Spelprogram - Pojkar 7v7 Röd B Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grällsta IF P07 Fredrik Åberg 022419455 0705948335 Orange/Vit/Orange
Götlunda IF Pf0708 Jonas Gustavsson 0760123120 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Hallstahammars SK FK P08 Jan Finell 0760506237 Röd, Vit, Röd
IFK Västerås FK P07 Vit Fredrik Lockley Carpenhall 0702595250 Vit/Blå/Blå/Vit
IK Oden P08 Anders Granö 0705404007 Blå-vit/Blå/Blå
Irsta IF P07 Grön Malin Andersson 0706162372 Grön/Grön/Grön
Kungsör BK P07 Magnus Olström 0769476040 Röd/Svart/Svart
Ramnäs IF P06/07 Anton Bakos 0768807067 Grön/vit/Vit/grön
Ransta IK P06/09 Johan Jansson 0760180017 Röd, Vit
Sala FF P08 Malin Rönnerfjäll 0707755316 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 08 Svart Andreas Hoijar Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 09 orange André Giaretta +46708508448 Gul/svart, Svart, Svart
Tillberga IK Fotboll P06/07 Dennis Tobias Aichner 0709728258 Vit/Grön/Grön
Västerås IK P07:2 Svart Jan-Olof Tunell 0704444515 Gul-svart/Svart/Svart
Västerås SK FK P07 SVART José Bari 0739132330 Grön-vit
Västerås SK FK P08 Röd John Granberg 0707556767 Grön-vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-08 17:30 Tillberga IK Fotboll P06/07 - Skiljebo SK P 08 Svart Hubbovallen
2019-08-09 18:30 Skiljebo SK P 09 orange - Västerås SK FK P08 Röd Hamre 6 (7-manna)
2019-08-11 15:00 Sala FF P08 - Irsta IF P07 Grön Lärkan (konstgräs)
2019-08-11 16:00 Kungsör BK P07 - Götlunda IF Pf0708 Centralvallen (konstgräs)
2019-08-11 17:00 Ransta IK P06/09 - Västerås SK FK P07 SVART Mullevi IP
2019-08-12 18:00 Grällsta IF P07 - IFK Västerås FK P07 Vit Lindvallen
2019-08-15 18:30 IK Oden P08 - Västerås IK P07:2 Svart Brandthovda 7
2019-08-17 10:00 Hallstahammars SK FK P08 - Ramnäs IF P06/07 Valstalunds IP
2019-08-17 10:00 IFK Västerås FK P07 Vit - Skiljebo SK P 09 orange Rocklunda 9A
2019-08-17 10:00 Sala FF P08 - IK Oden P08 Lärkan (konstgräs)
2019-08-18 09:30 Västerås SK FK P08 Röd - Götlunda IF Pf0708 Skälby IP A
2019-08-18 10:00 Ramnäs IF P06/07 - Kungsör BK P07 Ramnäs IP
2019-08-18 11:00 Västerås SK FK P07 SVART - Hallstahammars SK FK P08 Skälby IP A
2019-08-18 16:00 Skiljebo SK P 08 Svart - Ransta IK P06/09 Hamre 8
2019-08-18 16:00 Västerås IK P07:2 Svart - Grällsta IF P07 Rocklunda 27
2019-08-18 16:00 Irsta IF P07 Grön - Tillberga IK Fotboll P06/07 Ullviliden 1
2019-08-21 18:30 Skiljebo SK P 09 orange - Västerås IK P07:2 Svart Hamre 15 (konstgräs)
2019-08-22 18:00 Tillberga IK Fotboll P06/07 - IK Oden P08 Hubbovallen
2019-08-24 11:00 Grällsta IF P07 - Sala FF P08 Lindvallen
2019-08-25 10:00 Ramnäs IF P06/07 - Västerås SK FK P07 SVART Ramnäs IP
2019-08-25 14:00 Götlunda IF Pf0708 - IFK Västerås FK P07 Vit Götvallen B (7 mot 7)
2019-08-25 16:00 Kungsör BK P07 - Västerås SK FK P08 Röd Centralvallen (konstgräs)
2019-08-25 16:00 Ransta IK P06/09 - Irsta IF P07 Grön Mullevi IP
2019-08-25 17:00 Hallstahammars SK FK P08 - Skiljebo SK P 08 Svart Valstalunds IP
September
2019-09-01 10:00 IFK Västerås FK P07 Vit - Västerås SK FK P08 Röd Rocklunda 9A
2019-09-01 10:00 IK Oden P08 - Ransta IK P06/09 Brandthovda 7
2019-09-01 11:00 Västerås SK FK P07 SVART - Kungsör BK P07 Skälby IP A
2019-09-01 16:00 Skiljebo SK P 08 Svart - Ramnäs IF P06/07 Hamre 8
2019-09-01 17:00 Sala FF P08 - Skiljebo SK P 09 orange Lärkan (konstgräs)
2019-09-05 18:30 Kungsör BK P07 - IFK Västerås FK P07 Vit Centralvallen (konstgräs)
2019-09-07 11:00 Skiljebo SK P 09 orange - Tillberga IK Fotboll P06/07 Hamre 1
2019-09-07 13:30 Tillberga IK Fotboll P06/07 - Grällsta IF P07 Hubbovallen
2019-09-08 10:00 Ramnäs IF P06/07 - Irsta IF P07 Grön Ramnäs IP
2019-09-08 10:00 Hallstahammars SK FK P08 - IK Oden P08 Valstalunds IP
2019-09-08 11:00 Västerås SK FK P07 SVART - Skiljebo SK P 08 Svart Skälby IP A
2019-09-08 13:00 Götlunda IF Pf0708 - Sala FF P08 Götvallen B (7 mot 7)
2019-09-08 16:00 Västerås SK FK P08 Röd - Västerås IK P07:2 Svart Skälby IP A
2019-09-08 16:00 Ransta IK P06/09 - Grällsta IF P07 Mullevi IP
2019-09-10 18:00 Tillberga IK Fotboll P06/07 - Götlunda IF Pf0708 Hubbovallen
2019-09-12 18:00 Ransta IK P06/09 - Skiljebo SK P 09 orange Mullevi IP
2019-09-14 11:00 Sala FF P08 - Västerås SK FK P08 Röd Lärkan (konstgräs)
2019-09-15 10:00 IK Oden P08 - Ramnäs IF P06/07 Brandthovda 7
2019-09-15 11:00 Grällsta IF P07 - Hallstahammars SK FK P08 Lindvallen
2019-09-15 15:00 Skiljebo SK P 08 Svart - Kungsör BK P07 Hamre 8
2019-09-15 16:00 Västerås IK P07:2 Svart - IFK Västerås FK P07 Vit Rocklunda 27
2019-09-15 18:00 Irsta IF P07 Grön - Västerås SK FK P07 SVART Ullviliden 1
2019-09-17 17:30 Västerås IK P07:2 Svart - Götlunda IF Pf0708 Rocklunda 29
2019-09-17 18:00 Irsta IF P07 Grön - Hallstahammars SK FK P08 Ullviliden 1
2019-09-19 18:30 Kungsör BK P07 - Västerås IK P07:2 Svart Centralvallen (konstgräs)
2019-09-21 10:00 IFK Västerås FK P07 Vit - Sala FF P08 Rocklunda 9A
2019-09-21 10:00 Hallstahammars SK FK P08 - Skiljebo SK P 09 orange Valstalunds IP
2019-09-21 11:00 Götlunda IF Pf0708 - Ransta IK P06/09 Götvallen B (7 mot 7)
2019-09-22 09:30 Västerås SK FK P08 Röd - Tillberga IK Fotboll P06/07 Skälby IP A
2019-09-22 10:00 Västerås SK FK P07 SVART - IK Oden P08 Skälby 5
2019-09-22 10:00 Ramnäs IF P06/07 - Grällsta IF P07 Ramnäs IP
2019-09-22 16:00 Skiljebo SK P 08 Svart - Irsta IF P07 Grön Hamre 8
2019-09-28 10:00 IFK Västerås FK P07 Vit - Tillberga IK Fotboll P06/07 Rocklunda 9A
2019-09-28 10:15 Skiljebo SK P 09 orange - Ramnäs IF P06/07 Hamre 9
2019-09-28 11:00 Götlunda IF Pf0708 - Hallstahammars SK FK P08 Götvallen B (7 mot 7)
2019-09-29 09:30 Västerås SK FK P08 Röd - Ransta IK P06/09 Skälby IP A
2019-09-29 10:00 IK Oden P08 - Skiljebo SK P 08 Svart Brandthovda 7
2019-09-29 11:00 Grällsta IF P07 - Västerås SK FK P07 SVART Lindvallen
2019-09-29 14:00 Västerås IK P07:2 Svart - Sala FF P08 Rocklunda 26
2019-09-29 16:00 Irsta IF P07 Grön - Kungsör BK P07 Ullviliden 1