Spelprogram - Div 5 C pojkar Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P07 Ulf Bryner 0702883111 Röd/Röd/Röd
Alnö IF P07 Röd Ulf Bryner 0702883111 Röd/Röd/Röd
Kubikenborgs IF 07 Gul Tomas Nyman 0706444289 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Kubikenborgs IF 07 Gulsvart Tomas Nyman 0706444289 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Matfors IF P07 Vit Martin Ringbert 0702326128 blå/blå/blå
Sund IF P07 Andreas Edlund Söderkvist 0702555686 röd/röd/röd
Svartviks IF 06/07 Åsa Nordvall 0702534844 röd, vita, röd
Ånge IF 06/07 Ånge IF(Föreningen) Vit/Grön/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 12:00 Alnö IF P07 Röd - Ånge IF 06/07 Släda IP 2
2019-08-18 13:15 Alnö IF P07 - Sund IF P07 Släda IP 2
2019-08-18 14:30 Kubikenborgs IF 07 Gulsvart - Kubikenborgs IF 07 Gul Släda IP 2
2019-08-18 15:45 Matfors IF P07 Vit - Svartviks IF 06/07 Släda IP 2
2019-08-25 10:00 Svartviks IF 06/07 - Kubikenborgs IF 07 Gulsvart Kubikenborgs IP Backaplan
2019-08-25 11:20 Kubikenborgs IF 07 Gul - Alnö IF P07 Kubikenborgs IP Backaplan
2019-08-25 12:40 Sund IF P07 - Alnö IF P07 Röd Kubikenborgs IP Backaplan
2019-08-25 15:00 Ånge IF 06/07 - Matfors IF P07 Vit Ånge Idrottsplats lilla
September
2019-09-01 10:00 Alnö IF P07 Röd - Kubikenborgs IF 07 Gul Thuledalen 7-manna
2019-09-01 10:00 Alnö IF P07 - Svartviks IF 06/07 Thuledalen 7-manna
2019-09-01 11:10 Kubikenborgs IF 07 Gulsvart - Matfors IF P07 Vit Thuledalen 7-manna
2019-09-01 11:10 Sund IF P07 - Ånge IF 06/07 Thuledalen 7-manna
2019-09-08 09:00 Matfors IF P07 Vit - Alnö IF P07 Sundvallen 7-manna
2019-09-08 10:20 Kubikenborgs IF 07 Gul - Sund IF P07 Sundvallen 7-manna
2019-09-08 11:00 Ånge IF 06/07 - Kubikenborgs IF 07 Gulsvart Ånge Idrottsplats lilla
2019-09-08 11:40 Svartviks IF 06/07 - Alnö IF P07 Röd Sundvallen 7-manna
2019-09-15 10:00 Alnö IF P07 Röd - Matfors IF P07 Vit Äppellunda IP konstgräs
2019-09-15 11:15 Alnö IF P07 - Kubikenborgs IF 07 Gulsvart Äppellunda IP konstgräs
2019-09-15 12:30 Kubikenborgs IF 07 Gul - Ånge IF 06/07 Äppellunda IP konstgräs
2019-09-15 13:45 Sund IF P07 - Svartviks IF 06/07 Äppellunda IP konstgräs
2019-09-22 09:00 Matfors IF P07 Vit - Sund IF P07 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-09-22 10:20 Svartviks IF 06/07 - Kubikenborgs IF 07 Gul Kubikenborgs IP konstgräs
2019-09-22 11:00 Ånge IF 06/07 - Alnö IF P07 Ånge Idrottsplats lilla
2019-09-22 11:40 Kubikenborgs IF 07 Gulsvart - Alnö IF P07 Röd Kubikenborgs IP konstgräs
2019-09-29 09:30 Alnö IF P07 Röd - Alnö IF P07 Svartviks IP
2019-09-29 11:00 Svartviks IF 06/07 - Ånge IF 06/07 Svartviks IP
2019-09-29 12:30 Kubikenborgs IF 07 Gul - Matfors IF P07 Vit Svartviks IP
2019-09-29 14:00 Sund IF P07 - Kubikenborgs IF 07 Gulsvart Svartviks IP