Spelprogram - Pojkar 7v7 Blå A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Barkarö SK P08 Blå Johan Dahl Röd/Blå/Röd
Barkarö SK P08 Svart Martin Dahllöf 0727400350 Röd/Blå/Röd
Fagersta Södra IK P08 Andreas Larsson +46709102229 Blå/blå/Vit
Irsta IF P09 Svart Mattias Johansson 0730350705 Grön/Grön/Grön
Kungsör BK p-08 Ulf Björkström 0733141521 Röd/Svart/Svart
Köping FF Svartp08 Christer Pettersson +46705573801 Röd/svart/Svart/Svart
Medåkers IF P07 Marko Makkonen 0702512806 Svart-gul/Svart/Gul
Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Magnus Holm 0706836424 0706836424 Röd/Röd/Röd
Romfartuna GIF Västerås P08 Grön Sari Korpilahti Grön, Svart, Vit
Romfartuna GIF Västerås P09 Thomas Altblom Rosén 021141388 0708220233 Grön/Svart/Vit
Skiljebo SK P 09 Vit Martin Thörn 0708917278 0708917278 Gul/svart/Svart/Svart
Tortuna SK P 08-09 Henrik Berglund 0722200694 Gul/Svart/Svarta
Västerfärnebo AIK 08-07 Magnus Ekdahl 0705348403 Vit, Blå, Vit
Västerås SK FK P09 Vit Niclaes Sjölund 0709393400 Grön-vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:15 Västerfärnebo AIK 08-07 - Tortuna SK P 08-09 Svedboäng 7 mot 7
2019-08-11 11:00 Fagersta Södra IK P08 - Skiljebo SK P 09 Vit Onsjövallen
2019-08-11 11:30 Romfartuna GIF Västerås P08 Grön - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Ängen Hökåsen
2019-08-11 12:30 Kungsör BK p-08 - Medåkers IF P07 Centralvallen (konstgräs)
2019-08-11 17:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Köping FF Svartp08 Ängen Hökåsen
2019-08-13 18:30 Irsta IF P09 Svart - Barkarö SK P08 Blå Ullviliden 1
2019-08-15 17:45 Barkarö SK P08 Svart - Västerås SK FK P09 Vit Barkarö IP
2019-08-17 11:00 Västerås SK FK P09 Vit - Irsta IF P09 Svart Skälby IP B
2019-08-17 12:30 Kungsör BK p-08 - Tortuna SK P 08-09 Centralvallen (konstgräs)
2019-08-18 10:00 Barkarö SK P08 Blå - Romfartuna GIF Västerås P08 Grön Barkarö IP
2019-08-18 11:30 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Fagersta Södra IK P08
2019-08-18 11:30 Barkarö SK P08 Svart - Medåkers IF P07 Barkarö IP
2019-08-18 16:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Romfartuna GIF Västerås P09 Hamre 6 (7-manna)
2019-08-18 17:00 Västerfärnebo AIK 08-07 - Köping FF Svartp08 Svedboäng 7 mot 7
2019-08-25 13:00 Fagersta Södra IK P08 - Barkarö SK P08 Blå Onsjövallen
2019-08-25 13:00 Romfartuna GIF Västerås P08 Grön - Västerås SK FK P09 Vit Ängen Hökåsen
2019-08-25 15:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Hamre 7
2019-08-25 16:15 Köping FF Svartp08 - Kungsör BK p-08 Zigenarbacken IP
2019-08-25 18:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Västerfärnebo AIK 08-07 Ängen Hökåsen
2019-08-27 18:00 Tortuna SK P 08-09 - Barkarö SK P08 Svart Tortuna IP
2019-08-30 18:00 Irsta IF P09 Svart - Tortuna SK P 08-09 Ullviliden 2
2019-08-31 11:45 Barkarö SK P08 Blå - Skiljebo SK P 09 Vit Barkarö IP
September
2019-09-01 11:00 Västerås SK FK P09 Vit - Fagersta Södra IK P08 Skälby IP B
2019-09-01 11:00 Medåkers IF P07 - Romfartuna GIF Västerås P08 Grön Parkuddens IP
2019-09-01 11:30 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Romfartuna GIF Västerås P09
2019-09-01 11:45 Barkarö SK P08 Svart - Köping FF Svartp08 Barkarö IP
2019-09-01 12:30 Kungsör BK p-08 - Västerfärnebo AIK 08-07 Centralvallen (konstgräs)
2019-09-08 11:30 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Barkarö SK P08 Blå
2019-09-08 15:00 Fagersta Södra IK P08 - Medåkers IF P07 Onsjövallen
2019-09-08 16:15 Köping FF Svartp08 - Irsta IF P09 Svart Zigenarbacken IP
2019-09-08 16:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Västerås SK FK P09 Vit Hamre 6 (7-manna)
2019-09-08 17:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Kungsör BK p-08 Ängen Hökåsen
2019-09-08 17:00 Västerfärnebo AIK 08-07 - Barkarö SK P08 Svart Svedboäng 7 mot 7
2019-09-08 17:00 Tortuna SK P 08-09 - Romfartuna GIF Västerås P08 Grön Tortuna IP
2019-09-15 Medåkers IF P07 - Skiljebo SK P 09 Vit Parkuddens IP
2019-09-15 09:15 Barkarö SK P08 Blå - Romfartuna GIF Västerås P09 Barkarö IP
2019-09-15 11:00 Västerås SK FK P09 Vit - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Skälby IP B
2019-09-15 11:30 Romfartuna GIF Västerås P08 Grön - Köping FF Svartp08 Ängen Hökåsen
2019-09-15 12:00 Barkarö SK P08 Svart - Kungsör BK p-08 Barkarö IP
2019-09-15 17:00 Tortuna SK P 08-09 - Fagersta Södra IK P08 Tortuna IP
2019-09-15 18:00 Irsta IF P09 Svart - Västerfärnebo AIK 08-07 Ullviliden 2
2019-09-21 10:00 Romfartuna GIF Västerås P09 - Barkarö SK P08 Svart Ängen Hökåsen
2019-09-22 10:00 Barkarö SK P08 Blå - Västerås SK FK P09 Vit Barkarö IP
2019-09-22 10:30 Skiljebo SK P 09 Vit - Tortuna SK P 08-09 Hamre 6 (7-manna)
2019-09-22 11:30 Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 - Medåkers IF P07
2019-09-22 12:30 Kungsör BK p-08 - Irsta IF P09 Svart Centralvallen (konstgräs)
2019-09-22 16:15 Köping FF Svartp08 - Fagersta Södra IK P08 Zigenarbacken IP
2019-09-26 18:15 Västerfärnebo AIK 08-07 - Romfartuna GIF Västerås P08 Grön Svedboäng 7 mot 7
2019-09-28 Medåkers IF P07 - Irsta IF P09 Svart Parkuddens IP
2019-09-28 10:00 Irsta IF P09 Svart - Barkarö SK P08 Svart Ullviliden 2
2019-09-29 11:00 Västerås SK FK P09 Vit - Romfartuna GIF Västerås P09 Skälby IP B
2019-09-29 13:00 Romfartuna GIF Västerås P08 Grön - Kungsör BK p-08 Ängen Hökåsen
2019-09-29 13:00 Fagersta Södra IK P08 - Västerfärnebo AIK 08-07 Onsjövallen
2019-09-29 14:30 Medåkers IF P07 - Barkarö SK P08 Blå Parkuddens IP
2019-09-29 16:15 Köping FF Svartp08 - Skiljebo SK P 09 Vit Zigenarbacken IP
2019-09-29 17:00 Tortuna SK P 08-09 - Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 Tortuna IP