Spelprogram - Flickor Div 8 Norra höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Burträsk FF 10 Robert Lövgren 0703755790 Lila/Svart/Lila
Byske FF F11 Rikard Lundmark 0706561203 0706561203 Röd/Svart/Svart
Clemensnäs IF F10 Johanna Hagenlöv 0702863799 Blå/Blå/Blå
Clemensnäs IF F10 lag2 Johanna Hagenlöv 0702863799 Blå/Blå/Blå
Kågedalens AIF F 10 Svart Pär Kågström 0702064338 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Morön BK F 10 M Mikael Bohman 0703208182 Vit/Gröna/Vit
Morön BK MB F 10 Vit Emma Remahl 0702920218 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK 1 Anna Åman 0702352847 Gul/Svart/gul
Rönnskär Railcare IF F 10 Tina Ojala Furberg 0705655839 Gul/Blå/Blå
Skellefteå FF F09/10 Anders Forsfjäll 0722174164 Svart/Svart/Svart
Stämningsgården IK F10 Ida Bodin +46768116803 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK F10 2 Nils Erik Spinnel 0702187266 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-03 10:00 Morön BK MB F 10 Vit - Rönnskär Railcare IF F 10 Logen
2019-08-10 10:00 Byske FF F11 - Morön BK F 10 M Gullringsplan
2019-08-10 11:00 Burträsk FF 10 - Clemensnäs IF F10 lag2 Tjärnbacka
2019-08-10 13:00 Clemensnäs IF F10 - Stämningsgården IK F10 Nyborg Skolplan
2019-08-11 17:00 Sunnanå SK F10 2 - Myckle IK 1 Sörvalla IP
2019-08-13 17:30 Skellefteå FF F09/10 - Kågedalens AIF F 10 Svart Norrvalla
2019-08-18 11:00 Rönnskär Railcare IF F 10 - Byske FF F11 Örjan
2019-08-18 14:00 Morön BK F 10 M - Clemensnäs IF F10 Logen
2019-08-18 18:00 Kågedalens AIF F 10 Svart - Sunnanå SK F10 2 Sportfältet Kåge Söder
2019-08-19 18:00 Stämningsgården IK F10 - Burträsk FF 10 Sjungande Dalens IP
2019-08-19 18:00 Clemensnäs IF F10 lag2 - Skellefteå FF F09/10 Nyborg Skolplan
2019-08-21 18:30 Myckle IK 1 - Morön BK MB F 10 Vit Björkvalla 1
2019-08-24 10:00 Clemensnäs IF F10 - Rönnskär Railcare IF F 10 Nyborg
2019-08-24 10:00 Morön BK MB F 10 Vit - Kågedalens AIF F 10 Svart Logen
2019-08-25 14:30 Burträsk FF 10 - Morön BK F 10 M Tjärnbacka
2019-08-25 15:00 Stämningsgården IK F10 - Clemensnäs IF F10 lag2 Sjungande Dalens IP
2019-08-25 17:00 Sunnanå SK F10 2 - Skellefteå FF F09/10 Sörvalla IP
2019-08-29 18:00 Kågedalens AIF F 10 Svart - Byske FF F11 Kågedalens IP
2019-08-31 10:30 Byske FF F11 - Myckle IK 1 Moravallen
2019-08-31 12:20 Rönnskär Railcare IF F 10 - Burträsk FF 10 Örjan
2019-08-31 13:00 Clemensnäs IF F10 lag2 - Sunnanå SK F10 2 Nyborg Skolplan
September
2019-09-01 11:00 Myckle IK 1 - Clemensnäs IF F10 Björkvalla 1
2019-09-01 14:00 Morön BK F 10 M - Stämningsgården IK F10 Logen
2019-09-01 15:00 Skellefteå FF F09/10 - Morön BK MB F 10 Vit Norrvalla
2019-09-07 10:00 Morön BK MB F 10 Vit - Sunnanå SK F10 2 Logen
2019-09-07 13:00 Clemensnäs IF F10 - Kågedalens AIF F 10 Svart Nyborg Skolplan
2019-09-07 14:00 Morön BK F 10 M - Clemensnäs IF F10 lag2 Logen
2019-09-08 10:00 Byske FF F11 - Skellefteå FF F09/10 Gullringsplan
2019-09-08 11:00 Burträsk FF 10 - Myckle IK 1 Tjärnbacka
2019-09-08 14:00 Stämningsgården IK F10 - Rönnskär Railcare IF F 10 Sjungande Dalens IP
2019-09-12 18:00 Rönnskär Railcare IF F 10 - Morön BK F 10 M Örjan
2019-09-14 13:00 Clemensnäs IF F10 lag2 - Morön BK MB F 10 Vit Nyborg Skolplan
2019-09-15 11:00 Myckle IK 1 - Stämningsgården IK F10 Björkvalla 1
2019-09-15 15:00 Skellefteå FF F09/10 - Clemensnäs IF F10 Norrvalla
2019-09-15 16:00 Sunnanå SK F10 2 - Byske FF F11 Bollhallen A
2019-09-15 16:00 Kågedalens AIF F 10 Svart - Burträsk FF 10 Sportfältet Kåge Söder