Hamre 9
2019-09-15 15:00 Munktorps BK 07/08 - Kungsör BK p-09 Tallåsen IP
2019-09-15 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Arboga Södra IF P08 Svart Valstalunds IP
2019-09-21 10:00 Hallstahammars SK FK P08 - Surahammars FK P08 Svart Valstalunds IP
2019-09-22 10:30 Kungsör BK p-09 - Romfartuna GIF Västerås P08 Vit Centralvallen (konstgräs)
2019-09-22 14:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Köping FF Rödp08 Rocklunda 9B
2019-09-22 14:30 Skiljebo SK P 09 Röd - Munktorps BK 07/08 Hamre 7
2019-09-22 14:30 Skiljebo SK P 09 Svart - Arboga Södra IF P08 Svart Hamre 6 (7-manna)
2019-09-22 15:00 Västerås IK P09:3 Gul - Köping FF P09 Svart Rocklunda 24
2019-09-28 14:30 Skiljebo SK P 09 Svart - Surahammars FK P08 Svart Hamre 6 (7-manna)
2019-09-29 14:00 IFK Västerås FK P09 Vit - Kungsör BK p-09 Rocklunda 9A
2019-09-29 14:30 Romfartuna GIF Västerås P08 Vit - Skiljebo SK P 09 Röd Ängen Hökåsen
2019-09-29 15:00 Munktorps BK 07/08 - Västerås IK P09:3 Gul Tallåsen IP
2019-09-29 16:15 Köping FF Rödp08 - Hallstahammars SK FK P08 Zigenarbacken IP
2019-09-29 17:00 Arboga Södra IF P08 Svart - Köping FF P09 Svart Sturevallen